7 sekretów terapii dźwiękiem. Uzdrawianie w praktyce
Tytuł oryginału: The 7 Secrets of Sound Healing
  • ISBN: 978-83-7377-849-8;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 168;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2017;
  • Nr wydania: I;
Janusz Nawrocki
Mariusz Golak
0
0

Muzyka zapisana w genach

Pewna grupa naukowców po zbadaniu naszego kodu genetycznego doszła do wniosku, iż jest on analogiczny do muzyki, dlatego teraz prowadzą prace badawcze nad tym, czy dźwięk może nas uzdrawiać poprzez wywieranie wpływu na DNA.

Dźwięki, które leczą

Uzdrawiająca moc dźwięku znajduje zastosowanie w medycynie klasycznej i holistycznej, a nawet w psychologii. Jest stosowany przez wielu lekarzy, chociażby w diagnostyce, w postaci ultradźwięków, które umożliwiają otrzymanie obrazu płodu. Można również wykorzystać go do usuwania kamieni nerkowych, a nawet przyspieszać zrastanie się kości. Trwają eksperymentalne terapie dźwiękiem u pacjentów z chorobą nowotworową.

Od rockmana do uzdrowiciela

Jonathan Goldman – były rockman, muzyk bluesowy oraz filmowiec obecnie jest największym autorytetem w muzykoterapii. Prowadzi poświęcone jej seminaria na uniwersytetach, w szpitalach, centrach terapii holistycznej oraz w trakcie różnych targów branżowych na terenie całych Stanów Zjednoczonych oraz w Europie. Jest autorem książek, a największy sukces przyniosły mu albumy z muzyką relaksacyjną, medytacyjną, uzdrawiającą i pobudzającą czakry.

Wszystko jest wibracją

W tej publikacji Autor udowadnia, że Twoje ciało jest orkiestrą, którą możesz nastroić przy pomocy dźwięków. Dowiesz się w jaki sposób wibracje wchodzą w interakcje z Tobą oraz jak możesz je wykorzystać w odkrywaniu znaczenia własnych myśli, uczuć i przekonań. Nauczysz się techniki zwanej toningiem, która pomoże Ci wprowadzić się w stan rezonansu z czakrami oraz osiągnąć równowagę. Ponadto znacznie lepiej będziesz reagować na stres.

Samodzielna terapia

Książka ta dostarcza podstawowej wiedzy niezbędnej do stosowania terapii dźwiękiem w zaciszu domowym. Dowiesz się, czym jest częstotliwość, odkryjesz takie zjawiska jak rezonans oraz zestrojenie. Poznasz związek pomiędzy swoimi intencjami, a wibracjami otoczenia. Zrozumiesz znaczenie własnych myśli, uczuć oraz przekonań jak również nauczysz się, w jaki sposób możesz posłużyć się nimi, aby jeszcze bardziej zwiększyć uzdrawiającą siłę dźwięku.

Rytm Twojego zdrowia.

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ