Medytacje na obudzenie szóstego zmysłu

Praktyczne ćwiczenia, które wzmocnią twoją intuicję, odblokują czakry i nauczą interpretować przekazy mediumiczne

 • ISBN: 978-83-8301-051-9;
 • Cena katalogowa: 44.40 zł;
 • Ilość stron: 199;
 • Oprawa: miękka;
 • Format: 14,5 x 20,5 cm;
 • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
10
0

Obudź w sobie szósty zmysł i sprawdź, jakie zdolności parapsychiczne posiadasz

Jak obudzić szósty zmysł? Z tą książką to proste. Wykonując opisane w niej medytacje, rozwiniesz swoje parapsychiczne zdolności, a także doświadczysz różnych parapsychicznych zjawisk. Pamiętaj, że nie musisz od razu rozumieć informacji, które otrzymujesz. Parapsychiczne wiadomości nie zawsze są przejrzyste i jasne. Dzięki tej książce poznasz zasady odczytywania wiadomości oraz techniki obudzenia szóstego zmysłu. Może to być jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoczucie czy jasnowiedzenie.

Jak otworzyć trzecie oko – najszybszy kurs

Trzecie oko stanowi naturalną część każdego człowieka. Jest niezwykle skutecznym elementem wrodzonych zdolności każdego z nas. Otwarcie trzeciego oka pozwala nam zobaczyć, wyczuć i wykryć w swoim życiu elementy wspólne z wszechświatem. Pełni funkcję łącznika pomiędzy krainami duchowymi a pozostałymi zmysłami. Trzeciego oka można używać na wiele różnych sposobów. Przepowiadający przyszłość korzystają z niego, by zrozumieć ukryte związki i odpowiedzieć na pytania. Osoby pracujące z energią „czują” energie znajdujące się wokół nich i mogą je świadomie przekierowywać. Za każdym razem, gdy wykazujesz się empatią, używasz trzeciego oka, by dotknąć i poczuć emocje innych. W książce znajdziesz najprostszy i najszybszy sposób na otwarcie trzeciego oka.

Medytacje na oczyszczanie czakr, aury i energii

Celem medytacji opisanych w książce jest zniesienie wszelkich niewidzialnych blokad energetycznych, które powstały wokół twojego układu czakr i w aurze. Dzięki temu zyskasz większe poczucie wiedzy, świadomości i duchowej siły. Poznasz medytacje, które pomogą ci oczyścić czakry i aurę. Działają one uzdrawiająco, usuwają wszelkie blokady i wzmocniają pole energii, by rozwinąć odporność na choroby. Podczas procesu uzdrawiania i wzmacniania aktywuje się szósty zmysł. W trakcie krótkiej medytacji pogłębiasz również swój dar jasnowidzenia. Medytacja powinna trwać od 10 do 15 minut.

Poznaj siłę ugruntowania, która wspiera rozwój zdolności parapsychicznych i szósty zmysł

Tylko w tej książce znajdziesz techniki ugruntowania i uziemienia. Ugruntowując się, uspokoisz nadmiernie myślący umysł i skierujesz całą swoją uwagę z powrotem na teraźniejszość. Sprzyja to otwieraniu się szóstego zmysłu. Co więcej, kiedy zaczniesz rozwijać zdolności parapsychiczne, pozwolisz umysłowi i intuicji uzyskać dostęp do informacji, emocji, symboli i wiadomości z wewnętrznych i zewnętrznych płaszczyzn istnienia. Wizje jasnowidzących zostają wzmocnione i dlatego przepływają z większą łatwością. Jasnoodczuwający mogą znacznie głębiej poczuć różne wiadomości. U jasnowiedzących nasila się wewnętrzna wiedza. Ugruntowanie to sygnał, dzięki któremu twoje zdolności parapsychiczne będą mogły szybować bez ograniczeń.

Oto co może zaoferować ci intuicja, szósty zmysł i otwarcie trzeciego oka:

 1. Redukują stres i ułatwiają rozwiązanie aktualnych problemów.
 2. Pobudzają wyobraźnię i kreatywność.
 3. Dzięki nim twoje życie i decyzje zmierzają w dobrym kierunku.
 4. Poprawiają twoje relacje, pozwalając lepiej wyczuć potrzeby swoje i innych.
 5. Mogą pomóc w określeniu celów.
 6. Jeśli się do nich stosujesz, mogą pomóc ci uniknąć porażek.
 7. Sprawiają, że jesteś bardziej wrażliwy na ludzi wokół siebie.
 8. Wzmacniają twoje parapsychiczne dary.

Poznaj świat dusz i przewodników duchowych poprzez narzędzia rozwoju duchowego i astropsychologii

Dalsze rozwijanie zdolności parapsychicznych zapewni ci szansę na stworzenie trwałej relacji z otaczającym cię światem dusz i przewodników duchowych. Korzystając z narzędzi rozwoju duchowego i astropsychologii, wzmacniasz swoje połączenie z najwyższym dobrem. Zrozumiesz, kiedy twoje ciało energetyczne funkcjonuje najlepiej, przynosząc korzyści zdrowiu fizycznemu, umysłowemu i duchowemu. Z łatwością poradzisz sobie z życiowymi problemami, czując się przy tym pewny siebie, ponieważ teraz masz w zasięgu ręki narzędzia świadomości i rozwoju duchowego.

Medytacje na pogłębienie intuicji i jasnowidzenia

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ