Astrologia zodiak

Encyklopedia astrologicznych typów osobowości

  • ISBN: 978-83-7377-334-9;
  • Cena katalogowa: 39.00 zł;
  • Ilość stron: 328;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 17,6 x 25 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2008;
  • Nr wydania: I;
Janusz Nawrocki
NW-Monika Muszyńska
0
0

Czy położenie gwiazd decyduje o Twoim charakterze?

Książka ujawnia całkiem inne spojrzenie na istotę Twojej egzystencji. Już starożytni wierzyli, że podlegamy kosmicznym prawom, a to kim jesteśmy i co możemy osiągnąć zostało zapisane w gwiazdach. Dawniej tylko nieliczni posiadali umiejętności odczytywania sekretów zapisanych na nieboskłonie i tworzenia horoskopów. Teraz jednak dzięki książce Henryka Rekusa, poznasz astrologiczne typy osobowości i zdobędziesz wiedzę o Zodiaku, która pozwoli Ci podjąć trafne decyzje dotyczące Twojej przyszłości, dobrać najlepszego partnera czy nawet uniknąć chorób.

Poznaj astrologiczne typy osobowości i ich naturę

Astrologia Zodiak to kolejna po cyklu Numerologii pozycja w dorobku Henryka Rekusa, wybitnego znawcy tematyki astrologii. Astrologiczna kanwa służy tutaj za pretekst do wędrówki po fascynującej galerii astrologicznych typów osobowości! Odkryjesz mocne strony introwertycznego raka, wady impulsywnego lwa, czy poszukasz sprzymierzeńca w rozważnej wadze! Autor szczegółowo omawia każdy znak zodiaku i przypisaną mu osobowość uwzględniając ponad 200 zagadnień w tym typ wrażliwości, rys psychologiczny, kierunki rozwoju zawodowego, czy poszczególne etapy przemian emocjonalnych.

Wykorzystaj swój pełen potencjał dzięki astrologicznym wskazówkom

W książce zostały ukazane zależności, jakie zachodzą pomiędzy poszczególnymi znakami, dzięki czemu dowiesz się, kto Ci sprzyja, a kogo lepiej unikać, kto będzie idealnym partnerem w miłości, a kto w interesach. Zrozumiesz, dlaczego do tej pory ciężko było Ci nawiązać nić porozumienia z kolegą z pracy, lub zbudować szczęśliwy związek. Co ważne, spojrzysz na siebie z całkiem nowej perspektywy. Dzięki czemu świadomie wyeksponujesz swoje zalety, poskromisz wady i sprawdzisz jaką ścieżką rozwoju osobistego powinieneś podążać by odnieść sukces!

Czy astrologiczne typy osobowości można zmienić?

Nauczysz się interpretować symbole astrologiczne, a także poznasz ciekawostki na temat położenia planet oraz ich charakterystyki. Co niezwykle istotne Autor wyjaśnia, że nie ma dwóch identycznych horoskopów. Podkreśla również, że horoskop i Zodiak nie są sztywnymi ramami zamykającymi Twoją osobowość w astrologicznej interpretacji! A Twoje życie to ciągła wędrówka odpowiadająca podróży gwiazd po niebie. Dlatego Zodiak ma „jedynie” pomóc Ci zrozumieć siebie i Twoje otoczenie, i wskazać możliwą drogę życiową.

Twój zodiakalny przewodnik po astrologicznych typach osobowości.

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ