Rosyjskie techniki skutecznego uzdrawiania życia. Gwarancja sukcesu według Norbekova

  • ISBN: 978-83-7377-901-3;
  • Cena katalogowa: 54.50 zł;
  • Ilość stron: 520;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2018;
  • Nr wydania: I;
Mariusz Warda
Katarzyna Masłowska
0
0

Uwolnij się od schematycznego myślenia – zastosuj techniki uzdrawiania

Czy szukasz swojej życiowej drogi i stawiasz sobie pytania: kim jestem? dokąd podążam? po co żyję? Dzięki treściom zawartym w tej książce odnajdziesz na nie odpowiedź. Rozwiniesz również swoje ukryte zdolności. Podstawowym warunkiem odszukania swego życiowego powołania jest oderwanie się od ustalonego sposobu postrzegania świata, bazującego na cudzej wiedzy i doświadczeniach. Mirsakarim Norbekov – doktor psychologii, pedagogiki, filozofii w medycynie, profesor, a zarazem mistrz, nauczyciel i trener – pomoże Ci pozbyć się stereotypów, oczyścić charakter i wskaże Ci, czym jest Twoja życiowa droga. Zaproponowane przez niego techniki uzdrawiania życia są łatwe do samodzielnego zastosowania.

Życiowa droga – zastosuj praktyczne ćwiczenia i pozbądź się złych cech

Masz dość opierania się na intelektualnym pokarmie, przetrawionym przez kogoś innego? Techniki uzdrawiania życia, proponowane przez Norbekova skutecznie Ci w tym pomogą. Praktyczne zalecenia zawarte w tym podręczniku do ćwiczeń umożliwią zwalczenie niepożądanych cech. Przede wszystkim wkroczysz na własną drogi życia i stałego samodoskonalenia. Praktyczna część książki została uzupełniona wydarzeniami z doświadczeń Autora, pozwalającymi jeszcze lepiej odnaleźć się w kreowanym przez niego świecie, który opisywany jest z ogromną dozą poczucia humoru i polotem.

Techniki uzdrawiania – zrób praktyczny test

Będzie on o tyle niezwykły, że choć zatytułowany jest „100 nudnych pytań”, zawiera w sobie zaledwie 11 kwestii, które… nic nie znaczą. Później wyobrazisz sobie, że jesteś… mądry, oraz wykonasz 3 proste, ale tylko pozornie, ćwiczenia. Kto czytał choć jedną książkę tego autora już domyśla się, że nic w tej publikacji nie jest takie, jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Jeśli to jednak Twój pierwszy kontakt z tego typu twórczością, momentalnie się do niej przekonasz. W końcu pozwoli Ci ona przedefiniować rzeczywistość i spojrzeć na świat oczami kogoś, kto się zakochał w „dziecięcym i czystym” postrzeganiu rzeczywistości. Uzdrowisz życie, poznasz swoje ukryte zdolności i tajemne moce tkwiące w podświadomości.

Tajemna moc natury ludzkiej – odkryj ją samodzielnie

Autor tego poradnika poprowadzi Cię drogą samodoskonalenia, za pomocą właściwie stawianych pytań i praktycznych ćwiczeń. Przygotuje Cię do głębszego i bardziej uwrażliwionego postrzegania i percepcji otaczającego świata. Sprawi, że w przyszłości nie ominie Cię żaden najważniejszy szczegół Twojego życia. Odkryjesz tajemną moc natury ludzkiej. Dlatego uwolnisz się również  się od niepotrzebnego ciężaru obrazy i wrogości. Z pewnością uda Ci się pokonać drobne ułomności charakteru, tak typowych dla szeregowego człowieka, który oraz przystąpił do realizacji życiowego przeznaczenia.

Teraz i Ty dowiesz się, na czym polega:

– tragedia nauki,
– prawdziwa droga życia
– sekret całowania się z krokodylem,
– sposób osiągania, a nie przekazywania prawdy,
– artystyczne obrzezanie,
– sekret sukcesu… szkolnych chuliganów,
– poszukiwanie miejsca, w którym się znajdują wszystkie odpowiedzi,
– zbiór prawd będących grzechem,
– moc wybaczania,
– dziecięca mądrość, którą utraciłeś,
– gwarantowanie sobie władzy, pieniędzy i sukcesu.

A to zaledwie kilka kwestii, które całkowicie odmienią Twoje priorytety, dążenia i to, czego będziesz potrzebować do szczęścia.

Uzdrów swoje życie i charakter już dziś!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ