Twoi Duchowi Przewodnicy. Jak odnaleźć własnego przewodnika i uzyskać jego wsparcie
  • ISBN: 978-83-7377-619-7;
  • Cena katalogowa: 29.20 zł;
  • Ilość stron: 184;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2013;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
Katarzyna Masłowska
0
0

Magiczna moc Duchowych Przewodników

Choć możemy nie zdawać sobie z tego sprawy, prawie nigdy nie jesteśmy sami. Otaczają nas liczne istoty obdarzone potężną mocą. Nie bez powodu różne typy Duchowych Przewodników, bo o nich mowa, od stuleci są obecne w bardzo wielu kulturach na Ziemi. Choć trudno jest ich ujrzeć na własne oczy, mają na nasze życie ogromny wpływ. Jak wiele mogą dla nas zrobić i w jaki sposób możemy skorzystać z ich wstawiennictwa dowiesz się z najnowszej publikacji Teda Andrewsa.

Poznaj techniki kontaktowania się z zaświatami

Ten znany i ceniony Autor oraz nauczyciel metafizyki i parapsychologii ujawnia prawdziwe oblicze aniołów i duchowych przewodników. Niezależnie, czy mówimy o uskrzydlonych stróżach, duszach zmarłych bliskich czy duchach natury – już dzisiaj możesz nawiązać z nimi kontakt. Nie musisz być medium by skorzystać z ich duchowego wsparcia. Wszystko za sprawą sprawdzonych i w pełni skutecznych technik kontaktowania się z innymi światami. W nawiązaniu tych relacji pomoże Ci magia kryształów, zapachów oraz łatwe do zastosowania medytacje.

Poszerz swoją percepcję i dostrzeż niewidzialne

Ta niezwykła publikacja pomoże Ci odpowiedzieć na pytanie jak zrozumieć sferę duchową, poznać rodzaje Duchowych Przewodników, a także wymiary istnienia, na których działają. Dzięki temu dostrzeżesz to, co do tej pory było dla Ciebie niewidzialne, a duchowi przewodnicy sprawią, że Twoja świadomość ulegnie zmianie a percepcja poszerzeniu. Zaczniesz otaczać się odpowiednimi zapachami, które przyciągają istoty, oczyszczają aurę lub mają właściwości ochronne. Poprzez ćwiczenia z czakrami połączysz i aktywujesz centra energii, by zwiększyć percepcję i łatwiej odczuć sferę duchową. To tylko kilka z wielu zalet, jakie możesz osiągnąć po przeczytaniu tej publikacji.

Odnajdź swój własny totem duchowy

Totemy są nieodłącznie związane z szamanizmem i oznaczają wszelkie naturalne przedmioty, stworzenia czy zwierzęta, z których energią czujemy się blisko związani. Dzięki publikacji nauczysz się określać, jakie zwierzę jest najbardziej odpowiednie dla Ciebie jako totem oraz zespolisz się z nim swoją energią. Sprawdzisz, czy Twoim zwierzęcym odpowiednikiem energetycznym są ptaki, istoty wodne czy też owady, a następnie polecisz się jego opiece.

Korzystaj ze wsparcia Aniołów i osiągaj sukcesy

Każdy z nas może zyskać na komunikacji ze sferą duchową. Często nawiązujemy z nią kontakt nie zdając sobie z tego sprawy. Teraz możemy to robić w pełni świadomie i skorzystać z otrzymanego wsparcia do osiągnięcia codziennych sukcesów. Istoty duchowe inspirują, wzbudzają kreatywność, pomagają otworzyć się na bogactwo, chronią i służą jako przyjaciele zawsze gotowi wesprzeć cenną radą. A to dopiero niewielka próbka ich możliwości.

Poznaj swoich duchowych sprzymierzeńców!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ