Na początku było Słowo – Sekret Przebudzenia. Przełomowy przekaz od duchowych przewodników

  • ISBN: 978-83-8171-074-9;
  • Cena katalogowa: 44.90 zł;
  • Ilość stron: 273;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2019;
  • Nr wydania: I;
Patrycja Buraczewska
Ewelina Kuryłowicz
0
0

Czy odnalazłeś już drogę do poznania duchowych prawd?

Mimo że nasza cywilizacja jest wysoko rozwinięta, ludzkość się zatraciła, zgubiła gdzieś sens swego istnienia. Zarówno jako jednostki, jak i kultura światowa, zapomnieliśmy o naszej prawdziwej naturze. Czy zdajesz sobie sprawę, że w każdym z nas, także w Tobie, drzemie „Chrystusowa jaźń”, która jest wyższą, celową naturą, jeszcze nie odkrytą przez Ciebie na drodze poznania? Dzięki tej książce odnajdziesz własną drogę w zagubionym świecie.

Medium komunikujące się z duchowymi przewodnikami

Paul Selig komunikuje się z duchowymi przewodnikami, zwanymi również Wniebowstąpionymi Mistrzami i odbiera od nich przekazy pełne życiowych prawd i objawień. Dzięki nim stworzył potężny i zwięzły program samoświadomości i samorealizacji, będący w stanie dokonać przebudzenia ludzkości. Teraz dzieli się z innymi duchową mądrością, której i Ty będziesz mógł doświadczyć, by dostosować Twoje istnienie do osiągnięcia najwyższego celu.

Mistyczna energia – Słowo

Przekaz od duchowych przewodników jest słownym zapisem mistycznej, zbiorczej energii, której będziesz mógł doświadczyć podczas czytania tej niezwykłej publikacji i poczuć, jak wypełnia całe Twoje ciało. Energia słów wpływa na pole energetyczne, przepływa przez wszystkie czakry i odmienia wszelkie wzorce zakłócające Twoją aurę. Dzięki temu doznasz wielkiego przypływu pozytywnych uczuć i emocji, takich jak radość, nieograniczona miłość, szczęście czy optymizm. Słowo jest bowiem Boską wibracją, a energia, jaka z niego płynie jest namacalna i może zostać doświadczona w sposób fizyczny. Poczujesz ją już po przeczytaniu pierwszych słów tej książki.

Emocjonalne głazy i Prawo Przyciągania

Każdy z nas w czasie trwania swojego życia tworzy wiele negatywnych myśli i przekonań, które utrudniają codzienne funkcjonowanie. Wielokrotnie powtarzane zakorzeniają się w Twojej świadomości, tworząc „emocjonalne głazy”. Może to być np. stwierdzenie, że ludzie są okropni lub inne myśli o ujemnym ładunku emocjonalnym, które przyciągasz do siebie i nie możesz się od nich uwolnić. Jednak to od Ciebie zależy, czy zechcesz pozbyć się głazu, czego możesz dokonać z poziomu afirmacji. To Ty go stworzyłeś i tak samo możesz sprawić, że przestanie on istnieć w Twojej świadomości, dzięki czemu odzyskasz siebie jako Duszę Chrystusową.

Odkryj w sobie „Chrystusowe ja” przez dostrojenie wibracji

Dzięki przekazom opisanym przez Autora zrozumiesz, że „ bycie Chrystusem” znaczy tak naprawdę bycie sobą. Jeśli osiągasz samorealizację, tym samym osiągasz swoje „Chrystusowe ja”. Publikacja pomoże Ci również spojrzeć ponad religię i zrozumieć, że Chrystus jest świadomością i częstotliwością, a więc częściami Ciebie.

Duchowe przewodnictwo dla Ciebie!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ