Kwantowe uzdrawianie energią

Sprawdzone techniki na podniesienie wibracji i przeprogramowanie świadomości

  • ISBN: 978-83-8171-955-1;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 224;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Golak
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Uzdrawianie energią – na czym polega tego typu terapia i jak praktykować bioenergoterapię z korzyścią dla zdrowia

W człowieku tkwią olbrzymie, choć wciąż nie do końca poznane zdolności do samouzdrawiania. Okazuje się, że są one dostępne wszystkim. Każdy może uzdrowić zarówno siebie, jak i swoich bliskich. Jak to zrobić? Czy jest to w pełni bezpieczne? Kluczem do zrozumienia tego niesamowitego zjawiska są bioenergoterapia i kwantowość. Niniejsza książka odsłania tajniki uzdrawiania energią. Jej Autor korzysta z najnowszych badań naukowych. Precyzyjnie wyjaśnia mechanizmy oddziaływania wysokich wibracji na ludzki organizm. Pokazuje również, jak poprawić zdrowie, wykorzystując oddziaływanie świadomości. Opisuje przyczyny powstawania chorób i najskuteczniejsze metody radzenia sobie z nimi. Przybliża główne trudności związane z uzdrawianiem energią i sposoby ich przezwyciężania. Celem tej książki jest bowiem zrozumienie istoty niekonwencjonalnej metody uzdrawiania oraz wykorzystanie tej wiedzy w praktyce.

uzdrawianie energią, naprawa pola kwantowego
Uzdrawianie energią i naprawa pola kwantowego pozwalają osiągnąć równowagę emocjonalną i poprawić stan zdrowia. Fot. Depositphotos

Naprawa pola kwantowego i leczenie energią – droga do równowagi emocjonalnej i zdrowia

Zdaniem Autora cała rzeczywistość zapisana jest w polu kwantowym. Dotyczy to także zdrowia. Naprawa pola kwantowego może przywrócić równowagę organizmowi i tym samym wyeliminować chorobę. Wystarczy tylko użyć świadomości do sterowania myślami i przesłać organizmowi odpowiednie polecenie. Świadoma myśl inicjuje wysokie wibracje. Jednak sam proces uzdrawiania energią ma charakter nieświadomy. Proces uzdrawiania (bioenergoterapia) polega na zmianie wibracji chorego miejsca.

Czy przyczyny chorób tkwią w ciele człowieka?

Doszukiwanie się przyczyny choroby wyłącznie w ciele fizycznym człowieka jest niewystarczające. Zdaniem Autora na stan zdrowia wpływają również negatywne czynniki duchowe i emocje. Są wśród nich między innymi: choroby z poprzednich wcieleń, pozostałości karmiczne czy też zapisy w aurze. W książce można znaleźć wskazówki, jak zdiagnozować przyczynę choroby i dopasować do niej metodę uzdrawiania. Autor opisuje też przyrządy pomocne w trakcie terapii. Służą one do określenia stanu organizmu i kontroli przesyłanych poleceń uzdrawiających. Są to wahadełko i różdżka. Radzi zatem, jak nimi się posługiwać i jak odczytywać ich wskazania. Dzięki temu można ukierunkować terapię i zwiększyć jej skuteczność.

Kwantowość narzędziem uzdrowienia – praktyka krok po kroku

Główną część książki stanowi prezentacja kolejnych etapów uzdrawiania. Autor szczegółowo je opisuje, by każdy mógł przeprowadzić terapię samodzielnie. Pierwszy krok polega na znalezieniu źródła niesprawności organizmu. Jest to wstęp do uzdrowienia. W ramach kolejnego etapu ustala się środki zaradcze adekwatne do przyczyny. Na końcu pozostaje zastosowanie odpowiedniej techniki. Autor proponuje dwie. Jedna polega na sterowaniu energią uzdrawiającą przy użyciu świadomości. Z kolei druga zakłada naprawę pól kwantowych w celu uzdrowienia. Jak ostrzega Autor, w międzyczasie mogą się pojawić trudności wynikające z zaprogramowania organizmu przez zbiorową nieświadomość. Jednak równocześnie podaje on praktyczne rozwiązania tego problemu.

Ezoteryka i kwantowość – czy mogą się wspierać?

Zdaniem Autora istotnym uzupełnieniem uzdrawiania kwantowego jest uzdrawianie… magiczne. Pierwsze z nich bazuje na nauce, gdy drugie odwołuje się do doświadczeń z dziedziny ezoteryki. Uzdrawianie magiczne oznacza poznanie i zastosowanie jeszcze nieznanych nauce prawd obowiązujących we wszechświecie. Polega ono między innymi na osiąganiu stanu wysokich wibracji poprzez modlitwy i afirmacje. To także zwracanie się do istot wyższych. Zwłaszcza mających moc uzdrawiania lub mogących pośredniczyć w kontakcie z bytami uzdrawiającymi z innych wymiarów. Ma to korzystny wpływ nie tylko na zdrowie, ale też na rozwój duchowy.

bioenergoterapia, uzdrawianie magiczne, kwantowość
Istotnym uzupełnieniem uzdrawiania kwantowego jest uzdrawianie… magiczne. Oznacza ono poznanie i zastosowanie jeszcze nieznanych nauce prawd obowiązujących we wszechświecie. Fot. Depositphotos

Bioenergoterapia i uzdrawianie energią – klucz do zdrowia i rozwoju duchowego

Czy każdy może podjąć się leczenia energią? Oczywiście, że tak. Przy tym nie trzeba mieć specjalnych predyspozycji, by z powodzeniem naprawiać pole kwantowe. Wystarczy duża motywacja. To właśnie ona stanowi właściwy wstęp do uzdrawiania energią. Trzeba dodać, że motywację ma osoba znajdująca się na odpowiednim poziomie rozwoju duchowego. Łącząc ją z odpowiednimi technikami leczenia energią, można uzdrowić każdą dolegliwość. Nieważne, czy dotyczy ciała fizycznego, czy sfery psychicznej. Warto zaznaczyć, że prezentowane w tej książce metody bioenergoterapii są całkowicie bezpieczne. Mają bowiem samoistne wewnętrzne blokady zapobiegające niepożądanym zmianom, np. dotyczącym karmy danej osoby.

Wykorzystaj kwantowość i wysokie wibracje, by poprawić swoje zdrowie i samopoczucie

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ