Holograficzny wszechświat

Naukowe dowody jak myśl wpływa na rzeczywistość

  • ISBN: 978-83-8301-378-7;
  • Cena katalogowa: 79.70 zł;
  • Ilość stron: 408;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2023;
  • Nr wydania: I - dodruk;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
30
0

Czy żyjesz w matrixie?

Okazuje się, że Matrix, film rodzeństwa Wachowskich, doskonale oddaje ideę rzeczywistości jako holograficznego obrazu. Ta filmowa rzeczywistość została stworzona przez sztuczną inteligencję, a rzeczywistość, w której żyjesz to holograficzny wszechświat stworzony przez twój mózg. Myśl tę potwierdzają znani fizycy kwantowi jak David Bohm z badaniami nad plazmą czy neurofizjolog Karl Pribram z rewolucyjnymi badaniami obszarów mózgu odpowiedzialnymi za emocje. Twoje uczucia, że rzeczywistości, w której żyjesz nie do końca jest realna, nie jest więc odosobnione. W książce znajdziesz również naukowe wyjaśnienie oparte na założeniach kwantowości, psychotroniki oraz noetyki dla zjawisk, uważanych za paranormalne. Okazuje się, że zdolności telepatyczne czy telekinetyczne, doświadczenia poza ciałem, śnienie i cudowne ozdrowienia są  holograficznym obrazem. W końcu zyskasz pewność, czy twoja rzeczywistość jest tylko jednym z możliwych wszechświatów.

Holograficzny wszechświat powstaje w mózgu?

Autor przekazuje kolejne naukowe dowody na to, że rzeczywistość to gigantyczny hologram, trójwymiarowy obraz stworzony przez ludzki mózg. Dowiesz się, że sygnały wzrokowe odczytywane przez mózg są hologramami, a wspomnienia nie mają jednego umiejscowienia. Tworzą one holograficzną siatkę zgodnie z założeniami interferencji i przenikania się fal elektrycznych. Te odkrycia potwierdzają nieograniczone umiejętność mózgu do przejęcia różnych funkcji w momencie uszkodzenia jednego z jego obszarów. Holograficzny model mózgu wyjaśnia również zdolność do fizycznego odczuwania zjawisk poza fizycznymi granicami ciała. Tu przykładem może być odczuwanie bólów fantomowych po amputacji kończyn.

Sam tworzysz holograficzny wszechświat, kształtujesz przestrzeń i czas

Fizycy kwantowi, czerpiąc z teorii kwantowości i noetyki, potwierdzają, że możesz kształtować swoją rzeczywistość siłą myśli. Zatem nauki przywódców duchowych o twórczej sile umysłu i energii zostają naukowo potwierdzone. Dodatkowo idea holografii zdaje się wyjaśniać koncepcję nieświadomości zbiorczej Junga czyli istnienia archetypów – symboli zakorzenionych we wspólnej podświadomości zbiorczej. A także umiejętności świadomego śnienia i przemieszczania się świadomości, które według Wolfa są iluzją, hologramem stworzonym przez mózg, albo wyprawą do alternatywnej rzeczywistości.

Jak stworzyć holograficzny obraz swojego zdrowia

Autor wyjaśnia też wpływ wizualizacji, czyli tworzenia holograficznego obrazu na zdrowie. Badania dr. Simontona i psycholog Jeanne Achteberg potwierdzają terapeutyczne działanie pozytywnych myśli w postaci sprecyzowanego obrazu czyli hologramu na organizm człowieka. Pacjenci z rakiem, którzy wzięli udział w eksperymentalnym leczeniu technikami wizualizacji, pokonali chorobę i odzyskali zdrowie. Kolejne badania i eksperymenty potwierdzają, że holograficzny mózg wpływa na ogólny stan fizyczny ciała tworząc holograficzny obraz zdrowia. Przykładem może być efekt placebo.

Materia jako sieć holograficznych powiązań

Przedmowę do książki napisała Lynne McTaggart, autorka takich publikacji jak „Eksperyment intencjonalny” czy „Więź”, która określiła ją jako klasykę na polu nauki i duchowości. Ta rewolucyjna naukowa teoria oferuje dowody, że wszelka materia to splątana sieć związków.  Obecnie zaawansowana fizyka kwantowa, kosmologia, psychotronika, noetyka i teoria strun potwierdzają szokujące wnioski zawarte w książce.

Poznaj naukowe dowody na duchowe doznania

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ