Vademecum numerologii. Znaczenie liczb w Twoim życiu
  • ISBN: 978-83-7377-925-9;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 376;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2018;
  • Nr wydania: II;
  Janusz Nawrocki
  Magdalena Kuźmiuk
  0
  0

  Czy znasz już ukryta symbolikę i znaczenie liczb?

  Liczby towarzyszą nam przez całe życie. Każda rzecz czy litera ma przyporządkowaną swoją liczbę. Ten kompletny przewodnik wprowadzi Cię w świat, gdzie poznasz ich ukryte znaczenie i symbolikę. Dzięki nim w logiczny sposób wyjaśnisz charakter, talenty, zdolności czy predyspozycje każdego człowieka. W tej książce znajdziesz wszystko, co powinieneś wiedzieć o numerologii.

  Dzięki numerologii sam zinterpretujesz swoje mocne i słabe strony

  Będziesz mógł z łatwością interpretować swoje cechy. Na podstawie daty urodzenia czy imienia i nazwiska odczytasz, jak jesteś postrzegany przez otoczenie, jaka jest Twoja droga przeznaczenia oraz jakie masz mocne czy słabe strony. Warto więc przy wyborze imienia dla swojego dziecka czy pupila, skorzystać z numerologicznych wskazówek.

  Liczby podpowiedzą Ci, jak iść drogą sukcesów

  Jeśli natomiast planujesz założyć firmę, odpowiednio skomponowana nazwa pozwoli osiągnąć większy sukces. Liczby pomogą Ci wybrać idealny zawód, ponieważ z łatwością odkryjesz predyspozycje do jego wykonywania. Dzięki nim dostrzeżesz nowe perspektywy w życiu i dostosujesz idealny czas na dokonywanie zmian. Świadomie podejmiesz decyzje i będziesz miał poczucie, że jesteś na właściwej drodze. Liczby mają przyporządkowane aspekty zarówno pozytywne jak i negatywne. Odpowiednio dobrane pomogą Ci nie tylko osiągnąć sukces, ale i zdrowie.

  Nie uprzedzaj się!

  Autorki dzielą się z Tobą wieloletnią praktyką i doświadczeniem. Znając symbolikę liczb będziesz miał dostęp do wiedzy podświadomej, a to pomoże Ci interpretować i traktować różne wydarzenia bezstronnie i bez uprzedzeń.

  Poznaj liczby, które zmieniają życie.

    

   Patroni:

   ZAPISZ SIĘ