Dobre wibracje, dobre życie

Miłość do siebie kluczem do osiągnięcia lepszego życia

  • ISBN: 978-83-8301-022-9;
  • Cena katalogowa: 64.60 zł;
  • Ilość stron: 312;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: I - dodruk;
Natalia Paszko
Natalia Paszko
10
0

GoodVibesOnly#-światowy trend i bestseller Vexa Kinga – Good vibes, good life już w Polsce!

GoodVibesOnly# to światowy trend, który wreszcie zawitał do Polski. Zapoczątkował go, znany obecnie na całym świecie coach, doradca osobisty i wizjoner, Vex King. Dzieciństwo Kinga było trudne, naznaczone samotnością i prześladowaniami na tle rasowym. Te jednak nie powstrzymały go od czerpania radości z życia. A ta książka, to twoja szansa na prywatną lekcję od wiodącego trenera rozwoju osobistego i duchowego. Nauczy cię on kreowania rzeczywistości za pomocą myśli. Poznasz sprawdzone techniki, jak afirmacje, wizualizacje i medytacje oraz narzędzia prawa przyciągania, które wyzwolą twój umysł. Skutecznie odblokujesz swój twórczy potencjał. Tak ukierunkujesz myśli, by wibrowały pozytywną energią i przyciągały zdarzenia i ludzi pozytywnie nastawionych do życia. Zastanawiasz się, czym są te wibracje? Jak wyzwolić pozytywną energię, gdy świat się wali? Co to znaczy, że myśli wibrują? Vex King zna odpowiedzi i wskaże najlepszą dla ciebie ścieżkę rozwoju osobistego.

Twoje myśli wibrują energią, która przyciąga szczęście

Na pewno chcesz mieć piękny dom, kochającą rodzinę i satysfakcjonującą pracę. Tym, co stoi na przeszkodzie, aby twoje marzenia się spełniły, jest twój umysł. Vex King znalazł jednak skuteczny sposób, aby wyzwolić twój twórczy potencjał. Ten ceniony trener rozwoju osobistego uważa, że zasługujesz na wspanialsze życie. A dzięki tej książce będziesz lepszym człowiekiem, niż byłeś wczoraj. Ponieważ to ty, zmieniając sposób myślenia, odczuwania, mówienia i działania, tworzysz i zmieniasz rzeczywistość. Zawarte w książce techniki afirmacji i medytacji uwolnią cię od blokad, traum i zahamowań. Pozwolą ci one pokochać siebie, swoją fizyczną postać i duchowe ja. Nauczysz się też stosować zasady prawa przyciągania.

Pozytywne wibracje a prawo przyciągania według Vexa Kinga

Prawo przyciągania opiera się na założeniach, że podobne przyciąga podobne. Dlatego, tak ważna jest jakość twoich myśli. Mimo że, prawo przyciągania wydaje się być proste, to wielu ludzi ma trudności w zastosowaniu go w życiu. Zastanawiasz się teraz gdzie ty popełniasz błąd? Autor pomoże ci zlokalizować jego źródło. A także wskaże, jak ukierunkować myśli, nadać im pozytywną wibrację i częstotliwość. Tylko wtedy przyciągniesz do swojego życia szczęście, pozytywne zdarzenia i ludzi. Tylko wtedy spełnisz marzenia.

Dobre wibracje dobre życie zawiera techniki rozwoju osobistego stosowane przez światowej sławy trenera i doradcę duchowego

Dzięki tej książce odkryjesz potęgę prawa wibracji. Pozwala ono kontrolować jakość i ilość energii, którą wyzwalasz. Ta pozytywna energia z kolei, kształtuje twoją rzeczywistość. Dowiesz się też, które techniki rozwoju osobistego i duchowego najlepiej pasują do ciebie. Skutecznie wykorzystasz afirmacje , wizualizacje i medytacje, aby dostroić się do energii twoich wymarzonych zdarzeń. Nauczysz się kontrolować emocje, aby nadać myślom, słowom i działaniom pozytywną jakość. Odkryjesz, jak pielęgnować umysł, aby wibrował pozytywną energią. Wyzwolisz pozytywne myśli zarówno świadome, jak i nieświadome. Autor podkreśla też, że jeśli pragniesz przyciągać do siebie to, o czym marzysz, musisz być bardzo uważny. Techniki mindfulness, czyli skupienie na tu i teraz pomagają kontrolować myśli, to, o czym mówisz, co odczuwasz i z jakimi ludzi przebywasz. Właśnie ta świadomość chwili obecnej jest niezwykle ważna. Techniki rozwoju duchowego pozwolą ci też pogodzić się z tym co w twoim życiu nie wyszło. Zbudujesz szczęście na doświadczeniu płynącym z przeszłości.

Jak dzielić się pozytywną energią z bliskimi?

Autor uzmysłowi ci, że twoja energia o pozytywnej czy też niskiej wibracji wpływa na twoje otoczenie. Nauczy cię dzielić się pozytywną energią z bliskimi, bez uszczerbku dla ciebie. Wskaże najskuteczniejsze sposoby na podniesienie wibracji, na odpowiednie ich ukierunkowanie, aby pokochać siebie, pogodzić się z przeszłością i spełnić marzenia.

Stwórz życie, jakiego pragniesz potęgą swoich myśli

 

Patroni:

  • Talizman.pl
  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ