Radiestezja w praktyce

Wahadełko, chromoterapia, diagnostyka

  • ISBN: 978-83-8301-152-3;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 160;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: I - dodruk;
Mariusz Warda
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Czym jest radiestezja?

Radiestezja jest dziedziną zajmującą się badaniem promieniowania naturalnego (geopatycznego) w przyrodzie. Bada zarówno ich pozytywne, jak i szkodliwe oddziaływanie energii, które odbierane jest w postaci tzw. kolorów radiestezyjnych. Dawniej radiestezję stosowało się głównie do poszukiwania cieków wodnych (żył wodnych) czy wyznaczania optymalnego miejsca na wykopanie studni. Dziś jako – jedną z metod bioenergoterapii – wykorzystuje się ją w zdrowiu i medycynie do diagnozowania chorób, poszukiwania złóż mineralnych, niewypałów z czasów wojny, a nawet w dochodzeniach kryminalistycznych. Dzięki wskazówkom słynnej polskiej radiestetki Janiny Lampert-Smak, teraz i ty będziesz mógł nauczyć się, czym jest radiestezja w praktyce oraz samodzielnie i bezpiecznie ją wykorzystać.

Radiestezja w praktyce bez tajemnic

Nawet jeśli dotąd uważałeś radiestezję za wiedzę tajemną, wkrótce przekonasz się, że to terapia ciekawa i pożyteczna. Radiestezja – jak zacząć? W swojej książce Autorka w przystępny sposób opisuje arkana radiestezji, opierając się na osobistych doświadczeniach. Dzięki niej poznasz różne typy wahadełek radiestezyjnych i różdżek – odkryjesz różnice między Białym Ozyrysem a Izisem, dowiesz się jaki wpływ na nasze zdrowie i pozytywną energię wokół nas mają szkodliwe jony dodatnie pochodzące m.in. z telefonów komórkowych i laptopów, sprawdzisz, jak radiestezja wykorzystywana jest w zielarstwie. To nie wszystko! Autorka wyjaśni ci, czym są miejsca mocy, gdzie się znajdują i jakie mają działanie. Przybliży ci również temat bioenergoterapii, chromoterapii i teleradiestezji

Radiestezja – jak zacząć i jak wykorzystać ją w praktyce?

Radiestezja w praktyce to wyjątkowy poradnik, którego wskazówki z łatwością zastosujesz w swoim życiu codziennym. Nauczysz się diagnozować różne choroby metodą radiestezyjną oraz badać stopień polaryzacji ciała dowolnej osoby. W ogródku sprawdzisz wzajemne oddziaływania energetyczne roślin, a także nauczysz się przygotowywać ziołowe środki o korzystnym potencjale energetycznym. Dowiesz się, w jaki sposób szukać wody różdżką oraz gdzie znajdują się szkodliwe jony dodatnie. Zaczniesz świadomie wybierać dla siebie naczynia o odpowiednim kształcie. Ponadto wzmocnisz swoją polaryzację i witalność za pomocą tańca. A przede wszystkim przekonasz się, że Ty również możesz pracować z energią. Tak, aby wokół Ciebie roztaczała się tylko ta pozytywna energia! Pomoże Ci w tym wahadełko radiestezyjne lub różdżka. Sprawdź, jakie to łatwe!

A jak Ty wykorzystasz radiestezję?

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ