Runy – najskuteczniejsze rytuały i zaklęcia magii skandynawskiej. Jak poprawić relacje, wzmocnić zdrowie i osiągnąć upragniony cel
  • ISBN: 978-83-8171-282-8;
  • Cena katalogowa: 49.90 zł;
  • Ilość stron: 328;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2020;
  • Nr wydania: I;
  Jolanta Kondraciuk
  Mariusz Golak
  15
  0

  Czym są runy i jak mogą Ci pomóc?

  Nie wiesz jaką decyzje podjąć, brakuje Ci szczęścia w życiu czy w miłości? Runy pomogą Ci w każdej trudnej sytuacji. To jedyna książka o tej tematyce, która oferuje całościowy plan pracy z runami. Został on zainspirowany przez tradycje ludzi Północy, przekazywane z pokolenia na pokolenie. Dzięki niemu odkryjesz wyjątkowe sposoby wróżenia z run.
  Autorka opisuje jak za pomocą magii runicznej:
  – przyciągnąć miłość,
  – doprowadzić do pojednania,
  – pomóc osobie pogrążonej w smutku,
  – uwolnić się od lęków,
  – komunikować się ze zmarłymi,
  – chronić się przed klątwami.

  Techniki wróżenia z run

  Na stronach tej publikacji poznasz wiele sposobów wróżenia z run, jak Metoda Yggdrasil – porównywana do kabalistycznego Drzewa Życia – która umożliwi Ci poznanie przyszłości. Krąg podzielony na cztery, który jest udoskonaloną wersją tej metody, pomoże Ci wniknąć w sedno dręczących Cię problemów i szybko rozwiązać je. Kolejnym sposobem pracy z runami jest Odczyt profili psychologicznych – niezwykle skuteczny przy usuwaniu traum z przeszłości. Natomiast wnikliwe Studium przypadku sprawi, że będziesz posiadać niezwykłą jasność umysłu podczas podejmowania trudnych życiowych decyzji. Dzięki tej niezwykłej publikacji, odkryjesz w jakie dni najlepiej wykonywać konkretne zaklęcia oraz zostaniesz specjalistą wróżenia z run.

  Szamańskie bębny i odmienne stany świadomości

  W szamanizmie jedną z najbardziej cenionych technik jest używanie dźwięku. Istnieją dwie główne techniki: bębnienie i śpiewanie, które powiązane są z kontrolą oddechu oraz zsynchronizowane z biciem serca. Głównym powodem używania tych technik jest osiąganie zmienionych stanów świadomości. Autorka książki powie Ci jak praktykować szamańskie bębnienie oraz jaki bęben, będzie harmonijnie współgrał z Twoją magiczną częstotliwością. Dowiesz się jak znaleźć dźwięk oraz rytm wywołujący Twoje mediumiczne predyspozycje.

  Magiczne zastosowanie run

  Każda z run ma swoją energię, która jest niezwykle pomocna podczas wykonywania zaklęć. Ten wnikliwy poradnik pomoże Ci poznać, jakie to są energie i w jakim celu najlepiej jest je wykorzystać. Dowiesz się też, jakie rodzaje drewna, na których maluje się znaki runiczne, są najlepsze do osiągania magicznych celów. Zapoznasz się również z kalendarzem runicznym, który zawsze należy uwzględniać podczas wykonywania rytuałów i zaklęć. Wieloletnie doświadczenie Autorki w praktykowaniu magii run pomoże Ci w każdym aspekcie życia.

  Runiczna magia na co dzień

    

   Patroni:

   • Psychotronika
   • Logo talizman.pl
   ZAPISZ SIĘ