Księga snów – język podświadomości

Tradycyjne i współczesne interpretacje 12 000 symboli i marzeń sennych

  • ISBN: 978-83-8301-640-5;
  • Cena katalogowa: 99.90 zł;
  • Ilość stron: 424;
  • Oprawa: Miękka;
  • Format: 16,5 cm x 24 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2024;
  • Nr wydania: I;
Julia Szypulska
Paweł Uklejski
15
0

Dla większości z nas sny materializują się w formie opowieści. I jak w przypadku każdej historii istnieją elementy, które razem tworzą całość niezależnie od tego, czy mają one sens indywidualnie. Osoba, dom, określone jedzenie, silne uczucie lub emocja – to tylko niektóre fragmenty całości. I choć śniąc, jesteśmy zanurzeni w tym całokształcie, często po przebudzeniu możemy przywołać ze snu tylko jeden przedmiot lub przelotne uczucie, a nasze życie na jawie nawiedzają duchy odbytych nocnych wędrówek.
Gustavus Hindman Miller, fragment książki „Księga snów – język podświadomości.”

Poznaj niezwykły, ponad stuletni sennik zawierający 12 000 interpretacji snów!

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, czym tak naprawdę są sny? Co takiego chce przekazać ci umysł i twoja podświadomość w trakcie snu? A może należysz do osób, które każdej nocy borykają się z koszmarami sennymi albo doświadczają snów proroczych? W tej bestsellerowej publikacji odnajdziesz odpowiedzi na wszystkie nurtujące cię pytania. Ten sennik, napisany ponad 100 lat temu przez wybitnego psychoanalityka, który został uwspółcześniony przez światowej klasy medium Lindę Shields, otworzy przed tobą bramy do marzeń sennych. Poznasz znaczenie 12 000 symboli, przedmiotów, a nawet zdarzeń i określonych sytuacji. Już teraz zanurz się w niezwykły świat interpretacji snów!

Jaką rolę odgrywa twój umysł i podświadomość podczas przeżywania marzeń sennych?

Śnienie to bardzo złożony proces, który obejmuje różne etapy. Najważniejszym z nich jest faza REM, która uaktywnia tzw. głębokie śnięcie. To właśnie w tej fazie najważniejszą funkcję pełnią umysł i podświadomość, które odpowiadają za przetwarzanie naszych emocji, uczuć, myśli, doświadczeń. Co więcej, w tym samym momencie powstaje najwięcej snów proroczych czy koszmarów sennych. Ciekawym zagadnieniem jest powtarzający się sen, który z punktu widzenia psychoanalizy może oznaczać ostrzeżenie dla nas w najbliższej przyszłości. Aby lepiej zrozumieć ich znaczenie i symbolikę, sięgnij po tę książkę.

Czy koszmary senne to jedynie nocne przeżywanie niepokoju i strachu? Prawda może okazać się zupełnie inna

Odczuwanie silnego stresu i towarzyszący mu niepokój nie wpływa w żadnym pozytywnym stopniu na twój wypoczynek po ciężkim dniu. Koszmary senne zazwyczaj są związane z ukrytymi lękami lub traumami, głęboko zakorzenionymi w podświadomości. Być może konkretny koszmar senny jest w rzeczywistości wiadomością wysyłaną przez twój umysł. Dlatego ten sennik może pomóc ci lepiej zrozumieć powtarzające się sny, przez które nie możesz spokojnie spać.

Interpretacje snów w praktyce — twój klucz do pogłębienia świadomości i rozwoju osobistego

Dzięki tej niezwykłej książce spojrzysz na swoje marzenia senne z zupełnie innej perspektywy. Skuteczna analiza snów w znaczący sposób wpłynie na twój rozwój osobisty. Będziesz mógł lepiej przewidywać przyszłe wydarzenia w swoim życiu, a także kreować rzeczywistość według własnych zasad. Co więcej, to fascynujący sposób na pogłębienie świadomości, zrozumienia pragnień i wyznaczanie konkretnych celów. Ponadto trafne interpretowanie snów jest potężnym narzędziem do dogłębnego samopoznania i wewnętrznej transformacji.

Odkryj niezwykły świat snów – twojego języka podświadomości!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ