8 prostych kroków do szczęścia według Buddy

 • nakład wyczerpany
 • ISBN: 978-83-7377-681-4;
 • Cena katalogowa: 39.30 zł;
 • Ilość stron: 352;
 • Oprawa: miękka;
 • Format: 14,5 x 20,5 cm;
 • Data ostatniego wydania: 2014;
 • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
NW-Mariusz Golak
0
1

Czym jest szczęście?

Co sprawia, że jesteśmy szczęśliwi? Znamy mnóstwo cytatów o szczęściu, ale niekoniecznie mówią one cokolwiek istotnego. Wiele rzeczy, które powinny dawać nam szczęście, w rzeczywistości stanowi źródło cierpienia. Związki się kończą, inwestycje padają, ludzie tracą pracę, dzieci dorastają i wyprowadzają się, a dobre samopoczucie zdobyte dzięki kosztownym przedmiotom i przyjemnym doświadczeniom jest ulotne. Otaczamy się rzeczami, o których myślimy, że są nam niezbędne, a tak naprawdę powodują tylko życie w ciągłym stresie. Znane jest powiedzenie, że pieniądze szczęścia nie dają. Ta chwilowa radość nie czyni nas jednak szczęśliwymi przez całe życie, a często wręcz pozbawia nas życiowej energii. Jak temu zaradzić?

Uwolnij się od przywiązań i przyzwyczajeń

Czy wiesz, jak Budda osiągnął oświecenie? Jak udało mu się odnaleźć ścieżkę ku krainie wiecznej szczęśliwości? Pragniesz poznać nauki, z którym korzystał sam Dalajlama? Autor tej publikacji wskazuje najprostszą drogę do szczęścia, którą można osiągnąć dzięki 8 krokom. Kluczem do osiągnięcia tego, czego pragniesz, jest medytacja i świadomość, jaką dzięki niej uzyskasz.

Jak być w pełni szczęśliwym?

W tej publikacji Autor podsumowuje naukę Buddy o dążeniu do spełnienia oraz wiedzę psychologiczną o zdrowym stylu życia. Aby zrozumieć jego metodę, zacznij od swoich zrewidowania swoich przywiązań i przyzwyczajeń. W ten sposób odkryjesz przyczyny dla których nie czujesz się w pełni szczęśliwy i zrozumiesz, które z nich mają negatywny, a które pozytywny wpływ na Twoje życie. Szczęście jest w zasięgu ręki!

Zainspiruj się i spraw, by życie stało się łatwiejsze!

Książka może stanowić inspirację dla ludzi różnych wyznań. Przekazuje proste instrukcje, dzięki którym Twoje życie stanie się łatwiejsze i pełne sukcesów. Dzięki niej nauczysz się eliminować te przeszkody, które blokują dotarcie do wewnętrznej radości. Dzięki temu uświadomisz sobie co dla Ciebie jest najważniejsze w życiu. Dostrzeżesz rzeczy i sprawy takimi, jakie są naprawdę, bez zbędnych emocji. Pozbędziesz się codziennego stresu, a zyskasz szczęście, które będzie Ci towarzyszyło nie tylko krótką chwilę, ale pozostanie z Tobą na zawsze.

Twoje szczęście zależy od Ciebie.

 • nakład wyczerpany

 

Patroni:

  ZAPISZ SIĘ