Duchowe Reiki

Praktyczny przewodnik po bezpiecznym uzdrawianiu siebie i innych oraz wzmocnieniu naturalnych zdolności uzdrawiania i intuicji

  • ISBN: 978-83-8171-497-6;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 312;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: I;
Magdalena Kuźmiuk
Magdalena Kuźmiuk
30
0

Uzdrawianie Reiki – delikatna, ale potężna i skuteczna technika uzdrawiająca energią i dotykiem

Uzdrawianie Reiki jest jedną z najprostszych i najbardziej intuicyjnych form terapii uzdrawiania energią. Wywodząca się z Japonii, jest łagodną, ale potężną, praktyczną i skuteczną techniką pracy z energią. Każdy może się jej nauczyć. Nauka uzdrawiania Reiki pozwala obudzić uśpioną wrażliwość i zdolności parapsychiczne. Jeżeli ważny jest dla Ciebie rozwój duchowy, masz wyczuloną intuicję i jesteś empatyczny, to możesz jeszcze bardziej rozwinąć te umiejętności tak, jakbyś przechodził przez kolejne poziomy treningu Reiki.

Lecznicza moc energii, dzięki której pozbędziesz się chorób, uzdrowisz emocjonalnie i zrelaksujesz

Reiki uzdrawia na wielu poziomach – fizycznym, psychicznym, emocjonalnym i duchowym. Ponieważ ta technika uzdrawiająca może być wykonywana bez kontaktu z ciałem, jest dobra również dla osób, które zbyt cierpią, aby móc je dotknąć. Chodzi na przykład o pacjentów z nowotworami czy osoby cierpiące z powodu reumatoidalnego zapalenia stawów lub fibromialgii. Reiki z powodzeniem wykorzystywane jest również do redukcji stresu i relaksacji. Ta terapia, która należy do nurtu medycyny alternatywnej, ściśle wiąże się z czakrami i aurą. Uzdrawianie Reiki polega na tym, że uzdrowiciel pobiera energię przez czakrę korony, a oddaje ją pacjentowi przez czakry znajdujące się na wewnętrznej stronie dłoni, stosując nakładanie rąk na określone miejsca na ciele. Zatem można powiedzieć o Reiki, że jest to uzdrawianie dotykiem.

Kto może praktykować uzdrawianie Reiki?

Autorka, która jest mistrzynią Reiki i uzdrowicielką z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem, w tej książce udowodni Ci, że umiejętność wykorzystywania sztuki Reiki może posiąść każdy. Jej zdaniem każdy, kto zgłębia, czym jest bycie uzdrowicielem, a zwłaszcza uzdrowicielem posługującym się energią, może doświadczyć samouzdrowienia i posiąść umiejętności uzdrawiania. Każdy, kto jest zainteresowany naturalnymi technikami uzdrawiającymi i medycyną alternatywną, może się tego nauczyć. Autorka przekonuje, że w ciągu zaledwie kilku godzin można opanować 1 Poziom Reiki. I od razu uzyskać dostęp do bardzo potężnej metody leczenia. I tego również uczy w tym podręczniku.

Sprawdź, czy jesteś osobą wrażliwą

Są jednak osoby, którym nauka tej świętej sztuki przychodzi prościej. Ponieważ obdarzone są one wyjątkowymi talentami. Intuicja, empatia i zdolności parapsychiczne to potężne narzędzia w rękach uzdrowiciela. Rozpoznanie i rozwój tych zdolności powinny być częścią nauczania Reiki. Jeśli więc jesteś osobą empatyczną lub taką, która ma na przykład zdolności jasnowidzenia, to nauka Reiki otworzy Cię znacznie głębiej i tę formę terapii pojmiesz szybciej. Jak sprawić, czy należysz do grona takich osób? Spróbuj zadać sobie następujące pytania: Czy kiedykolwiek wiedziałeś, że coś się stanie, zanim to się wydarzyło? Czy czasami widzisz coś kątem oka, a kiedy odwrócisz głowę, niczego tam nie ma? A może słyszysz różne dźwięki, kiedy nikogo ani niczego nie ma w pobliżu? Zdaniem Autorki każdy posiada intuicję, a wielu z nas również zdolności parapsychiczne. Możemy rozwijać te talenty, jeżeli zwrócimy na nie uwagę i będziemy z nimi współdziałać.

Duchowe Reiki – jak rozwijać w sobie zdolności kluczowe dla uzdrowiciela

W tym niezwykłym przewodniku Autorka krok po kroku w jasny sposób wyjaśni Ci, na czym polega nauka sztuki Reiki, uzupełniając Twoją wiedzę o trening empatii i elementy rozwoju psychicznego, umiejętności kluczowe w uzdrawianiu energią. Z podręcznika skorzystają zarówno doświadczeni uzdrowiciele, jak i ci, którzy dopiero wkraczają na ścieżkę duchowego Reiki. Autorka pokaże Ci, jak w medycynie alternatywnej używać Reiki do skutecznego uzdrawiania siebie i innych, inwestować w rozwój duchowy, kultywować i ufać swojej naturalnej intuicji, rozwijać empatię i zdolności parapsychiczne. Nauczy Cię pracy z duchowymi przewodnikami. Dowiesz się też, jak przeprowadzić skuteczny proces uziemiania i ochrony siebie jako praktykującego uzdrowiciela.

Odkryj uzdrawiającą moc duchowego Reiki

 

Patroni:

  • Talizman.pl
  • Psychotronika
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ