Piąty Wymiar

Jak aktywować ósmą czakrę i korzystać z uzdrawiającej energii wibracyjnej

  • ISBN: 978-83-8301-308-4;
  • Cena katalogowa: 59.90 zł;
  • Ilość stron: 296;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2023;
  • Nr wydania: I-dodruk;
Natalia Paszko
Natalia Paszko
10
0

Piąty Wymiar – ewolucja świadomości i podświadomości

Pewnie zastanawiasz się czym jest Piąty Wymiar. Dlaczego coraz więcej dostrzegasz i czujesz. Odnosisz wrażenie, że „nadajesz na innych falach”, ale nie wiesz dlaczego tak się dzieje. Zaczynasz pojmować kwestie, których dotychczas nie rozumiałeś. Znasz swoje myśli i emocje oraz podświadomie przejmujesz nad nimi większą kontrolę. Twoja intuicja stale Ci podpowiada, aby kierować się sercem. Skąd te zmiany? Rozwiązanie tej zagadki znajdziesz w tej duchowej książce.

Jak wygląda Piąty Wymiar?

Maureen J. St. Germain jest ezoteryczką, mistyczką, autorką i uznaną na całym świecie nauczycielką z zakresu kwantowości, rozwoju osobistego i rozwoju duchowego. Prowadzi wykłady w całej Europie, Kanadzie, USA, Egipcie, Tajwanie, Chinach, Australii i Japonii. W tej książce wyjaśnia, czym jest kwantowość i uzdrawianie kwantowe, a także że rzeczywistość jest wielowymiarowa i zmiany, które obecnie odczuwasz, są wynikiem przemiany twojej świadomości, która ewoluuje. Odczuwasz czym jest prawdziwa duchowość i medytacja. Świadomie kierujesz się swoją intuicją rozwijając duchowo. Twoja percepcja się poszerza, a ty przechodzisz od wąsko skoncentrowanej i spolaryzowanej świadomości Trzeciego Wymiaru na wyższy poziom rozwoju duchowego i rzeczywistości. Twoja świadomość się zwiększa. A ty zaczynasz intensywnie dostrzegać i czuć wszystko wokół siebie. Przechodzisz w nowy, Piąty Wymiar, czyli doświadczasz Wyższej Energii i łączysz się z Boską Matrycą duchowości.

Wymiary rzeczywistości – w których żyjesz?

W książce znajdziesz narzędzia i duchowe medytacje, a także ćwiczenia, które pomogą Ci przejść od myślenia w Trzecim Wymiarze do Piątego Wymiaru. Trzeci Wymiar skupiony jest na materii, natomiast Piąty Wymiar na wibracji – pełnej świadomości, radości i miłości, który istnieje w polu serca. Autorka wyjaśnia jak słuchać swojej intuicji, zmienić swoje energetyczne wzorce i wybrać trwałe zakotwiczenie w wyższych, duchowych wartościach. Zdradza, jak rozwijać podświadomość i związek z Wyższym Ja. Jak zwiększyć wrażliwość i świadomie wybrać Piąty Wymiar. Połączenie z wyższymi energiami przynosi pełną świadomość i pozwala poznać siebie na poziomie duszy. Dzięki temu odkryjesz swoje prawdziwe ja i zaczniesz rozwijać duchowe umiejętności takie jak uzdrawianie kwantowe, jasnowidzenie, telepatia i intuicja.

Jak aktywować 8 czakrę?

Autorka podpowiada, w jaki sposób świadomie medytować i rozpoznać doświadczenia Piątego Wymiaru, które już posiadasz. Jak odnaleźć różnice pomiędzy myśleniem liniowym 3D, a wielowymiarowym 5D, aby rozszerzyć swoją percepcję. Szczegółowo przedstawia ćwiczenia i medytacje, które pomogą ci zrozumieć czym jest kwantowość oraz uzdrawianie kwantowe. Pozwolą ci one chronić twoją energię, zwłaszcza podczas snu. Poznasz także medytacje Świętej Geometrii, które aktywują ósmą czakrę i otwierają na wyższe częstotliwości. Maureen Germain uczy jak uzdrawiać siebie i innych przekazując energię w odpowiednim kierunku. Bada także, jak przebudzenie do Piątego Wymiaru pozwala stworzyć silną więź z globalną świadomością, przez co twoje osobiste przemiany mają głębszy wpływ na ludzi w twoim otoczeniu i poza nim. Przytacza także niezwykłe historie uczniów, którzy doświadczyli Piątego Wymiaru oraz inspirujące informacje od przewodników duchowych.

Przejdź na wyższy poziom!

 

Patroni:

  • Talizman.pl
  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ