Biała magia – księga potężnych zaklęć

Ponad 200 rytuałów i praktyk, które zapewnią ci ochronę, zdrowie, miłość i bogactwo

  • ISBN: 978-83-8171-789-2;
  • Cena katalogowa: 59.50 zł;
  • Ilość stron: 392;
  • Oprawa: twarda;
  • Format: 12,0 x 16,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2024;
  • Nr wydania: I - dodruk;
Katarzyna Masłowska
Paweł Uklejski
0
0

Magia i czary dla początkujących. Wykorzystaj ten praktyczny przewodnik po zaklęciach i rytuałach

biała magia
Wykorzystaj zaklęcia białej magii. Fot. Depositphotos

Współczesne czary i praktykowanie magii wcale nie wymaga długich przygotowań i wielogodzinnych rytuałów. Z pewnością przekonasz się o tym dzięki tej wyjątkowej książce. Autorka, idąc z duchem czasu, przygotowała zestaw ponad 200 zaklęć i magicznych praktyk, które możesz wykorzystywać na co dzień. Znajdziesz tu szereg sposobów na poprawę swojego życia. Nauczysz się także skutecznych zaklęć białej magii ochronnej domu. Ustrzeżesz swój dom i bliskich przez złym okiem i negatywnymi energiami.

Zaklęcia i rytuały białej magii nigdy nie były tak proste

Rytuały i zaklęcia białej magii zebrane w tej książce cechuje prostota i łatwość wykonania, niezawodność i bezpieczeństwo. Samodzielnie przetestujesz skuteczność działania magicznych mikstur, kąpieli, kryształów, olejków eterycznych, napojów czy amuletów. Dzięki łatwym i dobrze uporządkowanym zestawom rytuałów bez trudu znajdziesz sposób na każdy twój problem. Przekonasz się, że rosnąca popularność białej magii ma niewątpliwie poparcie w rzeczywistości. Magiczne praktyki ułatwi ci powszechna dostępność potrzebnych akcesoriów: ziół, świec, olejków eterycznych itp.

Magia kolorów, kryształów i świec – zaczerpnij z niej pełnymi garściami

Magia świec. Fot. Depositphotos

W wielu rytuałach będziesz używać kryształów, świec czy posiłkować się magią roślin. Autorka, od 20 lat specjalizująca się w ezoteryce i skutecznym rzucaniu zaklęć, bardzo czytelnie uporządkowała zakres potrzebnych ci narzędzi. Znajdziesz tu tabele, które podpowiedzą ci, jaki kolor wykorzystać do ochrony, a jaki do przyciągnięcia pieniędzy. Ten przewodnik po czarach stanie się twoim codziennym pomocnikiem w praktykowaniu białej magii dla początkujących. Skorzystaj z przepisów Autorki i stwórz magiczne miejsca, napoje, amulety czy kąpiele. Dzięki stosowaniu tych niezawodnych zaklęć i rytuałów białej magii poprawisz zdrowie i samopoczucie, przyciągniesz do siebie miłość, zapewnisz rodzinie ochronę i dobrobyt czy osłabisz przeciwnika. w rezultacie, napoje wykorzystujące magię roślin i ziół pomogą ci przyciągnąć szczęście, sukcesy w pracy, ochronić dom czy zapewnić relaks.

Samodzielnie stwórz amulety i talizmany, które zapewnią ci szczęście i ochronią twój dom

Fot. Depositphotos

Autorka, od lat praktykująca czary, podzieli się z tobą sposobami ich wykorzystania w codziennym życiu. Biała magia dla początkujących jest naprawdę prosta. Nauczysz się odpowiednio wypowiadać zaklęcia, tworzyć własne amulety i talizmany. Bardzo przydatna będzie też nauka afirmacji i wizualizacji, które przyjmą rolę „ekspresowych zaklęć” idealnych do stosowania w każdej chwili, bez długich przygotowań. Niektóre rytuały i magiczne zaklęcia pomogą ci zapewnić dobrobyt i szczęście. Inne zasady ezoteryki zapewnią ci miłość, wymarzoną pracę i umożliwią obronę, kiedy padniesz ofiarą magicznego ataku.

Rytuał na pieniądze w trakcie kąpieli

Zagotuj w rondlu 5 szklanek wody. Dodaj garść świeżej natki pietruszki, bazylii i mięty. Odsącz zioła i zatrzymaj wodę po nich do kąpieli. Gdy będziesz mieszała tę wodę z wodą do kąpieli, wyobrażaj sobie płynące do ciebie pieniądze. A gdy już usiądziesz w wannie, myśl tylko o bezpieczeństwie finansowym.

Szybkie i skuteczne zaklęcia białej magii do wykorzystania każdego dnia!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ