Uniwersalny kalendarz szamański

Syberyjskie rytuały na zdrowie, bezpieczeństwo i sukces

  • ISBN: 978-83-7377-910-5;
  • Cena katalogowa: 69.60 zł;
  • Ilość stron: 404;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 16,5 x 24 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2018;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
NW-Irena Kloskowska
0
1

Szamanizm syberyjski – odkryj jego tajemnice!

Syberyjski szamanizm głosi, że martwa materia nie istnieje. Wszystko wokół ciebie ma swoją duszę – kamienie, rośliny, domy, przestrzenie, powietrze. Wszystko jest energią, która łączy się w jeden Matrix – sumę wszystkich energii na świecie. Ty również posiadasz pewnego rodzaju energię i wymieniasz się nią z innymi ludźmi i naturą. Niestety nie każda przyjęta energia ma pozytywny wpływ na twoje ciało, ducha i duszę… Korzystając z wiedzy zarezerwowanej tylko dla szeptuch, dowiesz się w jaki sposób odpowiednio zabezpieczyć się przed negatywnymi energiami oraz wykorzystać te pozytywne!

Szamańskie rytuały i astrologia w jednym uniwersalnym kalendarzu

Bazując na pradawnej wiedzy i tradycji syberyjskich szamanów, Vadim Tschenze opracował wyjątkowy uniwersalny kalendarz. Zawarł w nim najskuteczniejsze rytuały ochronne i amulety na każdy dzień roku. Odkryjesz jak wielki jest wpływ astrologii z jej układami planet na poszczególne dni, jaka energia dnia towarzyszy twoim urodzinom oraz jaki jest Twój szamański numer ochronny. Wykorzystując szamańskie rytuały i angażując energię w proces uzdrawiania duchowego, dowiesz się nie tylko jak usuwać blokady, ale również zapewnić energii swobodny przepływ.

Porady szamana na każdy dzień roku

Ten codziennik szamański stanowi rodzaj przewodnika na każdy dzień roku. Z jego pomocą nauczysz się rozróżniać energie zawarte w poszczególnych dniach roku. Dowiesz się czy urodziłeś się w dobrym czy mniej pozytywnym dniu i w związku z tym, jakie motywy mogą odciskać się na historii twojego życia. Znajdziesz tu również wszystko, co dotyczy ochrony zewnętrznej i wewnętrznej oraz rytuałów związanych z kontaktem z naturą. Autor zawarł tu zarówno tradycyjną wiedzę szeptuch i szamanów syberyjskich, jak również własne doświadczenia w obchodzeniu się z energiami.

Uzdrawianie duchowe dzięki astrologii oraz ćwiczeniom energetycznym

Ćwiczenia energetyczne opisane w tej książce stanowią doskonałe uzupełnienie wszelkich terapii, dlatego w tej książce nie mogło zabraknąć szamańskich rytuałów leczniczych. Są one oparte na astrologii i pracy z frekwencjami planetarnymi. Pomagają w codziennym budowaniu mostów pomiędzy ciałem, duchem i duszą, aż po uniwersum. Ich stosowanie pozwala na błyskawiczne usunięcie blokad energetycznych, swobodny przepływ pozytywnej energii oraz stanowi idealny wstęp do rozwoju duchowego.

Medytacje szamańskie i amulety od szeptuchy

Z pomocą rytuałów, amuletów i ćwiczeń, możesz dotrzeć do własnej duszy i zaprowadzić w niej porządek. Niewidzialne wpływy staną się wyraziste i mogą zostać usunięte dzięki odpowiednim medytacjom szamańskim. Nauczysz się nowego sposobu postrzegania, odczuwania, rozwoju i poszerzania własnych talentów. Dowiesz się, jak wiele jest technik i możliwości na zapewnienie sobie dobrego samopoczucia oraz rozwoju duchowego poprzez zharmonizowanie z naturą.

Codzienna ochrona dla Ciebie i bliskich

Pod poszczególnymi datami w tej książce znajdziesz także szamański numer ochronny. Składa się on z trzech cyfr i stanowi zapis splotu frekwencyjnego energii planetarnych. Wystarczy, że zanotujesz go na karteczce i będziesz nosił przez pewien czas w portfelu. Ochroni Cię on przed chaotycznymi sytuacjami w życiu codziennym. Poznasz również kod planetarny i kompozycje zapachowe wzmacniające aurę. Autor podpowiada również, jakie kamienie szlachetne wykorzystywać w poszczególne dni roku. A to zaledwie kilka z mnóstwa korzyści zawartych w tej przełomowej publikacji.

Szamańska wiedza na co dzień

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ