Twoi Duchowi Przewodnicy

Jak odnaleźć własnego przewodnika i uzyskać jego wsparcie

  • ISBN: 978-83-7377-619-7;
  • Cena katalogowa: 29.20 zł;
  • Ilość stron: 184;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2013;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
Paweł Uklejski
0
0

Twoi duchowi przewodnicy – dowiedz się kim są

Choć możemy nie zdawać sobie z tego sprawy, prawie nigdy nie jesteśmy sami. Otaczają nas liczne istoty obdarzone potężną mocą. Nie bez powodu różne typy duchowych przewodników, bo o nich mowa, od stuleci są obecne w bardzo wielu kulturach na Ziemi. Choć trudno jest ich ujrzeć na własne oczy, mają na nasze życie ogromny wpływ. Dzięki informacjom zawartym w tej książce dowiesz się, jak wiele mogą dla Ciebie zrobić Twoi duchowi przewodnicy. Poznasz również bezpieczne i skuteczne sposoby na pozyskanie ich wstawiennictwa i uzyskanie realnego wsparcia w życiu.

Poznaj techniki kontaktowania się z zaświatami

W tym poradniku Ted Andrews – znany i ceniony autor oraz nauczyciel metafizyki i parapsychologii – ujawnia prawdziwe oblicze aniołów i duchowych przewodników. Niezależnie, czy mówimy o uskrzydlonych stróżach, duszach zmarłych bliskich czy duchach natury – już dzisiaj możesz nawiązać z nimi kontakt. Nie musisz być medium, by skorzystać z ich duchowego wsparcia. Wszystko za sprawą sprawdzonych i w pełni skutecznych technik kontaktowania się z innymi światami. W nawiązaniu tych relacji pomoże Ci magia kryształów, zapachów oraz łatwe do zastosowania medytacje czy channeling.

Dowiedz się, jak znaleźć swojego przewodnika duchowego

Jak przekonuje Autor, każdy z nas może zyskać na umacnianiu więzi ze sferą duchową. Co więcej, często nawiązujemy ten kontakt nie zdając sobie z tego sprawy, opierając się na podświadomości. Teraz możemy to robić w pełni świadomie i skorzystać z otrzymanego wsparcia do osiągnięcia codziennych sukcesów. Istoty duchowe odgrywają różne role i przybierają różnorodne formy. Inspirują, wzbudzają kreatywność, pomagają otworzyć się nam na bogactwo, chronią i służą jako przyjaciele zawsze gotowi wesprzeć cenną radą. Sprawdź, co dzisiaj mogą zrobić dla Ciebie!

Twoi duchowi przewodnicy – nawiąż z nimi kontakt i uzyskaj nieocenione wsparcie

Dzięki wielu praktycznym informacjom zawartym w tym poradniku poznasz bezpieczne i łatwe metody kontaktu ze wspaniałymi istotami subtelnych wymiarów, żyjącymi z nami i dookoła nas. Zrobisz pierwsze kroki przez korytarze życia istniejącego poza światem fizycznym. Dzięki temu rozbudzisz swoje zmysły uświadamiania, wyeliminujesz lęki i wzmocnisz kontrolę nad własnym życiem. Sprawdzone i łatwe do zastosowania w domu techniki pozwolą Ci zbliżyć się do aniołów, uprzyjemnić swoje życie spotkaniami z duchami natury. Odkryjesz również swój totem siły zwierzęcej, lub zwyczajnie, zaznasz pełnego uczucia dotyku tych, którzy opuścili życie fizyczne.

Twoi duchowi przewodnicy – odnajdź ich i uzyskaj wsparcie!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ