horoskop partnerski – książki

Czy Baran może znaleźć szczęście w związku z Rakiem? Na co może liczyć Lew wiążący się z Panną? Okazuje się, że naszym życiem bynajmniej nie kieruje przypadek, ale… planety. Nic dziwnego, że coraz więcej osób sięga po horoskop partnerski, by uniknąć przykrych niespodzianek w życiu osobistym. Horoskop partnerski ocenia bowiem dopasowanie emocjonalne i charakterologiczne poszczególnych znaków zodiaku. Sięgając po książki z dziedziny astrologii i astropsychologii, sprawdzisz, czy wasza relacja ma szansę na trwały związek. Ocenisz poziom dopasowania swojego partnera i poznasz sekrety osobowości ukochanej osoby. Dzięki tej wiedzy zbudujesz trwałą relację, opartą na zrozumieniu i wzajemnym szacunku. Będziesz wiedział, czy wspólnie zrealizujecie swoje wymarzone cele i jak będziecie się dogadywali w najważniejszych obszarach życia – nie tylko miłości, ale też pasjach, rodzicielstwie czy finansach. Jeżeli będziesz kierował się wskazówkami horoskopu partnerskiego, na pewno czeka cię szczęście i spełnienie.

planeta Wenus
Wenus planeta partnerstwa
Rola bogini miłości w horoskopie

Wenus, planeta partnerstwa, jest jedną z najbardziej znaczących planet w procesie tworzenia horoskopu i określania osobowości. Dzięki tej kompleksowej publikacji, o planecie Wenus i jej wpływach na zodiak, dowiesz się, jak planeta bogini miłości wpływa na Twoje cechy charakteru. Oprócz pozytywnych cech poznasz też te negatywne i nauczysz się je minimalizować. Co najważniejsze, zrozumiesz jak jej siła oddziałuje na Twoją definicję szczęścia i relacje z otoczeniem. Zrozumiesz swoje podejście do życia i określisz priorytety. Odkryjesz z kim stworzysz trwałą i udaną intymną relację, i z kim lepiej nie wchodzi w żadne finansowe projekty.

astrologiczne typy osobowości
Astrologia zodiak
Encyklopedia astrologicznych typów osobowości

Dzięki tej książce wybitnego znawcy tematyki astrologicznej zdobędziesz wiedzę, o tajemnicach ludzkiej osobowości. Autor analizuje w niej każdy z 12 znaków Zodiaku w niezwykle szczegółowy sposób, uwzględniając ponad 200 różnych zagadnień od osobowości i związków, poprzez rozwój duchowy i emocjonalny, a nawet żywienie i choroby. Z kim się związać, kogo unikać, komu zaufać by odnieść sukces? W końcu uzyskasz szerszą perspektywę i podejmiesz w pełni świadome decyzje dotyczące Twojej przyszłości.

ZAPISZ SIĘ