runy

magia praktyczna
Księga magii praktycznej. Rytuały i zaklęcia z Księgi Ceni do skutecznej ochrony i osiągania swoich celów

Napój ochronny, zaklęcie uzdrawiające, przyciągające miłość czy zapewniające sukces zawodowy, rytuał oczyszczający, ale również taki, który pomoże Ci zdjąć urok z osoby lub przedmiotu. Dzięki tej książce poznasz magię świec i księżyca, wykorzystasz kryształy, runy i inne symbole, a przygotowywanie rytuałów nie będzie już miało dla Ciebie tajemnic. Ta książka to gotowy do wykorzystania zbiór prostych zaklęć, rytuałów i inwokacji z osobistej Księgi Cieni Autorki. Przekonaj się, jak pomocna w Twoim codziennym życiu i relacjach może być magia praktyczna.

Runy najskuteczniejsze rytualy i zaklecia magii skandynawskiej Freya Aswynn
Runy – najskuteczniejsze rytuały i zaklęcia magii skandynawskiej. Jak poprawić relacje, wzmocnić zdrowie i osiągnąć upragniony cel

Poznaj skuteczne zaklęcia runiczne poprawiające relacje i przyciągające miłość. Dzięki nim zdołasz uwolnić się od wszelkich lęków i zahamowań. Uchronisz się przed klątwami i urokami. Będziesz mógł komunikować się ze zmarłymi. Runiczna magia na co dzień.

Wykorzystanie potęgi run dla zdrowia, miłości, fortuny

Dzięki tej publikacji nie tylko poznasz interpretację wszystkich run łącznie z urodzeniowymi, ale także będziesz mógł samodzielnie wykonać przekład runiczny swojego imienia lub nazwiska. Nauczysz się też metod tworzenia talizmanów i amuletów wykorzystujących potęgę tych przepełnionych wielką mocą znaków. Przesłania runiczne dla Ciebie.

Kompletny przewodnik runiczny. Od magii po przepowiadanie przyszłości

Magia Run dostępna od zaraz. W tym kompletnym przewodniku, napisanym przez praktykującą wróżkę i zielarkę, znajdziesz najważniejsze informacje dotyczące run, ich pochodzenia i magicznego znaczenia. Autorka objaśnia jak krok po kroku stworzyć własne runy. Dodatkowo, nauczysz się odczytywać wróżby i wyciągać wnioski dla przepowiadania przyszłości. Co więcej, poznasz metody medytacyjne dla wyciszenia umysłu i rytualne techniki tworzenia talizmanów. W efekcie, nauczysz się wykorzystywać magię symboli run dla ochrony, zdrowia i odniesienia sukcesu.

runy magia i moc
Runy magia i moc – książka + karty

Któż z nasz nie chciałby wiedzieć, co go czeka w przyszłości. Przed podjęciem ważnej decyzji życiowej zyskać pewność, że jest ona słuszna. To możliwe! Z pomocą tego wyjątkowego zestawy kart i podręcznika Runy magia i moc przekonasz się, jak potężną siłę mają pradawne runy. Symbole na tych pięknie wydanych kartach pomogą Ci z łatwością rozwiązać Twoje problemy, opowiedzieć o przyszłości. Ale karty z runami to nie tylko wróżby, to też produkt, który nacieszy Twoje oko. Karty opracował twórca najpiękniejszej polskiej talii Tarota – Robert Lichodziejewski.

Nowe runiczne drogowskazy

Dokąd zaprowadzą Cię podejmowane dziś decyzje? Na skraju której z dróg odnajdziesz szczęście, bogactwo czy też miłość? Nie decyduj w ciemno lecz poradź się jedynych w swoim rodzaju runicznych drogowskazów. I już dziś zapewnij sobie dostatek i skorzystaj z niesamowitej mocy runicznych amuletów i talizmanów.

Korzystasz z drogowskazów w podróży. Skorzystaj z nich także w podejmowaniu życiowych decyzji.

Runy praktyczne i skuteczne. Książka + karty
  • karty
  • nakład wyczerpany

Skuteczność, prostota, poręczność – oto 3 główne cechy najnowszej talii kart runicznych Ewy Kulejewskiej. Ta znakomita wróżbitka bez trudu wprowadzi Cię w arkana sztuki runicznej. Już dziś wybierz sam, jak karty runiczne mogą pomóc Tobie. Korzystaj z nich w dowolnej chwili i miejscu. Pomoc autorytetu sprawi, że od pierwszej wróżby staniesz się Panem swej przyszłości.

Runy książka + karty
  • nakład wyczerpany

Osiągnij wewnętrzną harmonię i równowagę. Odkryj prawdziwą moc płynącą prosto z magicznych kart runicznych. Poznaj rady, jakie mają dla Ciebie te karty i wykorzystaj je w swoim życiu. Ta świetna polska pozycja sprawi, że odkryjesz na nowo własne wnętrze. Oto Twoja szansa!

ZAPISZ SIĘ