Klucz uzdrawiania

  • ISBN: 978-83-7377-603-6;
  • Cena katalogowa: 29.90 zł;
  • Ilość stron: 160;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 16,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2013;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Czy wiesz już, jak zmienić swoje życie?

Życie to nie bajka. W naszym kraju sformułowanie to jest powtarzane niczym mantra. Znacznie częściej narzekamy na swoją codzienność niż się z jej powodu cieszymy. Nasuwa się wiele pytań dotyczących sposobu idealnego życia. Czy jesteśmy skazani na egzystencję w świecie, w którym żadne z nas nie czuje się dobrze? A może jesteśmy w stanie coś w naszym życiu zmienić?

Odnajdź cel życia

Odpowiedzi udziela Tadeusz Piotr Szewczyk – Wielki Mistrz Reiki i specjalista od naturalnych metod leczenia. W swojej najnowszej książce wyjaśnia on tematy, które są kluczowe do odnalezienia celu w życiu i uzdrowienia – zarówno na planie fizycznym jak i duchowym. Od tego momentu przeżyjesz dogłębne uzdrowienie – będziesz pełen pozytywnych emocji, prawdziwie pokochasz siebie, co również przełoży się na jakość Twoich relacji z innymi.

Sam możesz uzdrowić relacje z innymi

Dzięki zawartym w książce poradom dowiesz się, jak możesz budować poczucie własnej wartości jednocześnie unikając oceniania innych osób. Poznasz również sposoby na uzdrowienie chorych relacji rodzinnych i nie powielanie błędów swoich rodziców podczas wychowywania własnych dzieci. Zaczniesz kierować się pozytywnym myśleniem i odzyskasz radość życia. Zmienisz swoje postrzegania świata i będziesz dążyć do wyznaczonych przez siebie celów, tak by osiągać sukces w każdej dziedzinie. Poczujesz prawdziwą radość i satysfakcję nawet z najmniejszych osiągnięć.

Skorzystaj z rad Autora afirmacji

Autor udowadnia, że za większość spadających na nas nieszczęść odpowiedzialni jesteśmy my sami. Ty również tworzysz negatywne programy, które następnie skutecznie niszczą życie. Aby to zmienić możesz skorzystać z mocy pozytywnego myślenia i szeregu niezwykle skutecznych i sprawdzonych przez Autora afirmacji, które on osobiście wypowiada na dołączonej do książki płycie CD. Część ma działanie uzdrawiające, a inne pomogą Ci odmienić kierunek, w jakim zmierza Twoje życie i stać się jednym z wybrańców losu. Wszystkie łączy natomiast to, że są w stanie zapewnić Ci przyszłość o jakiej zawsze marzyłeś.

Odnajdź klucz do zdrowia i spełnienia!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ