Rosyjska metoda uzdrawiania naturalnego

Proste i skuteczne techniki eliminowania bólu, chorób i dolegliwości

  • ISBN: 978-83-8171-744-1;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 224;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
10
0

Rosyjskie techniki samouzdrawiania – pomóż swojemu ciału wyzdrowieć

Niniejsza książka została napisana przede wszystkim z myślą o tych, dla których własne zdrowie nie jest obojętne. Jesteśmy świadomi, że ciało nie ma części zamiennych, że nie da się danego organu usunąć lub zamienić, by całkowicie pozbyć się choroby i bólu. Ta książka jest również dla tych, którzy stracili nadzieję na znalezienie lekarza, który może ich wyleczyć, i opisuje terapie, o których prawdopodobnie wcześniej nie słyszałeś. Poznasz rosyjskie techniki samouzdrawiania opracowane przez Yevgeniya Bozhyeva – neurologa, osteopatę, terapeutę manualnego z długim, ponad trzydziestoletnim stażem pracy. A także z myślą o tych, którym nie jest obojętne, jak zbudowane jest nasze ciało, w jaki sposób zmienić funkcjonowanie organów i wygląd zewnętrzny, jak komfortowo żyć we własnym ciele. Poznasz rosyjskie techniki samouzdrawiania, które pomogą ci odzyskać zdrowie. Wszystkie wywodzą się z medycyny naturalnej.

Ty też możesz samodzielnie utrzymać swoje ciało w zdrowiu

Każdy ma prawo wiedzieć, że może samodzielnie utrzymywać swoje ciało w dobrym zdrowiu. W tej książce znajdziesz konkretne porady i terapie, które pomogą pozbyć się wielu dolegliwości. Dowiesz się, jak samodzielnie obniżyć ciśnienie, pozbyć się miażdżycy czy uwolnić się od bólu kręgosłupa. Poznasz przyczyny swoich dolegliwości i ćwiczenia, masaże lub inne naturalne metody, które pomogą ci je wyeliminować. A to wszystko możesz zrobić samodzielnie i bezkosztowo. A przede wszystkim bez skutków ubocznych, ponieważ terapie oparte są na medycynie naturalnej.

Wiedza, której nie przekaże ci żaden lekarz

W tej książce znajdziesz informacje, których nie usłyszysz od swojego lekarza. Ta wiedza wynika z wieloletniego doświadczenia i została sprawdzona na tysiącach pacjentów. Niektóre porady zostały zaczerpnięte z tradycji rosyjskich uzdrowicieli. Nie są one obecnie rozpowszechniane, ponieważ korzyść z nich czerpie jedynie osoba stosująca te naturalne metody. Autor również obala powszechne poglądy o powstawaniu i rozwoju chorób. Dlatego ta książka umożliwi ci dostęp do tajnej lecz naturalnej wiedzy.

Co możesz robić, żeby być zdrowym

Książka zawiera informacje o tym, jak skonstruowane jest nasze ciało, jak działa, według jakich zasad funkcjonuje i co możesz robić, żeby być zdrowym. Wyjaśnia, czym jest starość, czym są choroby związane z wiekiem. Sam podejmiesz działania aby ich się pozbyć i sprawić, by twoje ciało było sprawne i zdrowe w każdym wieku. W książce znajdziesz również techniki uzdrawiające i terapie, pozwalające pozbyć się konkretnych chorób i dolegliwości.

Rosyjskie techniki samouzdrawiania – to bardzo proste

Każdy człowiek, bez względu na wiek, może sprawić, by jego ciało było zdrowe i sprawne. W książce znajdziemy wszystko, co niezbędne do samouzdrawiania i:

– wreszcie zrozumiesz mechanizm powstawania bólu i rozwoju wielu chorób,

– poznasz proste ćwiczenia, które możesz sam wykonać w domu, a dzięki którym odzyskasz pełny zakres ruchów,

– odkryjesz techniki uzdrawiające, które pomogą ci uniknąć zbędnych operacji i kosztownych zabiegów,

unormujesz pracę tarczycy i przywrócisz równowagę hormonalną, a wystarczą tylko lekkie masaże,

– dowiesz się, jak i dlaczego powinieneś zadbać o oczyszczanie organizmu i układ limfatyczny,

– pozbędziesz się bólu głowy w ciągu minuty i odkryjesz, co go powoduje (nawet się nie spodziewałeś, że może to być tak proste),

– nauczysz się oddychać brzuchem, co ma ogromne znaczenie dla pracy całego organizmu,

– i wreszcie poznasz zasady pracy organów i całego ciała, procesów odżywiania i oczyszczania organizmu.

Jesteś odpowiedzialny za swoje zdrowie

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ