Reiki kompletny kurs uzdrawiania

Trzy stopnie wtajemniczenia

 • nakład wyczerpany
 • ISBN: 978-83-8171-291-0;
 • Cena katalogowa: 44.40 zł;
 • Ilość stron: 312;
 • Oprawa: miękka;
 • Format: 14,5 x 20,5 cm;
 • Data ostatniego wydania: 2020;
 • Nr wydania: III;
Irena Kloskowska
NW-Irena Kloskowska
20
1

Jak działa Reiki?

Reiki wprowadza do życia harmonię ciała, umysłu i ducha. To oczyszczająca energia, która nieustannie przepływa przez ludzki organizm. Oparta na niej naturalna metoda uzdrawiania znana była już od wieków. Co więcej, każdy korzysta z Reiki, nawet nie będąc tego świadomym. Kiedy coś Cię boli, przykładasz na to miejsce dłonie i po chwili odczuwasz ulgę. Dzięki tej książce poznasz proste techniki, które możesz stosować na sobie i innych, aby świadomie ukierunkować energię i pozbyć się wielu dolegliwości.

Techniki Reiki do samodzielnego stosowania

Walter Lübeck i Frank Arjava Petter, znani na całym świecie Mistrzowie Reiki, prezentują najpopularniejsze na Zachodzie i najskuteczniejsze techniki uzdrawiania. Każde z nich opisuje techniki nieco różniące się od siebie, gdyż wszystkie sprowadzają się do tego samego – uzdrawiania. Możesz samodzielnie zastosować podane przez Autorów metody i wybrać te, które najbardziej Tobie odpowiadają.

Właśnie w tym może Ci pomóc uzdrawianie energią życiową

W książce znajdziesz sposób, aby napełnić życiodajną energią pożywienie i wodę, aby z ich pomocą wzmocnić swój organizm. Stosując proste techniki, oczyścisz aurę i odblokujesz czakry. Od Mistrzów nauczysz się uzdrawiania grupowego i na odległość. Zdołasz również wesprzeć zwierzęta i rośliny. Poznasz metody oczyszczania całego domu i jego mieszkańców. Odkryjesz sprawdzone metody, które uchronią Cię przed uszkodzeniami ciała, duszy czy wampirami energetycznymi. Naprawisz swoją przeszłość i unikniesz nieprzyjemnych wydarzeń w przyszłości.

Czym jest Tęczowe Reiki?

Z publikacji dowiesz się, na czym polega technika zwana Tęczowym Reiki. Zrozumiesz, że aby praca z uzdrawiającą energią była zadowalająca i przynosiła efekty, niezbędne jest połączenie różnych dziedzin, takich jak holistyczna nauka o żywieniu, duchowe terapie ciała i feng shui. Poprzez normalizowanie dysharmonii we wszystkich obszarach życia, Tęczowe Reiki osiąga wysoką efektywność, której możesz doświadczyć również na sobie.

Skorzystaj z rad Autorów i uzdrów siebie innych

Autorzy opisują sześćdziesiąt praktyk z każdego stopnia Reiki, a szczegółowe ilustracje pozwolą Ci prawidłowo wykonać każdą z nich. Będziesz mógł wybrać metodę najbardziej odpowiednią dla Ciebie i odzyskać równowagę energetyczną, a także uzdrowić ciało, umysł i duszę. Dowiesz się, czym jest, medytacja trzech promieni, a także na czym polega Tęczowe Reiki. Nauczysz się, jak odblokować przepływ energii w Twoim ciele i oczyścisz czakry. Pozbędziesz się powszechnych chorób i dolegliwości tym samym przywrócisz zdrowie sobie i swoim bliskim.

Odzyskaj harmonię z Reiki.

 • nakład wyczerpany

 

Patroni:

  ZAPISZ SIĘ