Piąty Wymiar. Jak aktywować ósmą czakrę i korzystać z uzdrawiającej energii wibracyjnej
  • ISBN: 978-83-8171-245-3;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 296;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2020;
  • Nr wydania: I;
Natalia Paszko
Natalia Paszko
10
0

Ewolucja świadomości

Pewnie zastanawiasz się dlaczego coraz więcej dostrzegasz i czujesz. Odnosisz wrażenie, że „nadajesz na innych falach”, ale nie wiesz dlaczego tak się dzieje. Zaczynasz pojmować kwestie, których dotychczas nie rozumiałeś. Znasz swoje myśli i emocje oraz przejmujesz nad nimi większą kontrolę. Skąd te zmiany? Rozwiązanie tej zagadki znajdziesz w tej książce.

Jak wygląda Piąty wymiar?

Maureen J. St. Germain jest mistyczką, autorką i uznaną na całym świecie nauczycielką z zakresu rozwoju osobistego i przebudzenia duchowego. Prowadzi wykłady w całej Europie, Kanadzie, USA, Egipcie, Tajwanie, Chinach, Australii i Japonii. W tej książce wyjaśnia, że rzeczywistość jest wielowymiarowa i zmiany, które obecnie odczuwasz, są wynikiem przemiany Twojej świadomości, która ewoluuje. Twoja percepcja się poszerza, a Ty przechodzisz od wąsko skoncentrowanej i spolaryzowanej świadomości Trzeciego wymiaru na wyższy poziom rzeczywistości, gdzie zaczynasz intensywnie dostrzegać i czuć wszystko wokół siebie. Przechodzisz w nowy, Piąty wymiar, czyli doświadczasz Wyższej Energii.

Wymiary rzeczywistości – w których żyjesz?

W książce znajdziesz narzędzia i duchowe ćwiczenia, które pomogą Ci przejść od myślenia w Trzecim Wymiarze, który skupiony jest na materii, do Piątego Wymiaru wibracji – radości i miłości, który istnieje w polu serca. Autorka wyjaśnia jak zmienić swoje energetyczne wzorce i wybrać trwałe zakotwiczenie w wyższych wartościach. Zdradza, jak rozwijać związek z Wyższym Ja, zwiększyć wrażliwość i świadomie wybrać Piąty wymiar. Połączenie z wyższymi energiami przynosi pełną świadomość i pozwala poznać siebie na poziomie duszy. Dzięki temu odkryjesz swoje prawdziwe ja i zaczniesz rozwijać duchowe umiejętności takie jak jasnowidzenie, telepatia i intuicja.

Jak aktywować 8 czakrę?

Autorka podpowiada, w jaki sposób rozpoznać doświadczenia Piątego wymiaru, które już posiadasz i odnaleźć różnice pomiędzy myśleniem liniowym 3D, a wielowymiarowym 5D, aby rozszerzyć swoją percepcję. Szczegółowo przedstawia ćwiczenia chroniące Twoją energię, zwłaszcza podczas snu, a także medytacje Świętej Geometrii, które aktywują ósmą czakrę i otwierają na wyższe częstotliwości. Uczy jak uzdrawiać siebie i innych przekazując energię w odpowiednim kierunku. Bada także, jak przebudzenie do Piątego wymiaru pozwala stworzyć silną więź z globalną świadomością, przez co Twoje osobiste przemiany mają głębszy wpływ na ludzi w Twoim otoczeniu i poza nim.
Przytacza także niezwykłe historie uczniów, którzy doświadczyli Piątego wymiaru oraz inspirujące informacje od przewodników duchowych.

Przejdź na wyższy poziom!

 

Patroni:

  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ