Obudź swój duchowy potencjał

10 potężnych praktyk, które odblokują twoje zdolności parapsychiczne oraz głęboką intuicję, czyniąc życie lepszym i szczęśliwszym

  • ISBN: 978-83-8301-338-1;
  • Cena katalogowa: 54.50 zł;
  • Ilość stron: 256;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2023;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Golak
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Jak dostroić swoją duchowość do wysokich wibracji i uniwersalnej energii wszechświata

Każdy z nas może być medium. Każdy też skrywa w sobie niesamowite zdolności parapsychiczne. Dlaczego więc z nich nie korzystamy? Ponieważ pozostają uśpione. Dlatego każdy, kto chciałby połączyć się z uniwersalną energią, na początku potrzebuje wskazówek, a najlepiej mentora. W ten sposób nauczy się odróżniać prawdziwy channeling od własnych myśli i opinii. I właśnie taką rolę pełni ta książka. Otwiera oczy, a jeszcze bardziej duszę na otaczającą nas duchowość. Co więcej, za pośrednictwem przedstawionych w niej praktyk duchowych daje możliwość odkrycia lub wzmocnienia własnych umiejętności w zakresie channelingu. Przy okazji Autorka demistyfikuje obiegowe opinie na temat parapsychologii. To nie lewitujące stoliki spirytystyczne i kryształowe kule. To praktyczna wiedza, która, świadomie stosowana, otwiera zupełnie nowe perspektywy dla rozwoju duchowego.

Channeling? To nie jest trudne!

Książka ta daje każdemu możliwość rozwijania własnej intuicji. To konieczny wstęp do udanego channelingu. Pogłębiona intuicja sprawia, że łatwiej osiągniemy stan wysokich wibracji i połączymy się z wyższą duchowością. Nieważne, czy nazwiemy ją Bogiem, energią, źródłem czy światłem. Główną część książki stanowi 10 potężnych technik. Służą one do komunikacji z przewodnikami duchowymi. Autorka szczegółowo je opisuje. Przybliża zasady ich stosowania i punktuje najczęściej popełniane błędy. Jest niczym cierpliwy nauczyciel, który ukierunkowuje rozwój duchowy wszystkich osób czujących powołanie do bycia medium.

Dlaczego warto jest wejść na poziom wysokich wibracji

Kwestie związane z duchowością często uznawane są za mało praktyczne. A przez to nieprzydatne w codziennym życiu. Ale to nieprawda. Osiągnięcie stanu wysokich wibracji ułatwia rozwiązanie wielu problemów. Jak? To proste. Gdy masz nieskrępowany dostęp do swojej intuicji, nigdy nie musisz się zastanawiać, co zrobić w trudnej sytuacji. Po prostu zadajesz pytanie i czekasz na odpowiedź. Nieważne, czy dotyczy ona nowego związku, kłopotów z dziećmi, relacji w pracy czy finansów. Wcześniej jednak musisz opanować podstawy praktyk duchowych. Są one niczym klucz otwierający drzwi, za którymi odnajdziesz duchowość w najczystszej postaci. Po przeczytaniu tej książki na pewno inaczej spojrzysz na parapsychologię.

Jak usłyszeć przekaz naszych przewodników duchowych

Autorka prezentuje zestaw sprawdzonych narzędzi, które są niezbędne do praktyk duchowych. Na początku wyjaśnia, jak można prawidłowo oczyścić się i uziemić. W ten sposób pozbędziesz się wszystkiego, co ci nie służy. Bez tych rytuałów grożą ci nieustanne wątpliwości. A to z kolei utrudnia kontakt z przewodnikami duchowymi. Dopiero czując właściwy przepływ energii, możesz świadomie korzystać z przedstawionych w książce technik.

Odkryj 10 potężnych technik służących twojej duchowości

Inwestycja w rozwój duchowy procentuje wieloma wymiernymi korzyściami. Temu właśnie służą zaprezentowane w tej książce techniki. Dzięki nim opanujesz sposoby kontrolowania ego, które często blokuje zdolności parapsychiczne. Dowiesz się również, jak wzmocnić sześć darów jasności i wyznaczać granice z korzyścią dla swojej praktyki. Będziesz potrafił samodzielnie aktywować zmysły psychiczne. Nauczysz się też trafnie interpretować przekazy channelingowe. Poznasz metody równoważenia duchowości z resztą swojego życia i zalety tzw. medytacji świątynnej. To zaledwie część praktyk, które znajdziesz w tej książce. Każda z nich rozwinie twoje umiejętności na drodze do stania się świadomym medium.

Praktyczny wymiar parapsychologii

Jeśli posiadasz ponadprzeciętny dar intuicji, tylko mały krok dzieli cię od obudzenia w sobie zdolności parapsychicznych. Niektóre kwestie dotyczące przewodnictwa duchowego mają charakter uniwersalny. Inne wymagają zindywidualizowania. Dlatego każdy musi sam zbudować swoją praktykę duchową. Z książką tą na pewno będzie to łatwiejsze.

Odblokuj swoje zdolności parapsychiczne i korzystaj z nich na co dzień

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ