Jak trafić do piątego wymiaru

Skuteczne techniki aktywacji szyszynki, szóstego zmysłu i tworzenia nowej rzeczywistości w 5D

  • ISBN: 978-83-8301-526-2;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 224;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2023;
Natalia Paszko
Natalia Paszko
10
0

Wymiar 5D – jak do niego trafić i jak się w nim odnaleźć?

Odkryj fascynujący świat metafizyki, duchowości, uzdrawiania kwantowego i rzeczywistości w wymiarze 5D. Ta książka to prawdziwa uczta dla poszukiwaczy duchowych, którzy pragną rozwijać się na wielu poziomach świadomości. Mistyczna mapa pełna niezwykłych odkryć, kwantowości i praktycznych narzędzi oraz terapii, dzięki którym odkryjesz potencjał swojej duszy. A przede wszystkim stworzysz własną, ekscytującą rzeczywistość w piątym wymiarze 5D. Przeniesiesz się w niezwykłą podróż, gdzie poznasz głębsze tajemnice istnienia i zrozumiesz, jak świadomość kształtuje twoje doświadczenie.

Praktyczne narzędzia rozwoju osobistego i duchowego w wymiarze 5D (fot. pixabay)

Narzędzia do tworzenia nowej rzeczywistości w piątym wymiarze 5D

Maureen J. St. Germain znana jest z głębokiego zrozumienia metafizyki i duchowości. Autorka, nauczycielka duchowa oraz liderka duchowej transformacji, wyjaśnia, jak odnaleźć się i wyrazić siebie w piątym wymiarze. Ponadto jak pogłębić swój rozwój duchowy i osobisty. Poszerzyć świadomość i tworzyć nową rzeczywistość w piątym wymiarze. Udostępnia konkretne narzędzia i medytacje, dzięki którym odkryjesz własną moc. Stworzysz również autentyczną, satysfakcjonują cię przestrzeń w wymiarze 5D.

Duchowość i kwantowość oraz skuteczne techniki aktywacji szyszynki, szóstego zmysłu i tworzenia nowej rzeczywistości w 5D

W tej książce Autorka prezentuje wskazówki oraz praktyczne ćwiczenia, które umożliwią ci rozwijanie duchowego potencjału. Pozwolą ci także na odkrywanie piątego wymiaru, pełnego niewyobrażalnych możliwości i energii. Przekonasz się, co skrywa twój umysł i otworzysz drzwi do rzeczywistości piątego wymiaru 5D, gdzie czas i przestrzeń nie mają znaczenia. Zastosujesz techniki uzdrawiania kwantowego. Uwolnisz się od blokad i ograniczeń. Nauczysz się także kreować pozytywne zmiany w swoim życiu, pogłębiając rozwój osobisty.

Stwórzy własną, ekscytującą rzeczywistość w piątym wymiarze 5D (fot. pixabay)

Otwórz trzecie oko i poszerz swoją świadomość, intuicję oraz rozwój duchowy

Autorka podpowiada, jak pogłębić swój rozwój duchowy i osobisty. Poszerzyć świadomość i rozwinąć trzecie oko. Umożliwi ci to odbieranie subtelnych energii i intuicyjne podejmowanie dobrych decyzji. Poprzez medytacje, terapie i wizualizacje, które znajdziesz w książce, połączysz się z głębszymi warstwami swojego istnienia. Nawiążesz także kontakt z duchowymi przewodnikami i nauczycielami. Będą ci oni towarzyszyć w twojej podróży, samorozwoju i wyrażaniu siebie w piątym wymiarze 5D. Poznasz techniki uzdrawiania kwantowego i dowiesz się, czym jest kwantowość w wymiarze 5D. To pozwoli ci odzyskać równowagę oraz harmonię w ciele, umyśle i duchu. Nauczysz się stosować sposoby na transformację negatywnych wzorców myślowych i emocjonalnych. Uwolnisz się od przeszłości i otworzysz na nowe możliwości oraz pozytywne zmiany.

Świadomy umysł, duchowa transformacja oraz klucze do rozwoju osobistego

Dzięki technikom zawartym w książce zapomnisz o traumach, przekonaniach i ograniczeniach, które blokują twoją energię. Powstrzymują cię one przed osiągnięciem pełni swojego potencjału i pogłębienia rozwoju osobistego. Odkryjesz, jak pracować z energią, odczuwając siebie na głębszym poziomie swojej duszy. Nauczysz się kierować swoim życiem z mądrością i intuicją. Zdobędziesz narzędzia do manifestacji swoich marzeń oraz stworzenia rzeczywistości, która jest zgodna z twoimi najgłębszymi pragnieniami. Poprzez medytacje, terapie i praktyczne ćwiczenia odkryjesz, że trzecie oko oraz intuicja są twoimi niezawodnymi przewodnikami w poznawaniu oraz wyrażaniu siebie w wymiarze 5D. Służą także poznawaniu głębszej prawdy o sobie i otaczającym cię świecie.

Twoja nowa rzeczywistość w wymiarze 5D
już czeka na ciebie!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ