Runy magia i moc – książka + karty - Okładka książki
Runy magia i moc – książka + karty

Rozpocznij pracę z runami korzystając z unikalnej talii kart opracowanej przez utalentowanego artystę młodego pokolenia.

  • ISBN: 978-83-7377-402-5;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 328;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2010;
  • Nr wydania: I;

Runy – światowy fenomen

Runy stały się modne nie tylko w Polsce. Ludzie na całym świecie korzystają z daru Odyna, by poznać swoją przyszłość, podjąć kluczowe decyzje lub po prostu poznać siebie. Teraz i Ty również masz możliwość odkrycia tego, co przyniesie Ci los. Jeśli masz zamiar zacząć pracę z nimi, skorzystaj z takich kart, które łatwo Cię wdrożą w runiczne wróżby a jednocześnie umożliwią czerpanie prawdziwej przyjemności z korzystania z nich.

Ty również możesz już sprawdzić, co Cię czeka

Skorzystaj już dziś z tych pięknych kart i zacznij zaglądać za zasłonę czasu, by poznać przyszłość. Każda karta jest przepełniona runicznym przekazem. Żadna kreska, kropka czy symbol nie zostały na nich zamieszczone przypadkowo. Mają tylko dwa cele – ułatwienie interpretacji poszczególnych kart i zaspokojenie Twojej potrzeby obcowania z pięknem. Dołączona do talii instrukcja szybko i skutecznie wdroży Cię w runiczny świat.

Poznaj symbolikę poszczególnych kart

Karty ozdobione są gustownymi ilustracjami przepełnionymi ukrytą symboliką runiczną. Ilustracje te nie tylko zachwycą i uprzyjemnią pracę z kartami, ale jednocześnie ułatwią zapamiętanie znaczenia poszczególnych run.

Współpraca z ekspertem z dziedziny run

Zważywszy na fakt, że do kart dołączona jest instrukcja, a same karty powstały we współpracy z uznaną runistką – Ewą Kulejewską, o zawartość merytoryczną produktu możemy być spokojni. Łączy on bowiem profesjonalizm z twórczym zapałem i wysmakowaniem, co z kolei nie pozwala przejść obok tej niezwykłej talii obojętnie.

Runiczna wróżba na co dzień

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ