Czakry bez tajemnic

Jak uzdrowić i wzmocnić czakry poprzez codzienne afirmacje, wizualizacje i ćwiczenia aktywizujące

  • ISBN: 978-83-8301-053-3;
  • Cena katalogowa: 79.70 zł;
  • Ilość stron: 248;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: I;
Monika Muszyńska
Paweł Uklejski
0
0

Czakry dla początkujących – zacznij od podstaw

Słowo „czakra” pochodzi ze starożytnego sanskrytu i oznacza „wirujące koło światła”. System czakr składa się z siedmiu głównych kół energii, które regulują ciało energetyczne. Nasi przodkowie intuicyjnie rozumieli swoje ciała energetyczne, a także rytmy natury oraz pory roku i pracowali z nimi. Przez wieki stosowali medycynę naturalną, ćwiczenia umysłu, afirmacje i medytacje na oczyszczanie czakr. Dzięki tym terapiom zachowywali zdrowie ciała, równowagę umysłu i dbali o rozwój duchowy.

Dobra wiadomość jest taka, że ta wiedza i praktyka nie należą do przeszłości. W naszym współczesnym życiu, bardziej niż kiedykolwiek, potrzebujemy informacji o tym, jak odblokować czakry i zyskać wewnętrzny spokój. Tak samo jak nasi przodkowie, my również możemy żyć w harmonii z cyklami lunarnymi oraz Matką Naturą, aby wykorzystać nasze naturalne biorytmy – cykle ciała, które odpowiadają za nasze zdrowie, emocje i intelekt. Ta książka stanie się dla ciebie wyjątkowym i przejrzystym przewodnikiem po czakrach dla początkujących. Znajdziesz tu również medytacje na oczyszczenie czakr.

Wykorzystaj w codziennym życiu wiedzę na temat oczyszczania czakr i uzdrawiania energetycznego

Jak zharmonizować umysł, ciało i duszę? W jaki sposób stać się lepszą wersją siebie i uleczyć się z codziennych dolegliwości? Odpowiedź tkwi w ćwiczeniach umysłu opartych na systemie energetycznym czakr. Ten poradnik to swoiste kompendium wiedzy o czakrach dla początkujących. Dzięki niemu poznasz naturalne terapie i metody pracy z oddechem skuteczne w oczyszczaniu czakr. Wzbogacisz swój rozwój duchowy o codzienne praktyki, takie jak afirmacje i medytacje na oczyszczanie czakr. Dzięki praktycznym rytuałom połączonym z tysiącletnią nauką i filozofią poznasz moc równoważenia swojego systemu energetycznego. Nauczysz się łączyć z wewnętrznym systemem przewodnictwa i uzyskasz dostęp do wiedzy, która drzemie w twoim ciele. Pamiętaj, że bez wątpienia profilaktyka zaczyna się tam, gdzie rozpoczyna się proces ponownego łączenia się ze sobą, a twój umysł, ciało i dusza zostają zharmonizowane.

W drodze do zdrowia pomoże ci medycyna naturalna i praca z systemem czakr

Traktuj tę książkę jako swój przewodnik po budowaniu, utrzymywaniu i równoważeniu swojego dobrostanu. Krocząc przez nowoczesne życie, zadbasz nie tylko o swoje ciało, ale również o rozwój duchowy. Z pewnością, w dzisiejszym zabieganym i często stresującym świecie koła naszego ciała energetycznego często są upośledzane ze szkodą dla naszego ciała fizycznego i życia. I chociaż poświęcamy czas, pieniądze i energię, troszcząc się o nasze ciało fizyczne, często zaniedbujemy nasze ciało energetyczne i nie doceniamy ważnej roli czakr. A odgrywają one niemałą rolę w naszym ogólnym samopoczuciu. Dlatego już dziś skorzystaj z niezwykle praktycznych terapii proponowanych przez autorkę. Wszystkie metody pracy z energią od lat stosuje ona w swoim własnym życiu. To właśnie medycyna naturalna, oparta na systemie oczyszczania czakr, pozwoliła jej odmienić i uzdrowić życie.

Skorzystaj z praktycznych porad uzdrowicielki i mistrzyni Reiki

Dzięki wyjątkowym poradom i rytuałom proponowanym na każdy dzień, bez trudu zadbasz o siebie w oparciu o system czakr. Proponowane ćwiczenia oddechowe i ćwiczenia umysłu pozwolą ci pracować z systemem energetycznym w taki sposób, aby w twoim życiu zapanowało więcej porządku i harmonii. Autorka, mistrzyni Reiki, od lat praktykująca terapie bazujące na medycynie naturalnej, jak na przykład uzdrawianie dźwiękiem, dzielę się swoją wiedzą z setkami swoich klientów. Dziś w tym praktycznym poradniku udostępnia je również tobie. Bez wątpienia zadbasz o swój system czakr i rozwój duchowy. Dzięki spokojowi umysłu i niebywałej energii łatwiej ci będzie też pokonać problemy zdrowotne. Przyciągniesz do siebie właściwych ludzi i nauczysz się podejmować dobre decyzje w trudnych sytuacjach.

Odkryj ćwiczenia oddechowe, afirmacje oraz medytacje i dowiedz się, jak odblokować czakry

Otwórz swoje centra energetyczne dzięki potężnym praktykom i medytacjom na oczyszczenie czakr. Ten poradnik to kopalnia wiedzy o kryształach i olejkach eterycznych, które pomogą ci otworzyć każdą czakrę. Odnajdziesz w nim ćwiczenia oddechowe, ćwiczenia umysłu i afirmacje. Niewątpliwie ułatwi ci to połączenie się z odpowiednimi centrami energetycznymi. Nauczysz się na przykład rytuału aktywacji energii, wizualizacji „tarcza ochronna” oraz medytacji „uziemiający oddech”. Dzięki nim otworzysz każdą czakrę, aby jej energia przepływała swobodnie. Zastosujesz zarówno codzienne, jak i sezonowe praktyki równoważenia czakr. Autorka przedstawi ci lekarstwa i przepisy, które pomogą ci włączyć ponadczasową mądrość o uzdrawianiu energią do swojego życia codziennego.

Praktyki i rytuały na harmonizację i oczyszczanie czakr.

Zadbaj o swoją równowagę energetyczną już dziś!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ