Możesz robić co chcesz. Sztuka autohipnozy

Autor zdradzi Ci, jak w kilka sekund możesz sam wprowadzić się w stan hipnozy oraz ukaże fascynujący świat sugestii. Dzięki niemu przejmiesz pełną kontrolę nad swoją codziennością i zdrowiem dzięki świadomemu wykorzystywaniu sugestii hipnotycznych. Poznaj i wykorzystaj moc autohipnozy!

  • ISBN: 978-83-7377-780-4;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 360;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2016;
  • Nr wydania: I;

Zostań hipnotyzerem!

Większość osób, gdy słyszy słowo „hipnoza” wyobraża sobie tajemniczego, ubranego na czarno mężczyznę, który wymachuje spiralą hipnotyczną lub prosi aby patrzeć mu głęboko w oczy. Są to oczywiście stereotypy. Hipnotyzer, nie jest nadczłowiekiem obdarzonym nadprzyrodzonymi mocami. To osoba, która opanowała odpowiednie techniki i posiada szereg wyuczonych umiejętności, dzięki którym umie wprowadzać w hipnotyczny stan. Dzięki tej książce Ty również staniesz się hipnotyzerem. Nauczysz się określać swoje cele, formułować sugestie hipnotyczne i poznasz wyjątkowe techniki relaksacyjne, które wprowadzą Cię w pożądany stan autohipnozy oraz go pogłębią.

Poznaj autohipnozę i przełam swoje bariery

Stosowanie sztuki autohipnozy może uczynić nasze życie niezwykle łatwym, przełamać ograniczające nas bariery i dosłownie uczynić takimi, jakimi chcielibyśmy być. Wie o tym doskonale Jan Becker, autor międzynarodowych bestsellerów, który od ponad dekady pracuje jako instruktor osobistości ze świata gospodarki, sportu i polityki. W swojej najnowszej książce dzieli się z Tobą swoją wiedzą i bogatym doświadczeniem.

Autohipnoza w kilka sekund

Z tej wyjątkowej książki o autohipnozie dowiesz się czym właściwie jest to tajemnicze zjawisko oraz dlaczego sami jesteśmy stwórcami naszej rzeczywistości. Autor pokaże Ci jak zacząć przygodę z hipnozą, zdradzi najlepsze techniki autohipnozy, dokładnie opisze możliwości jakie za sobą niesie. Nauczysz się jak w kilka sekund samodzielnie wprowadzić się w stan hipnozy oraz od czego zależy to, czy będziesz odważny czy bojaźliwy, i jak samodzielnie możesz o tym decydować. Wejdziesz również w fascynujący świat autosugestii i zrozumiesz, jak emocje uskrzydlają Twoją podświadomość.

W czym pomoże Ci autohipnoza?

Autohipnoza jest niezwykle pomocna w:
– sprawniejszym osiąganiu celu,
– nabraniu większej pewności siebie,
– pozbyciu się nerwicy lękowej,
-zmniejszeniu poziomu stresu,
– zwiększeniu efektywności nauki,
– polepszeniu jakości snu i usuwaniu bezsenności,
– podniesieniu ogólnej wydajności,
– czerpaniu większej radości z życia.

Praktyczne wykorzystanie autohipnozy

Już dziś możesz przejąć pełną kontrolę nad swoją codziennością i zdrowiem dzięki świadomemu wykorzystywaniu sugestii hipnotycznych. Pojawiające się trudności nie będą w stanie Cię zniechęcić, a w Twoim umyśle zatriumfuje poczucie gwarancji sukcesu. Będziesz efektywniej przyswajał nowe informacje, a w Twoim związku na nowo rozniecony zostanie ogień pożądania. Za dnia będziesz niezwykle aktywny, a nocny sen przyniesie Ci nie tylko relaks, ale i pełne naładowanie wewnętrznych akumulatorów. W kryzysowych sytuacjach zapanujesz nad adrenaliną i nic nie będzie w stanie wyprowadzić Cię z równowagi.

Wykorzystaj moc autohipnozy!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ