Runy magia i moc – książka + karty - Okładka książki
Runy magia i moc – książka + karty
  • ISBN: 978-83-8171-349-8;
  • Cena katalogowa: 99.90 zł;
  • Ilość stron: 328;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2020;
  • Nr wydania: II-dodruk;
Janusz Nawrocki
Magdalena Kuźmiuk
0
0

Już dziś poznaj magiczną moc run

Fehu, Uruz, Ansuz, Algiz, Mannaz, Dagaz… Jeśli dotąd nie poznałeś magii run, te określenia z pewnością brzmią tajemniczo. Jeśli zaś pracowałeś z runami wcześniej, doskonale orientujesz się w znaczeniach tych magicznych symboli, które od wieków pomagają człowiekowi w pogłębieniu wiedzy o nim samym. Runy, dzięki swej niezwykłej mocy pozwalają na duchową wycieczkę do wnętrza duszy, jak również tłumaczą mechanizmy świata rzeczywistego. Runy z zestawu Runy magia i moc umożliwią Ci odkrycie dowolnej tajemnicy przeszłości, teraźniejszości czy przyszłości. Nie ma sekretu, którego nie byłby w stanie przejrzeń runy, podobnie jak nie istnieje problem, którego nie mogłyby rozwiązać.

Runy magia i moc to wyjątkowy zestaw kart i podręcznika

Ludzie na całym świecie korzystają z daru Odyna, by poznać swoją przyszłość, podjąć kluczowe decyzje lub po prostu poznać siebie. Teraz i Ty również masz możliwość odkrycia tego, co przyniesie Ci los. Jeśli masz zamiar zacząć pracę z nimi, skorzystaj z takich kart, które łatwo Cię wprowadzą Cię w runiczne wróżby, a jednocześnie umożliwią czerpanie prawdziwej przyjemności z korzystania z nich. Skorzystaj z tych pięknie wydanych kart, które opracował Robert Lichodziejewski, twórca najpiękniejszej polskiej talii Tarota. I zajrzyj za zasłonę czasu, by poznać przyszłość.

Z łatwością zinterpretujesz każdą kartę dzięki kompletowi Runy magia i moc

Każda z 24 kart z tego wyjątkowego zestawu jest przepełniona runicznym przekazem. Ilustracje te nie tylko zachwycą i uprzyjemnią pracę z kartami, ale jednocześnie ułatwią zapamiętanie znaczenia poszczególnych run. Żadna kreska, kropka czy symbol nie zostały na nich zamieszczone przypadkowo. Mają tylko dwa cele: ułatwienie interpretacji poszczególnych kart i zaspokojenie Twojej potrzeby obcowania z pięknem. Dzięki dołączonej do talii instrukcji szybko poznasz magiczny świat run.

Runiczna wróżba na co dzień

 

Patroni:

  • Logo talizman.pl
  • Psychotronika
ZAPISZ SIĘ