Uzdrawiające symbole

Praktyczne zastosowanie

Tytuł oryginału: Heilen mit Symbolen
  • ISBN: 978-83-7377-839-9;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 180;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: I - dodruk;
Janusz Nawrocki
Paweł Uklejski
0
0

Poznaj moc uzdrawiających symboli i świętej geometrii

Otoczony na co dzień tysiącami różnych znaków i symboli, pewnie już dawno na większość z nich przestałeś zwracać uwagę. Jednak musisz wiedzieć, że każdy z nich zawiera istotną informację. Równie dobrze może być ona odczytywana bezpośrednio przez nasz umysł, jak i za pośrednictwem podświadomości lub intuicji. Jak pokazują badania neurologów, językoznawców oraz antropologów, nasz mózg „myśli” symbolami, ponieważ obraz i symbol są pierwotniejsze niż słowo. A czy zdajesz sobie sprawę, że istnieją odwieczne symbole, które mają moc uwalniania pozytywnej energii i uzdrawiania duchowego? Co więcej, leczą one nie tylko duszę, ale i ciało. Dzięki tej książce zgłębisz sekrety ezoteryki i symboli, które leczą. Obudzisz swoją intuicję, by wzbogacić rozwój duchowy, a także nauczysz się praktykować terapie i rytuały wykorzystujące energię.

Symbole, które leczą – skuteczna terapia pozytywną energią

Autorki, będące ekspertkami w dziedzinie medycyny alternatywnej i naturalnej, a także uzdrawiania duchowego, od wielu lat zajmują się również teoretycznym i praktycznym zastosowaniem uzdrawiających symboli i znaków świętej geometrii. Ich poradniki oraz talie kart odniosły olbrzymi sukces na całym świecie i pomogły wielu czytelnikom uzdrowić choroby ciała i dolegliwości umysłu, a także przyczyniły się do ich rozwoju duchowego. W niniejszej publikacji znajdziesz szczegółowo opisane 64 główne symbole lecznicze. Zostały one podzielone na 3 grupy: kody kreskowe nowej homeopatii (system Ericha Körblersa), symbole świętej geometrii oraz skrupulatnie dobrane uzdrawiające symbole i znaki lecznicze z całego świata.

Teoretyczne i praktyczne zastosowanie uzdrawiających symboli i świętej geometrii

Dzięki tej książce nauczysz się korzystać z mocy uzdrawiających symboli i znaków świętej geometrii. Czerpiąc z wiedzy Autorek i sekretów ezoteryki, dowiesz się, które symbole leczą i jak je zastosować w praktyce. Okazuje się, że nawet najprostsze z nich, takie jak pojedyncze kreski, charakteryzują się ogromnym potencjałem terapeutycznym i mocą uzdrawiania duchowego. Bywają pomocne np. w przypadku uśmierzania bólu, leczeniu trudno gojących się ran, oczyszczaniu organizmu czy terapii energetycznej. W książce znajdziesz również praktyczne wskazówki i rytuały, jak malować symbole nie tylko w bolących miejscach, ale również na przykład na zdjęciach rentgenowskich. Bezcenne porady Autorek pomogą przy wyborze indywidualnego symbolu. Wskażą także, jak harmonizować czakry, kierować się intuicją oraz przenosić energię znaków na wodę, biżuterię lub kamień w celu stworzenia osobistego amuletu. Zastosowanie rytuałów i uzdrawiających symboli, które emanują pozytywną energią, nie ma bowiem żadnych ograniczeń. Ezoteryka otwiera zupełnie nowe możliwości. Zyskają na tym Twoje zdrowie i rozwój duchowy.

Uzdrawiająca moc symboli w zasięgu ręki

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ