Duchowy kod uzdrawiania od Plejadian

Uzdrawiające symbole i ciągi liczbowe, które pomogą ci wejść na wysokie wibracje i wzmocnią twój układ energetyczny

  • ISBN: 978-83-8171-997-1;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 208;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: I;
Natalia Paszko
Natalia Paszko
10
0

Poznaj uzdrawiające symbole od Plejadian — dobrych aniołów

Plejadianie to mistrzowie i uzdrowiciele dusz. Są dobrymi aniołami, wielkimi duchowymi nauczycielami o wyższej świadomości i twórcami uzdrawiania duchowego. Pomagają nam odkryć duchowość i to, kim naprawdę jesteśmy. A także poznać i wykorzystać własne umiejętności. Przekazy Plejadian, które w formie channelingu Pavlina Klemm otrzymuje oraz udostępnia nam w postaci swoich książek pogłębiają nasz rozwój duchowy. Jak również poszerzają naszą świadomość, podnoszą wibracje i otwierają na inne terapie, np. uzdrawianie duchowe. To ostatecznie doprowadzi nas do przebudzenia i naszej duchowej transformacji.

Jak poszerzyć swoją świadomość, pogłębić rozwój duchowy i uzdrowić duszę, dzięki przekazowi channelingowemu otrzymanemu od Plejadian?

Uzdrawiające symbole i ciągi liczbowe od Plejadian zawarte w tej książce, mają ogromną moc. To dzieło medium – Pavliny Klemm – uzdrowicielki energetycznej. Utrzymuje ona kontakty channelingowe z cywilizacją Plejadian, która dostarcza nam wiadomości od tych świetlistych istot. Znajdziesz tu mnóstwo różnych terapii – afirmacje, medytacje, symbole i kody numeryczne służące uzdrawianiu i samoleczeniu. Dzięki nim otworzysz się na wyższe wymiary duchowości, także poszerzysz swoją świadomość oraz uzdrowisz duszę i serce. Podniesiesz swoje wibracje, a aniołowie podpowiedzą ci, jak utrzymać je na wysokim poziomie.

Otwórz się na duchowość i anielski przekaz, wykorzystując terapię uzdrawiania duchowego

Dzięki zastosowaniu uzdrawiających symboli, ciągów liczbowych, afirmacji i medytacji opisanych w książce oczyścisz oraz uzdrowisz cały swój układ energetyczny z różnych dolegliwości i problemów. Znajdziesz tu sposoby na budowanie pełnej światła ochrony, błogosławieństwa dla siebie i innych, rytuał przebaczenia. Pomogą ci też uzdrawiające symbole i sekwencje liczbowe na oczyszczanie czakr. Usuniesz patogeny, energetycznie wesprzesz serce i skontaktujesz się z aniołami i świetlistymi istotami.

Wejdź na wysokie wibracje i wzmocnij swój układ energetyczny

Każdy podany przez autorkę symbol zawiera swoją wibrację uzdrawiania, której energia przenika do komórek ciała, umysłu i duszy. Zaprezentowane ćwiczenia i techniki pozwolą ci otworzyć twoje czakry i przyczynią się do uzdrowienia oraz transformacji na wszystkich poziomach – mentalnym, emocjonalnym, fizycznym i duchowym. To korzystnie wpłynie zarówno na twoje zdrowie, jak i rozwój duchowy. Dodatkowo przeniesiesz się na wyższe wymiary, podniesiesz swoje wibracje oraz odmłodzisz i zrównoważysz ciało. Ponadto uwolnisz ból i cierpienie, a także wniesiesz miłość, obfitość oraz harmonię do swojego serca i życia.

Odkryj duchowy kod uzdrawiania ciała, umysłu i duszy

Plejadianie pogłębią twój rozwój duchowy i świadomość.
Plejadianie pogłębią twój rozwój duchowy i świadomość

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ