Psychotronika – współczesna nauka o świadomości

Telepatia, teleportacja, prekognicja, cudowne uzdrowienia

  • ISBN: 978-83-8301-013-7;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 432;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: I - dodruk;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
10
0

Psi – zdolności paranormalne zwykłych ludzi

Każdy z nas ma jakieś zdolności paranormalne czy Psi! Nie każdy jednak zdaje sobie z tego sprawę, a tym bardziej nie potrafi z nich świadomie korzystać. Prorocze sny, przeczucia, że za chwilę się coś wydarzy lub radiestezja są sygnałami odbieranymi przez świadomość. Mimo szybkiego postępu i ogromnej ilości badań, nauka jeszcze nie zna odpowiedzi na pytania dotyczące wszystkich fenomenalnych zdolności umysłu człowieka. Jednak już teraz psychotronika jest w stanie potwierdzić, kierując się zarówno naukowymi eksperymentami, jak i filozofią, psychologią czy religią, że są to całkowicie normalne odruchy. Dzięki tej książce poznasz najnowsze naukowe dowody na to, że człowiek posiada zdolności telepatii, psychokinezy, czy nawet teleportacji. Nauczysz się korzystać z mechanizmów psychofizycznych, by pobudzić swój mózg, a także wspiąć się na wyższy poziom rozwoju duchowego.

Psychotronika i badania zjawisk nadprzyrodzonych

Konwencjonalna nauka przez bardzo długi czas ignorowała istnienie zjawisk nadprzyrodzonych takich jak telepatia, jasnowidzenie, prekognicja, teleportacja, psychokineza czy cudowne uzdrowienia. Nie znajdowano dla tych anomalii, ogólnie definiowanych jak Psi, żadnego wytłumaczenia przez dostępne definicje naukowych praw. Łatwiej więc było twierdzić, że nie istnieją naprawdę, albo są wynikiem oszustwa. Pierwszych prób wyjaśnienia realności tych zjawisk i zdolności paranormalnych podjęła się parapsychologia, skupiając się na ludzkiej świadomości. Ta następnie stała się nową dziedziną naukową psychotroniką, rozpoznawaną i cenioną na całym świecie.

Poznaj umiejętność teleportacji

Dzięki tej książce poznasz wyniki analiz nadprzyrodzonych zjawisk oraz próby ich wyjaśnienia przez wielu naukowców na przestrzeni lat. Prowadzono je równolegle w wielu krajach na świecie, a ich rezultaty z pewnością Ciebie zaskoczą. Szczegółowo poznasz zjawisko teleportacji, które ma wiele wspólnego z telekinezą i przemieszczaniem . Zapoznasz się ze szczegółowym opisem obserwowanych przypadków bezczasowego przemieszczania się w przestrzeni różnego rodzaju obiektów oraz zasady, które temu procesowi towarzyszą. Z pewnością zszokuje Cię odkrycie, że niepotrzebne są do tego żadne techniczne wynalazki!

Zdolności paranormalne?, a może już normalne!

Dowiesz się też, że radiestezja to zdolność paranormalna, znana i ceniona już w starożytności. Wiedza ta odgrywała ważną rolę zwłaszcza w Chinach, gdzie domy i świątynie sytuowano w miejscach, gdzie środowisko wywierało najkorzystniejszy wpływ na ludzkie organizmy, starannie omijając miejsca szkodliwe. W końcu nauczysz się świadomie unikać miejsc, w których czujesz się źle. Poznasz też zjawisko telegnozji czyli umiejętność postrzegania osób i zdarzeń przy znacznym oddaleniu. Badania empiryczne prowadzone nad tym fenomenem wykazały, że umiejętność ta u niektórych ludzi jest wrodzona, ale można ją też nabyć, stosując konkretne techniki ćwiczące świadomość. A to zaledwie kilka przykładów fascynujących fenomenów, opisanych w tej książce.

Niezwykłe zjawiska – praktyczne korzyści!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ