Uzdrawiające symbole. Praktyczne zastosowanie
Tytuł oryginału: Heilen mit Symbolen
  • ISBN: 978-83-7377-839-9;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 184;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2017;
  • Nr wydania: I;
Janusz Nawrocki
Mariusz Golak
0
0

Otoczeni przez symbole

Żyjemy w świecie, w którym otoczeni jesteśmy przez tysiące różnych symboli, liter, znaków drogowych, ikon oraz logotypów firm. Każde z nich mają za zadanie zwrócenie naszej uwagi oraz przekazanie pewnych informacji, niezależnie czy rozumiemy je tylko „racjonalnie” czy podświadomie jako „język duszy”. Znaki przekazują nam informacje w skompresowanej i jednoznacznej formie. Jak pokazują badania neurologów, językoznawców oraz antropologów, także nasz mózg myśli symbolami, ponieważ to obraz i symbol są pierwotniejsze niż słowo. Dajmy więc szansę symbolom na uzdrowienie naszego życia.

Uzdrawianie dzięki symbolom

Autorki, będące ekspertkami w dziedzinie medycyny alternatywnej i naturalnej, a także uzdrawiania od wielu lat zajmują się również teoretycznym i praktycznym zastosowaniem uzdrawiających kodów i znaków. Ich poradniki oraz talie kart odniosły niebywały sukces na całym świecie i pomogły dotychczas wielu czytelnikom. W tej publikacji opisane zostały 64 główne symbole lecznicze, które podzielone są na 3 światy: kody kreskowe nowej homeopatii (system Ericha Körblersa), symbole świętej geometrii oraz skrupulatnie dobrane symbole i znaki lecznicze z całego świata.

Teoretyczne i praktyczne zastosowanie

Dzięki tej książce Czytelnik nauczy się korzystania z mocy uzdrawiających symboli. Autorki pokażą, że nawet najprostsze z nich, takie jak pojedyncze kreski, charakteryzują się ogromnym potencjałem terapeutycznym np. w przypadku uśmierzania bólu, leczeniu trudno gojących się ran, oczyszczaniu organizmu czy uzdrawianiu energetycznym. Objaśnione zostaną sposoby malowania symboli nie tylko w bolących miejscach ale również na przykład  na zdjęciach rentgenowskich. Bezcenne porady autorek pomogą przy wyborze indywidualnego symbolu, a także pokażą jak harmonizować czakry oraz przenosić energię znaków na wodę, biżuterię lub kamień w celu stworzenia osobistego amuletu. Zastosowanie uzdrawiających symboli nie ma bowiem żadnych granic.

Uzdrawiająca moc symboli w zasięgu ręki

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ