Alchemia – praktyczny przewodnik pracy z twoją energią

Jak osiągnąć "złote ja" - 7 etapów alchemii i terapii - umiejętne wykorzystanie czakr, medytacji i afirmacji

 • ISBN: 978-83-8171-954-4;
 • Cena katalogowa: 39.30 zł;
 • Ilość stron: 168;
 • Oprawa: miękka;
 • Format: 14,5 x 20,5 cm;
 • Data ostatniego wydania: 2023;
 • Nr wydania: I - dodruk;
Ewelina Kuryłowicz
Ewelina Kuryłowicz
20
0


Zmień swoje życie za pomocą alchemii! Poznaj podstawy alchemii i pracy z energią

Prawdopodobnie słyszałeś o alchemii jako o matce wielu współczesnych nauk. Prawdopodobnie wiesz również, że głównym celem alchemików było odkrycie metody przemiany metali nieszlachetnych (jak na przykład ołowiu) w postać doskonałą (złoto czy słynny kamień filozoficzny). Czy wiesz jednak, że zasady alchemii można zastosować również do przemiany na poziomie mentalnym, duchowym i emocjonalnym? Proces osobistej alchemii pomoże ci zmienić nie tylko własne emocje i przekonania. Zmienisz również podejście do życia i sposób, w jaki go doświadczasz. Alchemia jest skutecznym narzędziem do pracy z energią i przebudzenia duchowego. Wzmocni twoje wibracje i poprowadzi do harmonijnego ja – czystszej, doskonalszej wersji ciebie, na poziomie ciała, psychiki i ducha. W języku alchemii jest to tak zwane „złote ja”. 

Poznaj swojego wewnętrznego alchemika i wejdź w nowy wymiar duchowości

Teraz również i ty możesz stać się prawdziwym alchemikiem i odkryć swój kamień filozoficzny! Karen Frazier, intuicyjna uzdrowicielka energetyczna, zabierze cię w inspirującą podróż ku przebudzeniu duchowemu i osobistej transformacji. W swojej książce odkrywa nie tylko podstawy alchemii, ale również zestaw narzędzi, które pomogą ci rozpocząć przebudzenie duchowe! Poznasz dokładnie 7 etapów alchemii – kalcynację, rozpuszczanie, rozdzielanie, koniunkcję, fermentację, destylację i koagulację. Z ich pomocą rozniecisz wewnętrzny ogień i pozbędziesz się zwątpienia. Wzmocnisz się dzięki wewnętrznym porządkom, pozwolisz na spotkanie ciemności ze światłem, spotkasz ze swoim medytacyjnym ja. Przebudzisz swoją oświeconą jaźń, by ostatecznie odkryć zharmonizowane „złote ja”.

Przebudzenie duchowe, które osiągniesz dzięki 7 etapom alchemii

Przechodząc przez 7 kolejnych etapów alchemii, rozpoczniesz pracę z 4 klasycznymi żywiołami, które tworzą cały świat materialny: ziemią, powietrzem, ogniem i wodą. Korzystając z energii tych żywiołów, zaznasz znacznie większej równowagi wewnętrznej, a także zdołasz wprowadzić w życie głębokie i trwałe zmiany. Dokonasz tego, wykorzystując podstawy alchemii oraz praktyki duchowe i terapie, takie jak: medytacje, afirmacje, mantry, wizualizacje, praca z czakrami czy intuicją. Każde z nich to narzędzie do pracy z energią i szlifowania twojego „złotego ja”. Dla przykładu medytacje pozwolą ci rozpocząć proces oczyszczenia, z ich pomocą skupisz się na tu i teraz. Wizualizacje pomogą ci wyobrazić sobie zmianę, jakiej chcesz doświadczyć. Dzięki pracy z czakrami odblokujesz i zrównoważysz konkretne ośrodki energetyczne. Dodatkowo odkryjesz, jak być ze sobą uczciwym (również na poziomie duchowym), a także rozpoczniesz praktykowanie sztuki samowspółczucia, od której rozpoczyna się osobista metamorfoza.

Podstawy alchemii i praktyki duchowe, takie jak praca z energią i czakrami, które zapoczątkują twoje przebudzenie duchowe
Dzięki pracy z czakrami możesz się skupić
i zrównoważyć konkretne ośrodki energetyczne.

Alchemia – odkryj jej praktyczny wymiar! Skuteczne praktyki duchowe wzmacniające twoje wibracje

Jak widzisz, współczesna alchemia jest niezwykle praktyczna. Możesz ją wykorzystać nie tylko do zmiany swoich nawyków, przekonań czy doświadczeń. Alchemia to również doskonała terapia służąca uzdrawianiu duchowemu , usuwaniu blokad energetycznych czy wzmacniająca twoje wibracje. Tak naprawdę istnieje nieskończenie wiele możliwości zastosowania alchemii oraz jej praktyk duchowych. 

Ta książka dostarczy ci niezbędnych informacji do pracy z twoją energią. Z jej pomocą odkryjesz:

 • Praktyki duchowe i terapie, które pomogą ci osiągnąć przebudzenie duchowe. Skoncentruj się, osiągnij kontrolę i przywróć życiu harmonię. Zmień postrzeganie dzięki medytacjom, afirmacjom, wizualizacjom, pracy z czakrami i intuicją.
 • Podstawy alchemii. Przekształć swoje nawyki i przekonania, aby stworzyć trwały wzrost i pozytywne zmiany w swoim życiu. Zastosuj 7 etapów alchemii, które pomogą ci osiągnąć „złote ja”.
 • Narzędzia i strategie, dzięki którym usuniesz blokady i wzmocnisz swoje wibracje. Pomogą ci one wyzbyć się zwątpienia, być ze sobą szczerym, praktykować bezwarunkową miłość do siebie i wzmocnić duchowość. 

Co eksperci sądzą o książce Alchemia – praktyczny przewodnik pracy z twoją energią

„Jeśli jesteś gotowy, aby skontaktować się ze swoim wewnętrznym alchemikiem, to ta książka jest dla ciebie. Karen Frazier odkrywa proste praktyki duchowe i  ćwiczenia dla twojego rozwoju duchowego i oświecenia – ciała, umysłu i duszy. Daje krystalicznie czysty plan działań samokontroli, osobistej transformacji i trwałej metamorfozy. Ta książka poprowadzi cię na każdym kroku. Od rozpalenia wewnętrznego ognia przez pracę przez „cienie” po spotkanie ze „złotym ja”.
― Cheryl Knight, redaktorka „Paranormal Underground Magazine”

„Jako hipnoterapeuta rozumiem połączenie umysłu, ciała i ducha. Ta książka zawiera osobiste historie, ćwiczenia i praktyki duchowe, które przyniosą trwałą, uzdrawiającą zmianę. To odnosi się do wszystkiego, z czym spotykasz się na co dzień. Będę polecać tę książkę moim klientom, aby pomóc w ich podróży terapeutycznej”.
― Mackenna Long, medium psychiczne, hipnoterapeuta i energetyczna uzdrowicielka

Poznaj prawdziwą istotę alchemii!

 

Patroni:

 • Psychotronika
 • Talizman.pl
 • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ