Ochrona energetyczna

Prosty program, który pomoże oczyścić aurę, podnieść wibracje, a także zabezpieczyć się przed toksycznymi ludźmi i atakami energetycznymi

  • ISBN: 978-83-8301-434-0 ;
  • Cena katalogowa: 54.50 zł;
  • Ilość stron: 256;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2023;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Golak
Paweł Uklejski
0
0

Jak chronić swoją energię na co dzień?

Czy chcesz tego, czy nie, każdego dnia masz styczność z innymi ludźmi. W pracy, w domu, na ulicy… Dobrze, gdy towarzyszą temu wyłącznie dobre emocje. Niestety, niekiedy nie unikniesz kontaktu z negatywnymi osobami. Jeżeli odbywa się to sporadycznie, poczujesz tylko dyskomfort psychiczny. Jednak w przypadku regularnego kontaktu ucierpią na tym twoje relacje, a nawet zdrowie. Stres, brak samoakceptacji, ciągłe stany lękowe, obniżone poczucie własnej wartości, wreszcie – depresja… To tylko niektóre objawy będące efektem obcowania z ludźmi o negatywnej energii lub traumatycznych doświadczeń. Wampiryzm energetyczny jest faktem. Musisz skutecznie się przed nim bronić. W innym wypadku odbije się to na twoim zdrowiu. Ale nie tylko. Ucierpi też twój rozwój duchowy i osobisty. Jak chronić swoją energię? Wbrew pozorom nie jest to trudne. Możesz skorzystać z prostych technik, które znajdziesz w tej książce.

Nie pozwól blokować swojego rozwoju osobistego i duchowego

Niekiedy masz świadomość, że padłeś ofiarą ataku energetycznego. Czasami intuicja podpowiada ci, jakich ludzi powinieneś unikać. Może nawet stosujesz podstawowe praktyki oczyszczania energetycznego. Okadzasz dom szałwią, wzmacniasz swoje wibracje kryształami, prosisz opiekunów duchowych o ochronę. Chociaż jesteś pewien, że wszystkie te metody działają, nie opuszcza cię przekonanie, że nie zawsze są wystarczające. Dlatego powinieneś zastosować wyższy poziom ochrony. Dzięki tej książce nauczysz się reagować na ataki i walczyć z wampiryzmem energetycznym. Samodzielnie zabezpieczysz się przed zewnętrzną negatywnością, by żyć swobodnie i realizować swoje cele bez obaw.

Dlaczego wampiryzm energetyczny jest tak niebezpieczny

Ataków energetycznych nie można bagatelizować. Żeby skutecznie się przed nimi bronić, najpierw należy poznać ich objawy. W książce zostały one dokładnie opisane. Czasami przybierają postać banalnego zmęczenia lub braku pozytywnego myślenia. Innym razem są to obniżone poczucie własnej wartości lub kłopoty z samoakceptacją. Musisz mieć świadomość, że nawet zaburzone relacje czy bezsenność mogą wskazywać na atak. Potrafiąc go rozpoznać, dobierzesz odpowiednie metody obrony. Pamiętaj, że wiele z tych objawów może wynikać ze zwykłych sytuacji życiowych, które nie mają nic wspólnego z atakiem energetycznym. Wśród nich będą: przepracowanie, stres i długotrwała izolacja, a także choroby i zaburzenia psychiczne. Skonsultuj się ze swoim wewnętrznym przewodnikiem, zanim wyciągniesz ostateczne wnioski. Jeżeli jednak doświadczasz co najmniej pięciu objawów w tym samym czasie, prawdopodobnie padłeś ofiarą silnego ataku energetycznego.

Jak czytać tę książkę, by zwiększyć skuteczność praktyk ochronnych

Autor zaleca, by poszczególne rozdziały czytać zgodnie z ich kolejnością. Bowiem tylko kompleksowy system postępowania z negatywną energią zapewni skuteczność działań. Dlaczego? Po pierwsze, nie każda negatywna energia jest identyczna. Dlatego ochrona przed nimi wymaga stosowania odmiennych narzędzi. Po drugie, nasze pole energetyczne jest bardzo złożone. Tym samym często wymaga indywidualnego podejścia w kwestii ochrony. I najważniejsze. Gdy padłeś ofiarą ataku energetycznego, samo pozytywne myślenie czy intuicja co do ludzi już ci nie wystarczą. Musisz po prostu sięgnąć po zestaw praktyk ochronnych.

Teoretyczne wprowadzenie do oczyszczania energetycznego

Książka została podzielona na cztery części. Pierwsza z nich ma charakter teoretyczny. Autor omawia w niej podstawy ochrony energii. Zwraca uwagę na potrzebę ochrony energii, opisuje objawy ataków energetycznych i zagrożenia z nimi związane. Przybliża także siedmiostopniowy proces oczyszczania, osłony i wzmacniania energii. Dodatkowo prezentuje podstawowe narzędzia służące ochronie energii. Wśród nich znajdziesz m.in. centrowanie, uziemianie, skanowanie w poszukiwaniu ataku energetycznego oraz łączenie się ze swoją wrodzoną mocą.

Co możesz zyskać, stosując praktyki ochronne

W części praktycznej autor wyjaśnia, jak chronić swoją energię. Podaje wiele prostych, ale skutecznych praktyk. Niektóre z nich wykorzystują medytacje, inne – rytuały. Dzięki tej książce dowiesz się, jak wywołać burzę sylfów, zastosować oddech smoka, brać prysznice jednorożca i tworzyć eliksiry ze świętej wody. Poza tym będziesz wiedział, jak zabezpieczyć się, kąpiąc się we fioletowym płomieniu, nosząc złotą piramidę światła, intensyfikując swoją energię promieniem tęczy oraz tworząc własne amulety i talizmany. Poznasz też trzy typy tarcz, które zapewniają różne stopnie ochrony. Otrzymasz wskazówki, jak je stopniować, by uzyskać maksymalną skuteczność.

Jak chronić się przed atakami energetycznymi w Internecie

Na pewno masz świadomość, że korzystając z Internetu, jesteś narażony na wiele nieprzyjemnych sytuacji. Hejt internetowy staje się coraz powszechniejszym zjawiskiem. Niestety, to nie jedyna forma ataku energetycznego, który grozi ci podczas surfowania w sieci. Natomiast to jedyna książka na rynku, która traktuje również o tym problemie w kontekście oczyszczania energetycznego. Dowiesz się z niej, jak możesz zostać zaatakowany energetycznie za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz w przestrzeni wirtualnej. Poznasz także praktyczne procesy energetyczne służące ochronie, oczyszczaniu i osłonie twojej obecności online.

Gdy pozytywne myślenie nie wystarczy, zastosuj praktyki ochronne

W postaci tej książki otrzymałeś praktyczny poradnik traktujący o oczyszczaniu energetycznym, ochronie przed wampiryzmem energetycznym i odcinaniu sznurów energetycznych. Dzięki niemu nauczysz się stawiać czoła różnym negatywnym energiom. Nieważne, czy będzie to internetowy hejt, mobbing w pracy czy zaburzone relacje partnerskie. W ten sposób staniesz się silniejszy i pewniejszy siebie. Odbudujesz poczucie własnej wartości i wzmocnisz samoakceptację. Wreszcie odzyskasz kontrolę nad swoją energią, którą spożytkujesz na cele związane wyłącznie z rozwojem duchowym i osobistym. Zyska na tym zarówno twoje zdrowie psychiczne, jak i fizyczne.

Ochrona i oczyszczanie energetyczne – skuteczne sposoby na wampiryzm energetyczny i nie tylko

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ