Anielskie liczby

Wiadomości ukryte w przesłaniu 11:11 i innych sekwencjach liczb

  • ISBN: 978-83-8171-312-2;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 248;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: I - dodruk;
Magdalena Kuźmiuk
Magdalena Kuźmiuk
15
0

Co oznaczają sekwencje liczb, które stale widzisz? To anielskie liczby

Czy często spotykasz się z powracającą sekwencją tych samych liczb – na tablicach rejestracyjnych, numerach paragonów, numerach lotu i na zegarze w telefonie? Widzisz wszędzie 1:23, 11:11, a może 67891? Musisz wiedzieć, że nie są to zwykłe liczby. To symbole, anielskie liczby. Tak aniołowie chcą ci przekazać wiadomość. Ty musisz ją tylko usłyszeć i zrozumieć. Pomoże ci w tym brytyjski ekspert zajmujący się kontaktami z aniołami jako boskimi istotami z nieba. Kyle Gray, który jest medium, poprzez medytację i modlitwę zgłębia tajniki duchowości, channelingu i kroczy ścieżką rozwoju duchowego od kilkunastu lat. Teraz odkryje przed tobą prawdziwe przesłania aniołów.

Aniołowie istnieją. By je usłyszeć, wsłuchaj się w swój wewnętrzny głos

Choć żyjemy w mocno zabieganym i naszpikowanym elektroniką świecie, wiara w anioły wydaje się być jeszcze większa. Ludzie pragną duchowego rozwoju, interesują się astropsychologią. Wyniki sondażu przeprowadzonego w 2016 roku wykazały, że spośród 2000 przebadanych Brytyjczyków jedna trzecia wierzy w istnienie aniołów. A 1 na 10 przyznaje, że doświadczył spotkania z taką istotą. Według najnowszych badań przeprowadzonych z kolei w Stanach Zjednoczonych, aż 8 na 10 Amerykanów wierzy w anioły. Autor Pracy z energią uważa, że to świetna wiadomość! Bo prosząc w modlitwie o ich wsparcie, z pewnością otrzymasz odpowiedź. Nie musisz być medium. Jak więc nawiązać kontakt z aniołami? Wsłuchuj się w swoją duszę, swój wewnętrzny głos, również w głosy płynące z zewnątrz. Nie ignoruj wskazówek z tych źródeł. Głosy aniołów są tak głośne, jak silna jest twoja wola ich usłyszenia. Lub ujrzenia, ponieważ ukryte anielskie przesłania i dowody ich obecności możesz zauważyć w elektronicznych środkach przekazu. Żyjemy w erze cyfrowej, dlatego anioły do komunikacji z ludźmi mogą używać zegarów elektronicznych. Tak ukazując im przesłania w postaci sekwencji liczb, takich jak na przykład 11:11.

Anielskie liczby – niech ta książka będzie twoim przewodnikiem i twoją wyrocznią

Opisane w tej niezwykle interesującej, pełnej astropsychologii, książce anielskie liczby oraz Anielski Kod mogą mieć pewne cechy wspólne z numerologią pitagorejską, jednak – jak zaznacza Autor – informacja o każdej z liczb jest inspiracją z nieba i channelingu. A nie z matematycznych wyliczeń. Posiłkując się wiedzą zawartą w tej publikacji, możesz do klasycznych metod numerologii włączyć symbole i stosowanie liczb anielskich. Pobudzi to twoją percepcję i duchowość, dzięki którym usłyszysz wezwania swojej duszy i dostrzeżesz sposób, w jaki aniołowie chcą cię wspierać w twojej życiowej drodze. Przewodnik możesz również traktować jako wyrocznię. Kiedy masz zmartwienie, problem, potrzebujesz porady, po medytacji i modlitwie po prostu otwórz książkę na przypadkowej stronie, a pierwsze liczby, które ujrzysz, będą szukaną przez ciebie odpowiedzią. Usłyszysz anielski głos!

Anielskie przesłania we współczesnym świecie

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ