Umrzeć by stać się sobą

Podróż od choroby, przez otarcie się o śmierć do prawdziwego uzdrowienia

  • ISBN: 978-83-8301-443-2;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 256;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2023;
  • Nr wydania: VI - dodruk;
Mariusz Warda
Ewelina Kuryłowicz
0
0

Doświadczenie bliskiej śmierci, które odmieniło życie Autorki

Czasami, by naprawdę zacząć żyć najpierw trzeba… umrzeć. Brzmi to niewiarygodnie, ale to prawda. Dowodzi tego przypadek Anity Moorjani, która przez 4 lata walczyła z rakiem. Jej ciało pożerane przez komórki nowotworu, powoli przestawało funkcjonować, aż w końcu wszystkie czynności życiowe ustały. Doświadczenie bliskie śmierci i wyślizgnięcie się ze stanu świadomości pozwoliło jej zrozumieć, że życie to największy dar. W swojej książce Umrzeć by stać się sobą Anita Moorjani swobodnie dzieli się wszystkim, czego nauczyła się o chorobie, uzdrawianiu, strachu, „byciu miłością” i prawdziwej wspaniałości każdego człowieka!

Jedyna taka książka o życiu po życiu i rozwoju duchowym!

Informacje zawarte w tej książce wstrząsną twoim światopoglądem i ukażą prawdziwy sens życia. Podobnie jak Anita ujrzysz przyczynę powstawania chorób i sens, jaki się za nimi kryje. Poznasz także sposób na kompleksowe uzdrowienie – zarówno ciała, jak i umysłu. Przykładem jego skuteczności jest Autorka. Kilka tygodni po otarciu się o śmierć została wypisana ze szpitala bez śladu raka w ciele! Doświadczenie życia po życiu zainspirowało ją do pomagania tysiącom osób. Jej celem jest rozdmuchanie iskierki wspaniałości, która tli się w tobie! A także przebudzenie uśpionego w twoim wnętrzu guru, który poprowadzi cię podczas poszukiwań twojego miejsca we wszechświecie.

Rozwój duchowy – nie musisz doświadczyć życia po śmierci, by go osiągnąć

To wspaniała historia o bezwarunkowej miłości, która odświeży twoje zrozumienie, kim naprawdę jesteś, dlaczego tu jesteś i jak możesz przezwyciężyć wszelki lęk i odrzucenie samego siebie, które dziś definiuje twoje życie. Z ogromną prostotą Anita opowiada o swoim raku i wyjaśnia, dlaczego – według niej – musiała przejść tę wyboistą drogę w swoim życiu, dlaczego została uzdrowiona i dlaczego wróciła. W swojej książce pokazuje wszystkie emocjonalne i psychologiczne wyzwalacze, które w jej przekonaniu przyczyniły się do powstania raka. Dzięki temu również i ty będziesz mógł zmniejszyć lub wyeliminować ryzyko zachorowania.

Uzdrowienie duchowe to tylko początek

Autorka objaśnia również samo zjawisko NDR (doświadczenia śmierci) oraz opisuje, co dzięki niemu zrozumiała i jaki miało to wpływ na resztę jej życia. Dzieli się z tobą całą swoją wiedzą na temat uzdrawiania, dlaczego świat jest dziś taki, jaki jest i jak możemy żyć jako odbicie tego, kim naprawdę jesteśmy oraz pozwalać naszej wspaniałości rozświetlać nas od wewnątrz. Jest to książka, która zdecydowanie potwierdza, że jesteśmy istotami duchowymi mającymi ludzkie doświadczenia… i że wszyscy jesteśmy Jednym!

Umrzeć by stać się sobą – pytania i odpowiedzi

Dodatkowego smaczku dodaje rozdział, w którym Autorka zamieszcza pytania i odpowiedzi, z którymi najczęściej się spotyka. Wyjaśnia w nich jak zdefiniowała „bezwarunkową miłość” i czy jej zdaniem możliwe jest odtworzenie tego stanu w fizycznym wymiarze. Dowiesz się również skąd przyszła moc uzdrawiania duchowego oraz jak zaufać we własne .

Gdybyśmy mogli iść przez życie uzbrojeni w humor i świadomość, że jesteśmy miłością, mielibyśmy połowę sukcesu w kieszeni. Dodajmy do tej mieszanki pudełko pysznych czekoladek, a otrzymamy przepis na pełną wygraną!

Rozpocznij nowe, lepsze życie!

 

Patroni:

  • Talizman.pl
  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ