Podróże astralne kluczem do duchowego przebudzenia

Proste i bezpieczne techniki OBE do doświadczania świadomego wychodzenia z ciała

  • ISBN: 978-83-8171-642-0 ;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 256;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Golak
Irena Kloskowska
0
0

TUTAJ znajdziesz dokładny algorytm podróży astralnej, gotowy do wydrukowania w wysokiej rozdzielczości!

Jak bezpiecznie i samodzielnie odbywać podróże astralne

Ludzie od dawna fascynowali się lataniem. Z zazdrością obserwowali szybujące po niebie ptaki. Przeszło 100 lat temu mogli już im dorównać dzięki wynalazkowi braci Wright – samolotowi. Jednak niesamowitego uczucia lotu można doświadczyć, nie korzystając z żadnego sprzętu lub dodatkowych skrzydeł. Jak? Sekret tej niezwykłej umiejętności skrywają podróże astralne. To stan, gdy dusza, nie tracąc świadomości, opuszcza ciało fizyczne. Dzięki tej książce poznasz bezpieczne i sprawdzone techniki, które umożliwią ci odbycie podróży astralnych. Dowiesz się, na czym polegają świadome sny (oneironautyka) i jak praktykować OBE (Out Body Experience). W ten sposób wzbogacisz swoją duchowość, a twój umysł otworzy się na nowe doznania.

Oneironautyka (świadome sny) – doświadczenie dla każdego

Wbrew pozorom doświadczenia wyjścia z ciała (OBE) nie należą do rzadkości. Zdaniem specjalistów około 15-20 procent ludzi przynajmniej raz w życiu tego doświadczyło. Stan ten polega na opuszczeniu ciała fizycznego przy zachowaniu pełnej świadomości. W tym czasie korzysta się z innego ciała, zwanego ciałem astralnym lub subtelnym. Daje ono możliwość poruszania się, podczas gdy ciało fizyczne nadal pozostaje w łóżku. W zasadzie nie istnieją żadne ograniczenia dotyczące wyjścia poza ciało. Im więcej doświadczenia się zdobędzie, tym większy staje się wachlarz dostępnych możliwości. Dzięki podróżom astralnym wiele osób pozbyło się lęku przed śmiercią. Zrozumieli, że świadomość może istnieć niezależnie od ciała, a tym samym przetrwać śmierć fizyczną. Jak podkreślają, miało to niebagatelny wpływ na ich rozwój duchowy. W pierwszej części książki Autor dzieli się osobistymi doświadczeniami związanymi z podróżami astralnymi. Przytacza też relacje innych osób i charakteryzuje różne stany świadomości. W ten sposób dostarcza wiedzy niezbędnej do rozpoczęcia nauki podróży astralnych.

Jak sprawić, żeby dusza oddzieliła się od ciała fizycznego?

Aby dusza oddzieliła się od ciała fizycznego i rozpoczęła podróż astralną, należy osiągnąć stan świadomości delta. Zanim to nastąpi, konieczne jest przejście kilku pośrednich etapów. Jakich? Autor opracował szczegółowy algorytm służący do uzyskania poszczególnych stanów świadomości. W książce znajdziesz m.in. wskazówki, jak poczuć ciało astralne. Będziesz też wiedział, jak z powodzeniem przeprowadzić separację za pomocą technik wyjścia. Dodatkowo nauczysz się stosować metody aktywacji ciała subtelnego i poznasz prawa rządzące światem astralnym. Jednocześnie dowiesz się, na co należy uważać, aby doświadczenie poza ciałem trwało dłużej. Zgłębisz sekrety prostych technik ułatwiających bezpieczny powrót do ciała fizycznego. W książce zostały także omówione błędy uniemożliwiające opuszczenie ciała fizycznego. Z tej wiedzy na pewno skorzystają wszyscy dopiero rozpoczynający przygodę z podróżami astralnymi. Oczywiście nie każda zaprezentowana tu technika jest skuteczna w przypadku każdej osoby. Autor zachęca więc do opracowywania własnych metod.

Korzyści, które dają podróże astralne

Świat astralny zamieszkują istoty, z którymi można się skontaktować. Pojawia się zatem możliwość nawiązania przyjaźni i tym samym zdobycia nowych doświadczeń poszerzających świadomość. Na poziomie astralnym istnieje również miejsce dla zmarłych. Umożliwia to więc kontakt z utraconymi przyjaciółmi lub członkami rodziny. Świadomość jest w stanie uzyskać także dostęp do informacji ukrytych w podświadomości. Przywołuje wspomnienia z dzieciństwa czy okresu dorastania. Co więcej, doświadczenie wyjścia poza ciało stwarza możliwość kontaktu z wyższą jaźnią. Tym samym daje szansę na wzbogacenie rozwoju duchowego. Komunikując się z siłą wyższą (wielu, którzy tego doświadczyli, wspomina o aniołach, Bogu i innych istotach zamieszkujących niebo), można uzyskać odpowiedzi na istotne dla siebie pytania. Taka wiedza zostanie przyswojona na poziomie podświadomości, a następnie zastosowana w postaci afirmacji. Pozwoli to uporać się z wieloma problemami występującymi w życiu codziennym.

Świadome sny (oneironautyka) i OBE – narzędzia do osiągnięcia wyższej duchowości

Podróże astralne dają wręcz nieograniczone możliwości i to nie tylko w sferze rozwoju duchowego. Mogą przybierać dowolną formę podróży w czasie i przestrzeni. Świadome sny pozwalają odwiedzać wybrane miejsca i światy na ziemi i w niebie. Dają także wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie pytania – zarówno te proste, jak i fundamentalne. Dzięki doświadczeniu wyjścia poza ciało mamy możliwość zajrzenia za „kulisy” świata fizycznego. W ten sposób lepiej zrozumiemy moc naszej świadomości. Świadomość jest bowiem niezwykłym narzędziem, zdolnym zmieniać świat fizyczny. Doświadczając podróży astralnych, rozumiemy, że tylko ciało materialne jest śmiertelne. Zyskujemy w ten sposób wyższą jakość życia. Każdego dnia odczuwamy bowiem więcej radości i pozbywamy się lęku przed śmiercią. W efekcie rośnie nasza życiowa satysfakcja. Oprócz tego poprawia się zdrowie, a bogatsza duchowość staje się motorem napędowym większości działań. Lepiej rozumiejąc świat i otoczenie, w którym żyjemy, na nowo możemy zbudować własną hierarchię wartości.

Odkryj fascynujące możliwości, które dają podróże astralne!

 

Patroni:

  • Talizman.pl
  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ