Ciało to umysł

Jak społeczeństwo uczy długowieczności i dlaczego zdrowie jest dziedziczne

  • ISBN: 978-83-7377-877-1;
  • Cena katalogowa: 49.90 zł;
  • Ilość stron: 424;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2018;
  • Nr wydania: I;
Irena Kloskowska
Irena Kloskowska
0
0

Jak zmienić ograniczające przekonania – proste i skuteczne techniki służące zdrowiu i szczęściu

Wzorce kulturowe i społeczne mają olbrzymi wpływ na to, jak postrzegamy, odbieramy i interpretujemy otaczającą rzeczywistość. Co więcej, wpływają także na biochemię i działanie naszego mózgu. Dziś, dzięki najnowszym odkryciom i badaniom naukowym, możemy z całą pewnością stwierdzić, że to, w co wierzymy i uważamy za pewnik kierujący naszym postępowaniem, ma niebagatelny wpływ na nasze ciało. A tym samym także na zdrowie i poczucie szczęścia. Niestety często przekonania te nie są dla nas dobre, poważnie blokując zarówno rozwój duchowy, jak i rozwój osobisty. Czytając tę książkę, dowiesz się, jak zmienić ograniczające przekonania. Poznasz proste i skuteczne techniki do samodzielnego wykonania, które usprawnią komunikację między ciałem i umysłem. Świadomość czynników negatywnie wpływających na Ciebie stanie się wstępem do samouzdrawiania. Następnie będziesz mógł w praktyce zastosować ćwiczenia opisane w tej książce. Przywrócą Ci one zdrowie na poziomie fizycznym i psychicznym.

Sprawna komunikacja między ciałem i umysłem kluczem do samouzdrawiania

Niniejsza książka czerpie z najnowszych badań z dziedziny psychosomatyki i osiągnięć neuronauki. Dlatego wskazówki, które w niej znajdziesz, oparte są na solidnych podstawach merytorycznych oraz praktycznej wiedzy. W ten sposób powstała swoista recepta na dobre zdrowie i długowieczność. Przy okazji przekazana została ona w sposób przystępny i zrozumiały dla wszystkich, mimo ogromu specjalistycznych informacji. Dodatkowo na końcu każdego rozdziału znajdują się ćwiczenia, które pozwalają w praktyce wykorzystać wiedzę zdobytą podczas lektury. Korzystając z tych narzędzi i budząc w sobie świadomość dotyczącą ogromu własnych możliwości, samodzielnie uruchomisz proces samouzdrawiania.

Odrzuć wszystko, co blokuje Twój rozwój duchowy i rozwój osobisty!

Przykładowo, przekonania kulturowe każą nam wierzyć, że z wiekiem nasze umiejętności fizyczne i intelektualne pogarszają się. Innymi słowy wmawia się nam, że długowieczność jest mitem, tak samo, jak powinniśmy zapomnieć o dobrym zdrowiu, gdy się starzejemy. Przytaczając badania naukowe, także z dziedziny psychosomatyki, Autor udowadnia, że genetyka nie ma aż tak istotnego wpływu na proces starzenia się. Tym samym pozwala każdemu wyjść poza schemat. To samo dotyczy chorób. Chociaż przyczyny chorób często są dziedziczne, swoim sposobem myślenia mamy ogromny wpływ na kreowanie zdrowia. Dzięki poradom Autora będziesz wiedział, jak zmienić ograniczające przekonania, które narzuca Ci kultura czy najbliższe otoczenie. Stosując jego zalecenia, nauczysz się postrzegać świat przez pryzmat dobrobytu i kreatywności, co korzystnie wpłynie na Twoje zdrowie i rozwój duchowy. Świadomość tego doprowadzi do korzystnych zmian w Twoim życiu.

Długowieczność jest Ci pisana, a zdrowie masz na wyciągnięcie ręki

W książce tej znajdziesz szczegółowy opis, jak uwarunkowania kulturowe kształtują Twoje życie, zdro¬wie, oraz postrzeganie siebie. Dowiesz się z niej, na czym polega właściwa komunikacja między ciałem i umysłem, a także zrozumiesz związek psychosomatyki z długowiecznością. Nauczysz się w praktyce stosować metody bioko¬gnitywne, które pomogą Ci porzucić przestarzałe wzorce, dając szansę na zdrowie, szczęście i niczym nieskrępowany rozwój osobisty. Bazując na prawidłowej komunikacji między ciałem i umysłem, obudzisz drzemiący w Tobie potencjał i przestaniesz być bezradny, stawiając z sukcesem czoła wszystkim przeciwnościom losu.

Pokonaj schematy, kreuj rzeczywistość.

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ