wahadełko – książki

Wahadełko – obok różdżki – jest głównym narzędziem, które stosowane jest w radiestezji, czyli badaniu promieniowania naturalnego (geopatycznego) w przyrodzie. Ważnym aspektem jest to, że radiesteci badają zarówno jego pozytywne, jak i szkodliwe oddziaływanie. Promieniowanie odbiera się w postaci tzw. kolorów radiestezyjnych. Dawniej za pomocą radiestezji poszukiwano żył wodnych lub wyznaczano optymalne miejsca na wykopanie studni. Podczas gdy dzisiaj wachlarz zastosowań wahadełka znacznie się powiększył. Dziś wykorzystujemy je m.in. w medycynie do diagnozowania chorób, do poszukiwania złóż mineralnych, niewypałów z czasów wojny, a nawet w dochodzeniach kryminalistycznych. Jak widzisz – wahadełko może pomóc także Tobie w wielu aspektach Twojego życia. Czy wiesz, że wahadełka mogą być wykonane z metalu lub drewna? Do najpopularniejszych wahadełek zaliczamy: wahadło karnak, Izys, Mer-Izys, wahadło Ozyrys. Poznasz je dzięki tym książkom. Najwięksi radiesteci nauczą Cię, jak wybrać wahadełko, które będzie odpowiadało Twoim potrzebom, jak z nim pracować i odczytywać jego wskazania. Z tymi książkami odkryjesz fascynujący świat radiestezji.
Miejsca mocy z wahadelkiem na szlaku Janina Lampert Smak
Miejsca mocy – z wahadełkiem na szlaku. Poznaj magiczną energię drzew i czerp zdrowie z leczniczych źródeł

Gdzie znajdują się polskie miejsca mocy? Jak korzystać z niesamowitej, pozytywnej energii, która jest w nich odczuwalna? Które polskie źródła mają lecznicze właściwości? Czy drzewa i rośliny wokół nas mogą pomóc w oczyszczeniu organizmu i odzyskaniu zdrowia? Odpowiedzi udziela Autorka w swojej najnowszej publikacji. Zabierze Cię w podróż przez górskie szlaki i polskie pojezierza. Dzięki praktycznym wskazówkom i opisom Janiny Lampert-Smak nauczysz się korzystać z magicznej energii, którą daje Ziemia. Poznasz lecznicze właściwości źródeł i otaczających Cię roślin.

Wahadełko a radiestezja – nowe spojrzenie. Praktyczne wykorzystanie wahadlarstwa

Autor, członek Stowarzyszenia Rzeczoznawców Radiestezji zajmujący się radiestezją od 1990 roku, rzucił całkowicie nowe światło na sztukę posługiwania się wahadłem i różdżką. Jak tylko poznasz jego śmiałe hipotezy, wyeliminujesz zakłócenia i zwiększysz wiarygodność swoich badań. Nowe oblicze radiestezji!

Radiestezja w praktyce
Radiestezja w praktyce. Wahadełko, chromoterapia, diagnostyka

Któż z nas nie chciałby, by otaczała go pozytywna energia! Czy to możliwe? Odpowiedź tkwi w radiestezji. Z poradnikiem słynnej polskiej radiestetki odkryjesz fascynujący świat radiestezji, dowiesz się, co to jest różdżka oraz wahadło, a także jak je wykorzystać w praktyce. Przekonaj się, jak radiestezja może pomóc ci w codziennym życiu. W ogródku sprawdzisz wzajemne oddziaływania energetyczne roślin, dowiesz się, w jaki sposób szukać wody i gdzie znajdują się szkodliwe jony dodatnie. Nauczysz się diagnozować choroby i badać stopień polaryzacji ciała.

Wahadło
Abc wahadła. Radiestezja w praktyce
Radiestezja w praktyce

Skorzystaj z mocy radiestezji by zlokalizować negatywne wibracje w swoim życiu. Dzięki temu podręcznikowi nawet najbardziej zagorzali sceptycy odkryją nowy wymiar otaczającego świata. Początkujący dowiedzą się jak wybrać wahadełko i rozpocząć pracę z nim. A zaawansowani skorzystają z mocy wahadła aby zlokalizować blokady energetyczne. Dowiesz się jak uśmierzyć różne dolegliwości za pomocą kolorów emitowanych przez wahadełko. Korzystając z porad zawartych w książce zlokalizujesz ciek wodny i unikniesz miejsc o negatywnym oddziaływaniu geopatycznym. Dzięki temu będziesz zdrowe i szczęśliwe życie z dala od negatywnego promieniowania i wibracji.

ZAPISZ SIĘ