Homeopatyczne symbole uzdrawiające. Najnowsze odkrycie medycyny energetycznej i informacyjnej
  • ISBN: 978-83-8171-237-8;
  • Cena katalogowa: 44.40 zł;
  • Ilość stron: 240;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2019;
  • Nr wydania: I;
Ewelina Kuryłowicz
Ewelina Kuryłowicz
30
0

Podobne lecz podobnym

Z roku na rok klasyczna homeopatia zyskuje na popularności. Pacjenci, często rozczarowani efektami jakie daje zachodnia medycyna, poszukują alternatywnych i bezpiecznych metod leczenia. Takie właśnie daje nam homeopatia wraz ze swoim przeszło 200-letnim doświadczeniem. Jednak wraz z upływem lat i rozwojem nauki, również ona zrobiła krok naprzód. Tym krokiem jest powstanie nowej homeopatii, która stanowi gałąź medycyny energetycznej i informacyjnej. Pokazuje, w jaki sposób symbole, kolory, dźwięki lub słowa mogą przenikać do ludzkiego organizmu i tam wykazywać swoje działanie harmonizujące i lecznicze.

Ekspertki uzdrawiania symbolami

Roswitha Stark, naturopatka i ekspert w dziedzinie medycyny symbolicznej oraz Christina Baumann, trener rozwoju osobowości oraz holistyczno-energetycznych metod leczenia, połączyły swoje siły i stworzyły przełomową publikację w dziejach nowej homeopatii. W swojej książce wyjaśniają czym są symbole homeopatyczne, jak należy je stosować oraz z jakimi częstotliwościami łączyć. Wyjaśniają czym jest potencjonowanie i jaką potencję należy przypisać do danego symbolu, aby środek wykazywał pożądane działanie. Przybliżają również pojęcie medycyny wibracyjnej oraz metod przez nią stosowanych.

101 symboli homeopatycznych do zastosowania od zaraz

Obszerną część publikacji zajmuje leksykon preparatów homeopatycznych, wśród których znajdziemy symbole dla 70 dobrze znanych środków, takich jak kasztanowiec, kamfora, niepokalanek pospolity, ostropest plamisty, wapno palone czy chinowiec lekarski. Dodatkowo, Autorki przedstawiły 31 dotychczas nieuznawanych za homeopatyczne substancji, które podobnie jak klasyczne preparaty mogą podlegać potencjonowaniu. Pełnią one wiele fizycznych i energetycznych funkcji w przypadku wszystkich żywych organizmów na Ziemi. Należą do nich np. grzyby, wirusy, światło słoneczne, enzymy, jony ujemne czy algi. Każdy środek został dokładnie opisany, począwszy od jego esencji, czyli ogólnej charakterystyki, przez substancję czynną, osobowość, aż po zakres zastosowania.

Symbole, które wzmacniają uzdrawianie

Autorki zachęcają do eksperymentowania, tak jak przed laty robił to sam Hahnemann. Dzięki informacjom, które zawarły w tym podręczniku, będziesz mógł bezpiecznie sprawdzić w jaki sposób działają same symbole uzdrawiające lub połączenie symbolu z granulkami homeopatycznymi (wzmocnisz dzięki temu ich działanie). Pomocny będzie również plakat znajdujący się na końcu książki. Przy jego użyciu, będziesz w stanie na wiele sposobów wyszukać odpowiedni symbol, który pasuje do danej sytuacji czy dolegliwości. Ważne jednak, abyś wiedział do czego będzie Ci on potrzebny oraz w jaki sposób pragniesz go wykorzystać np. w kwestii fizycznej, emocjonalnej bądź też przy problemie, który Cię trapi.

Wkrocz w nowy wymiar homeopatii!

 

Patroni:

  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ