Dla prasy

Kim jesteśmy?

Zacznijmy od liczb: grupa wydawnictw, do której należy Studio Astropsychologii, może pochwalić się obrotami rzędu 4 milionów złotych, ponad 600 dostępnymi w sprzedaży tytułami, 100 nowościami rocznie i 30 zatrudnionymi pracownikami. W 2017 r. nasza firma obchodziła Jubileusz 25-lecia. Jesteśmy jednym z pierwszych wydawnictw ezoterycznych w Polsce, a w swoim dorobku wydawniczym posiadamy publikacje z dziedzin takich jak astrologia, parapsychologia, kwantowość, dwupunkt, mudry, Reiki, medytacja i rozwój duchowy. W rankingu wydawnictw Rzeczpospolitej od lat utrzymujemy się w pierwszej 100 spośród ponad 30 tys. zarejestrowanych w Polsce podmiotów wydawniczych.

Książki, które wydajemy

Wiele wydanych przez nas publikacji doczekało się wielokrotnych dodruków, a całe serie wydawnicze – rzeszy fanów, którzy z niecierpliwością wypatrują ukazania się kolejnych nowości. Do tej pory przez Czytelników zostały docenione zwłaszcza: „Przesłania Aniołów” – książka i karty, „Matryca energetyczna”, „Fizyka cudów”, „Mowa ciszy”, „Umrzeć by stać się sobą”, „Boski Tarot”, „Rosyjski leksykon zdrowia” i „Boski lekarz”, które szybko stały się bestsellerami. Nasze publikacje skierowane są i polecane przez osoby, które dbają o swój rozwój duchowy, interesują się psychotroniką i wróżbiarstwem. Źródło niewyczerpanej wiedzy znajdą w nich też ci, którzy dopiero otwierają się na nowe horyzonty.

Czytelnicy o nas

„Nauka kochania siebie” może okazać się świetna lekturą na wakacje, aby podczas tych pięknych letnich dni przyjrzeć się sobie i zrobić porządek w swoim umyśle – aby tak jak w ogrodzie wyrwać chwasty negatywnego myślenia i zasiać ziarna tego, co pozytywne. Nie jesteśmy przecież bezradnymi ofiarami naszego życia – mamy w sobie wielką moc, aby tworzyć siebie i swoją rzeczywistość!!!!!”
– Agnieszka Maciąg, modelka, pisarka, piosenkarka o książce „Nauka kochania siebie” dr. Davida R. Hamiltona

Nasi autorzy

W ciągu swojej działalności współpracowaliśmy z ponad dwustoma zarówno polskimi, jak i zagranicznymi autorami, którzy cenią sobie naszą fachowość i terminowość. Autorzy naszych książek to osoby rozwinięte duchowo, otwarte i stale poszukujące, które znają potrzeby ludzi i na co dzień zajmują się opisywanymi zagadnieniami. Publikowały u nas znakomitości takie, jak: Louise L. Hay, dr Krystyna Konaszewska-Rymarkiewicz, Emmet Fox, dr Doreen Virtue, Gregg Braden, Mirsakarim Norbekov, Ester i Jerry Hicks, dr Danuta Adamska-Rutkowska, Eckhart Tolle, Napoleon Hill czy dr Richard Bartlett.

Więcej niż książki

Aby zaspokoić głód wiedzy naszych Czytelników, założyliśmy portal psychotronika.pl, na którym znaleźć można artykuły na tematy związane z tematyką wydawanych przez nas książek. Osoby, które chcą lepiej poznać siebie i na co dzień zajmować się psychotroniką oraz terapiami naturalnymi, w 4 miastach w Polsce mogą podjąć naukę w założonym przez nas Studium Psychologii Psychotronicznej. Dzięki temu otworzą się na nowe możliwości, rozwiną swoje talenty oraz będą mogły wykonywać zawód doradcy życiowego lub naturoterapeuty. Prowadzimy również stacjonarny i internetowy sklep Talizman.pl, który prowadzi sprzedaż artykułów i książek z interesujących naszych Czytelników dziedzin. Wydawnictwo Studio Astropsychologii to także środowisko, które organizuje kursy i ciekawe spotkania z praktykami terapii naturalnych, uzdrawiania i prognozowania. Już setki osób uczestniczyły w kursach: totalnej biologii, dwupunktu, transferingu rzeczywistości, stawiania baniek, warsztatach kreatywności i rozwoju duchowego.

ZAPISZ SIĘ