Praca z energią

111 ćwiczeń wzmacniających Twoje wibracje

  • ISBN: 978-83-8301-079-3;
  • Cena katalogowa: 64.60 zł;
  • Ilość stron: 280;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: II - dodruk;
Mariusz Warda
Ewelina Kuryłowicz
0
0

Poznaj moc uzdrawiających wibracji i wykorzystaj je, by wzmocnić swój rozwój duchowy

Czy kiedykolwiek czułeś, wchodząc do miejsca, w którym bawią się inni ludzie, niezwykły przepływ wszechogarniającej pozytywnej energii? To nie był przypadek! Energia wypełnia bowiem cały wszechświat, a my – będąc jego częścią – aktywnie uczestniczymy w tej niezwykłej wymianie. Krótko mówiąc, wszechświat jest energią, która odpowiada na naszą wolę, emocje i działania. Nic dziwnego, że w tej sytuacji zrównoważona energia jest źródłem zdrowia, a jej niedostatek staje się przyczyną chorób. Zatem to oczywiste, że wielu z nas zadaje sobie pytanie – jak wzmocnić swoje wibracje, by cieszyć się zdrowiem i odczuwać pełnię szczęścia? Dzięki opisanemu w tej książce codziennemu treningowi duchowemu nauczysz się świadomie i samodzielnie zarządzać uzdrawiającymi wibracjami. Zastosujesz prostą terapię, która wzmocni twój rozwój duchowy i ciało. Oczyszczając czakry i meridiany, polepszysz jakość swojego życia i pozbędziesz się ograniczających cię blokad.

Anioły – twoi przewodnicy na ścieżce rozwoju duchowego

Znalezienie odpowiedzi na pytanie, jak wzmocnić swoje wibracje, ułatwi ci Kyle Gray, medium i najbardziej rozchwytywany ekspert od aniołów w Wielkiej Brytanii. Od wielu lat poświęca swoje życie innym ludziom, chcącym otworzyć się na obecność boskich istot. Zgłębiając tajemnice noetyki (ezoteryki), opracował warsztat praktycznych umiejętności. Dlatego za pośrednictwem swojej fascynującej książce dzieli się ćwiczeniami, których celem jest wzmocnienie uzdrawiających wibracji. W sumie prezentuje aż 111 technik uzdrawiających. Wszystkie są bardzo proste i nadają się do wykonania w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. Zostały one pogrupowane na dziesięć odrębnych sekcji. Z kolei każdej sekcji zostały przyporządkowane: kolor, czakra oraz obszar życia, do którego ma „dotrzeć” pozytywna energia.

Jak wzmocnić swoje wibracje – zastosuj praktyczny codzienny trening duchowy

Dzięki codziennemu treningowi duchowemu zrozumiesz, że jesteś czymś więcej niż tylko ciałem fizycznym. Równie dobrze uzdrawianie energią może przybrać formę medytacji lub jogi. Pamiętaj jedynie, że żadnej ze stosowanych przez siebie technik uzdrawiających nie możesz traktować jako obowiązku lub przymusowej lekcji. Niech to będzie raczej świadoma intencja na cały dzień. Dzięki regularnym ćwiczeniom wzmocnisz swoje uzdrawiające wibracje. Ponieważ w efekcie terapii twoja energia stanie się radosna i świetlista, zaznasz wreszcie spokoju oraz życia, na jakie zasługujesz.

Uzdrawianie energią – coś dla ciała i dla ducha

Autor nie tylko prezentuje codzienny trening duchowy i samodzielne techniki uzdrawiające. Podaje również szereg praktycznych wskazówek. Wiele z nich dotyczy dbałości o ciało fizyczne. To ważne, gdy chcemy, żeby terapia przyniosła pozytywne efekty. Zatem warto, żebyś na początek przyjrzał się swojej diecie. Może w twoim jadłospisie znajdują się produkty, po których czujesz się ciężko i bez energii? A może jesz za dużo lub za mało? Poza tym do każdej kąpieli dodawaj sól morską. Pewnie zastanawiasz się, jaki ma to związek z twoimi meridianami i czakrami. Ma i to olbrzymi. Otóż sprawne i czyste ciało fizyczne niczym czuła antena lepiej reaguje na przepływ energii. Dlatego koniecznie musisz też postawić na ćwiczenia fizyczne! Wcale nie muszą być ciężkie. Ale możesz być pewien, że regularnie stosowane usuną negatywne emocje i napełnią twoje ciało pozytywną energią.

Energia, czakry, meridiany – wyraź siebie bez żadnych ograniczeń

Dzięki tej niezwykłej książce poczujesz moc uzdrawiających wibracji i wprowadzisz swoją energię na wyższy poziom. Osiągniesz wewnętrzną harmonię i nauczysz się odczytywać znaki dawane przez anioły. Zrozumiesz, że noetyka (ezoteryka) wcale nie jest wiedzą tajemną, ale może stać się ważną częścią twojej codzienności. Oczyszczając czakry i meridiany, obudzisz w sobie uśpioną życiową energię, która znajduje się w każdym z nas. Wskutek tego będziesz w pełni doświadczał cudów dnia codziennego. Uzdrawianie energią odmieni twoje życie.

Od energii do materii

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ