Kryształowe rytuały

Wykorzystaj krystaliczną energię do oczyszczenia duchowego, przyciągnięcia miłości, pieniędzy oraz ochrony przed toksyczną energią ludzi i otoczenia

  • ISBN: 978-83-8171-643-7 ;
  • Cena katalogowa: 79.70 zł;
  • Ilość stron: 328;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 16,5 x 24 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2021;
  • Nr wydania: I;
Magdalena Kuźmiuk
Magdalena Kuźmiuk
30
0

Kryształowe rytuały – poznaj wszystkie sposoby na wykorzystanie niesamowitej mocy kryształów i kamieni szlachetnych

Skuteczne sposoby oczyszczania przestrzeni i te, które pomogą pozbyć się niechcianych sił i wypełnić otoczenie tylko pozytywną energią. Rytuały na pieniądze oraz te przyciągające bogactwo. Rytuały miłosne, ponownie rozbudzające namiętność, a także kryształy związane z płodnością. Porady i wskazówki na lepszy sen oraz takie, dzięki którym przyciągniesz dobrobyt, pomyślność, szczęście i sukces, negatywne sytuacje zmieniając w okazje do rozwoju. Sposobów na to, jak można wykorzystać niesamowite właściwości oraz moc kryształów i kamieni szlachetnych jest bardzo wiele! Poznaj je wszystkie dzięki tej niezwykłej książce, która opisuje kryształowe rytuały.

Najskuteczniejsze kryształowe rytuały do wykorzystania na co dzień – w jednej książce!

Autorki to niekwestionowane ekspertki od kryształów i kamieni szlachetnych, które wykorzystują ich moc każdego dnia. Heather Askinosie zajmuje się również uzdrawianiem, medycyną holistyczną i feng shui. Teraz razem z Timmi Jandro nauczą cię wszystkiego, co wiedzą o kryształach. I pokażą praktyczne sposoby na to, abyś dzięki nim wykorzystał swój najwyższy potencjał w każdej dziedzinie twojego życia. Wszystkie kryształowe rytuały, jakie Autorki zaprezentowały w tej książce, są sprawdzone i przez nie praktykowane. Dla ciebie wybrały te najlepsze! Przekonaj się, jak potężne są proste rytuały kryształowe.

Sprawdź, jak kryształy wpłyną na ciebie!

Dlaczego kryształy działają? Jak wybrać kamień odpowiedni dla siebie? Jaki jest sposób na oczyszczanie przestrzeni i czerpanie z otoczenia tylko pozytywnej energii? Czy z pomocą kryształów można znaleźć miłość i przyciągnąć pieniądze? Ta książka dostarczy ci odpowiedzi, których szukasz. Dzięki poradom Autorek wybór kryształu czy pory rytuału nie będzie stanowił problemu. Dowiesz się, czym jest intencja i jak zaprogramować dany kryształ. Znajdziesz dowody na to, że kryształowe rytuały są skuteczne. Poznasz kształty kryształów i kamieni szlachetnych. Wiele miejsca Autorki poświęciły także prostym medytacjom, które pomogą ci uspokoić umysł, złapać oddech, oczyścić się z negatywnej energii. Czy wiesz, że niektóre z proponowanych rytuałów doskonale sprawdzają się w walce z bezsennością? Inne pomogą wzmocnić twoją duchowość oraz kreatywność, którą będziesz mógł wykorzystać zarówno w życiu codziennym jak i zawodowym. Autorki pokażą ci też, jak za pomocą kryształów wzmocnić zdrowie czy uwolnić się od bólu, także tego duchowego.

Oprócz niezwykle praktycznej formy tej książki, całość dopełniają piękne fotografie i opisy właściwości kryształów i kamieni szlachetnych. Czarny turmalin, bazalt, selenit, kryształ górski, awanturyn, ametyst, agat koronkowy… To tylko niektóre z zaprezentowanych w tej książce kamieni. Wszystko to czynią ją zupełnie wyjątkową!

Dzięki informacjom zawartym w tej książce:

– będziesz umiał przekształcić życiowe wyzwania w możliwości rozwoju,
– nauczysz się kochać siebie, a rytuały miłosne pozwolą ci przyciągnąć prawdziwą miłość oraz szczęście do swojego życia,
– poprawią się twoje finanse, spełnisz marzenia o bogactwie dzięki rytuałom na pieniądze,
– uwolnisz się od stresu i niepokoju nagromadzonego w ciągu dnia poprzez medytacje z kryształami,
– będziesz potrafił skutecznie przeciąć toksyczne więzy energetyczne,
– przekonasz się, jak oczyszczanie przestrzeni wpływa na pojawienie się wokół ciebie pozytywnej energii,
– uspokoisz umysł, pozbędziesz się bezsenności i nareszcie odpoczniesz,
– zyskasz większą kreatywność, którą wykorzystasz zarówno w życiu codziennym jak i zawodowym,
– dowiesz się, jak połączyć się z energią kryształów, która pomoże ci wzmocnić twoją duchowość.

Kryształowe wsparcie w codziennym życiu

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ