Szyszynka – siedziba duszy i wiecznej młodości

Jak osiągnąć stan oświecenia, głębokiego spokoju i rozbudzić intuicję

  • ISBN: 978-83-8171-091-6;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 280;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2020;
  • Nr wydania: I - dodruk;
Patrycja Buraczewska
Ewelina Kuryłowicz
0
0

Czy wiesz, co jest prawdziwą siedzibą Twojej duszy?

Wielu ludzi w dzisiejszych czasach jest wyczerpanych, pozbawionych energii, oddzielonych od siebie i zatraca poczucie sensu rzeczywistości. Często też brakuje im upragnionego wewnętrznego spokoju i przywiązania do rzeczy większej wagi. Prawdopodobnie również i Ty zaobserwowałeś u siebie część z wymienionych przypadłości. Powodem takiego stanu rzeczy są choroby, na które cierpimy i stale piętrzące się konflikty. Jednak prawdziwa przyczyna może leżeć w tajemniczym narządzie w centrum Twojego mózgu, który skurczył się w trakcie ewolucji człowieka i został zaniedbany na bardzo długi czas. Uważano go również za siedzibę naszej duszy.

Gruczoł wiecznej młodości o unikalnych właściwościach

Tym cudownym narządem jest szyszynka, zwana gruczołem wiecznej młodości, a jak przekonują Autorzy, niezwykle istotna zarówno dla Twojego zdrowia fizycznego, jak i umysłowego. Odpowiada ona również za rozwój duchowy, kontroluje Twój wewnętrzny zegar biologiczny, reguluje sen i rozbudza intuicję. Uwalnia ważne przekaźniki, takie jak hormon snu – melatoninę, hormon szczęścia – serotoninę i duchową cząsteczkę DMT, która umożliwia pozazmysłowe postrzeganie otaczającego nas świata.

Szyszynka – drzwi do wszechświadomości i oświecenia

Kiedy ten drobny gruczoł jest aktywowany i wolny od blokad, otwierają się nad nim drzwi do uniwersalnej wszechświadomości i oświecenia. W publikacji zostało opisane, jak za pomocą szyszynki możesz połączyć się ze światem duchowym, osiągnąć stan głębokiego spokoju i jasnowidzenia. Doświadczysz nawet doznań pozazmysłowych, takich jak telepatia, jasnosłyszenie czy pozazmysłowe postrzeganie rzeczywistości. Możliwe jest to dzięki wytwarzanej w szyszynce cząsteczce DMT (dimetylotryptamina) – psychoaktywnej substancji, która odpowiada za odbieranie szerszego obrazu rzeczywistości. Podobnie jest z naszym trzecim okiem, którego codzienne funkcjonowanie zaburza nadmiar bodźców zewnętrznych. Prowadzi to do blednięcia obrazów wewnątrz umysłu i zablokowania intuicji.

Odblokuj swoją szyszynkę i ciesz się nową jakością życia

Niezdrowy tryb życia, elektrosmog, używki takie jak kawa, alkohol, papierosy czy złe odżywianie negatywnie wpływają na funkcjonowanie szyszynki, która ulega zwapnieniu. Z publikacji dowiesz się, jakie znaczenie dla zdrowia całego organizmu ma zachowanie równowagi w układzie ciało-umysł-psychika-dusza oraz co możesz zrobić, by opóźnić proces starzenia. Zrozumiesz, jak niebieskie światło emitowane z telewizorów, komputerów i telefonów niekorzystnie wpływa na ten gruczoł i zaburza rytm snu, prowadząc do bezsenności. Poznasz skuteczne sposoby na jego detoks i odciążenie organów wewnętrznych: wątroby, nerek, jelit. Zaczniesz stosować zdrową dietę dla szyszynki i ją odtrujesz.

Popraw nastrój śpiewaniem, nuceniem i olejkami eterycznymi

Od dawna wiadomo, że śpiewanie poprawia nastrój, jednak wielu z nas powstrzymuje się przed tym lub najlepiej robi to tylko na osobności, gdyż czuje się skrępowanym. Zupełnie niepotrzebnie, gdyż nie ma znaczenia jak śpiewasz – Twój wegetatywny układ nerwowy zostaje pobudzony, a wibracje temu towarzyszące aktywują szyszynkę. Następuje wydzielanie serotoniny, a Twój nastrój błyskawicznie się poprawia. Podobnie dzieje się z zapachami, które wywołują uczucia i przywołują wspomnienia. Zawarte w publikacji opisy skutecznych technik jak nucenie, bębnienie czy dudnienie oraz stosowanie odpowiednich olejków eterycznych, pomogą zadbać Ci o dobre samopoczucie na co dzień i pobudzić szyszynkę.

Odkryj nowy wymiar świadomości!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ