jak poprawić wzrok – książki

Jak poprawić wzrok? To pytanie zadaje sobie wielu ludzi, którzy mają problemy z zaćmą, jaskrą, zespołem suchego oka, astygmatyzmem, dalekowzrocznością czy krótkowzrocznością. Przyczyną kłopotów ze wzrokiem nie jest wyłącznie postępujące starzenie czy rodzaj wykonywanej pracy. Dolegliwości tego typu mogą również pojawić się na skutek urazów mechanicznych bądź infekcji. Warto wiedzieć, że leczenie chorób wzroku wcale nie wymaga stosowanie farmaceutyków czy zabiegów operacyjnych. Można też skorzystać z naturalnych terapii poprawiających wzrok. Przykładowo, odpowiednio dobrane dieta lub ćwiczenia oczu są bardzo skutecznymi metodami. Przy tym nie towarzyszy im ryzyko powikłań, jak ma to miejsce w przypadku zabiegów operacyjnych. Sięgając po te bestsellerowe książki, nie tylko dowiesz się, jak poprawić wzrok. Poznasz też przyczyny najpowszechniejszych chorób oczu i nauczysz się im zapobiegać, a nawet cofać objawy takich dolegliwości, jak zaćma, jaskra czy zapalenie nerwu wzrokowego. Jednocześnie światowe autorytety w dziedzinie okulistyki przygotowały dla Ciebie praktyczne ćwiczenia. Dzięki nim poprawisz swój wzrok i będziesz mógł obyć się bez okularów czy soczewek. W książkach znajdziesz również sprawdzone przepisy i zalecenia dietetyczne, które dają pozytywne efekty w leczeniu wzroku.
Holistyczne uzdrawianie wzroku
Techniki rosyjskiej terapeutki

Niestety liczba osób zmagających się z wadami wzroku rośnie w zastraszającym tempie. Nic dziwnego, że coraz częściej zadajemy sobie pytanie – jak poprawić wzrok? Czy można wyeliminować tego typu problemy, nie sięgając po okulary albo soczewki? Owszem, a receptą jest... uzdrawianie holistyczne, łączące ćwiczenia na poprawę wzroku z technikami uzdrawiania duchowego. Dzięki tej książce poznasz terapie naturalne i metody holistycznego uzdrawiania wzroku. W ten sposób odzyskasz zdrowie i pozbędziesz się takich chorób, jak krótkowzroczność, astygmatyzm czy jaskra.

Osioł w okularach
Osioł w okularach czyli jak przejrzeć na oczy

W książce znajdziesz innowacyjną, autorską, w 100% skuteczną metodę dr. Norbekova „jak poprawić wzrok”. Autor prezentuje mechanizmy oparte na podświadomości, samouzdrawianiu, uzdrawianiu holistycznym, terapiach naturalnych i technikach uzdrawiających przywracania wzroku i jego poprawy. Przedstawia bezkompromisowe, a zarazem kontrowersyjne podejście do zdrowia, chorób i chorego. Stosuje terapię wstrząsową, by osiągnąć swój cel, którym jest w ostateczności zrzucenie okularów i wyleczenie wzroku. Podaje wiele ćwiczeń z medycyny naturalnej do korekcji wzroku/oczu.

ZAPISZ SIĘ