Medycyna energetyczna

Jak zmierzyć i uzdrowić pole energetyczne człowieka

Tytuł oryginału: The Energy of Health
  • ISBN: 978-83-8301-069-4;
  • Cena katalogowa: 59.50 zł;
  • Ilość stron: 352;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: I - dodruk;
Natalia Paszko
Natalia Paszko
10
0

Jak działa medycyna energetyczna

Medycyna energetyczna to najprostsza z istniejących technik, która jest zarazem przyjemna, nieinwazyjna i skuteczna. Nie koliduje z innymi metodami i nie ma żadnych efektów ubocznych. Twoje dłonie dysponują potężną energią, która nie tylko przyniesie ciału ukojenie po każdym zabiegu, ale pomoże zapobiec ciężkiej chorobie lub ją przezwyciężyć. Zniweluje nie tylko uciążliwe dolegliwości, takie jak: ból głowy, stawów, nerwowość czy nawracające infekcje, ale także pozwoli przywrócić w organizmie poziom równowagi Yin Yang. Czołowy naukowiec o międzynarodowej renomie, dzięki pionierskim badaniom z dziedziny energii ludzkiej, wyjaśnia, jak tego dokonać.

Zagrożenia współczesnego życia

Konstantin Korotkov, doktor nauk ścisłych, profesor fizyki i jeden z rosyjskich inicjatorów dotyczących badań aury, uświadamia, iż zadaniem medycyny energetycznej nie jest leczenie objawów jakiegokolwiek problemu, ale zapobieganie nieprawidłowościom zdrowotnym na wczesnym etapie.

Pole energetyczne – jaki ma wpływ na twoje zdrowie?

Autor pokazuje jak możemy wykryć ewentualną chorobę u siebie bądź innej osoby i ją wyeliminować. Dzięki jego autorskiej metodzie, możemy wzmocnić i oczyścić umysł, zrównoważyć ośrodkowy układ nerwowy, zadbać o swój przewód pokarmowy oraz układ hormonalny, a także oczyścić i zregenerować ciało.

Energia skupiona wokół ciała

Ta książka pozwoli ci krok po kroku poznać techniki i metody medycyny energetycznej. Przedstawia sekrety zdrowia i długowieczności konfrontując je z zagrożeniami współczesnego życia. Dodatkowo uczy jak uzdrawiać pole energetyczne i pozwala wyciągać wnioski odnośnie stanu psychofizjologicznego danej osoby. Zawiera również opis różnych przypadków z ich interpretacją.

Skorzystaj z medycyny przyszłości!

 

Patroni:

  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ