Uzdrawiające czary

Magiczne mikstury, zaklęcia i rytuały wzmacniające zdrowie z wykorzystaniem kryształów, ziół, świec i olejków eterycznych

  • ISBN: 978-83-8301-200-1;
  • Cena katalogowa: 54.50 zł;
  • Ilość stron: 232;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 cm x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2023;
  • Nr wydania: I;
Magdalena Kuźmiuk
Magdalena Kuźmiuk
30
0

Biała magia i zaklęcia uzdrawiające sposobem na samoopiekę? Zdecydowanie tak!

Samoopieka jest bardzo modnym i popularnym tematem. Ale dbanie o siebie to znacznie więcej niż manicure, wizyta u fryzjera lub barbera czy dogadzanie sobie poprzez zakupy. Radykalna troska o siebie przynosi długoterminowe korzyści i poczucie spełnienia. Obejmuje dbanie o siebie w sensie fizycznym, ale także emocjonalnym i duchowym. Może się tego nie spodziewasz, ale w samoopiece mogą ci pomóc czary, magia i praktyki duchowe. Poznaj zaklęcia uzdrawiające i ochronne, a także rytuały oraz afirmacje, które pomogą uzdrowić twój umysł, ciało i ducha. Sięgnij po tę książkę. To praktyczny przewodnik, który otworzy przed tobą świat transformującej i wzmacniającej magii.

Wyjątkowy poradnik nie tylko dla czarownic

Ten wyjątkowy poradnik przeznaczony jest dla każdego, kto chce odzyskać swoją moc. Niezależnie, czy praktykujesz czary od 10 lat, czy od 10 minut, w tej książce czeka na ciebie wiedza, dzięki której wzbogacisz swoją magiczną praktykę. Nie musisz spełniać żadnych duchowych kryteriów, by wykonywać opisane tu zaklęcia i rytuały. Wszystko, czego potrzebujesz, to chęć wyeliminowania tego, co już ci nie służy, zastosowanie metod, które ci sprzyjają – na przykład oczyszczania energetycznego – i szczypta białej magii, aby twoje życie było bardziej satysfakcjonujące.

Afirmacje, amulety i talizmany, zaklęcia uzdrawiające, ochronne i te na urodę, czyli magia wzmacniająca w praktyce

Sprej na spokojny sen, leczniczy tonik ziołowy, kadzidło pobudzające duchowość, talizman kreatywności, a może rytuał porządkujący? Już teraz odkryj moc magii uzdrawiającej! Magia to zdolność do wpływania na wydarzenia, ludzi lub problemy poprzez zastosowanie zasad metafizycznych. Czary to praktyka magii i rytuałów – często obejmujących elementy świata przyrody – które mają na celu wywołanie zarówno małych, jak i dużych zmian we wszechświecie. Dzięki tej książce dowiesz się między innymi, w jaki sposób czary mogą pomóc twojemu ciału oraz jak właściwa pielęgnacja skóry, pożywna dieta i aktywność fizyczna pomogą ci poczuć się lepiej fizycznie. Poznasz nie tylko zaklęcia uzdrawiające, ochronne i inne praktyki białej magii, ale również rytuały i zaklęcia na urodę. Nauczysz się tworzyć skuteczne amulety i talizmany. Autorka pokaże ci, jak stworzyć świętą przestrzeń w twoim domu. Dzięki jej radom zastosujesz oczyszczanie energetyczne, dzięki któremu uda ci się wyeliminować negatywną energię oraz otoczyć się przytulną i przyjazną atmosferą.

Praktyki duchowe dla spokojnego umysłu to gwarancja skuteczności w magii

Kamienie uzdrawiające, kryształy, zioła i olejki eteryczne, a także świece – te magiczne narzędzia to podstawa w pracy każdej czarownicy. Z pomocą Autorki dowiesz się, jak je wykorzystywać w magii uzdrawiającej. Musisz jednak wiedzieć, że jednym z najpotężniejszych narzędzi w twoim magicznym arsenale jest twój umysł. Dlatego jeśli umysł będzie spokojny, zyskasz siłę, która pozwoli ci skoncentrować energię na magicznych celach. A to uczyni twoją praktykę bardziej skuteczną. Autorka nauczy cię technik i magicznych czynności, które pozwolą ci porzucić negatywne myśli. Poznasz też ezoteryczne wzmacniacze poczucia własnej wartości, metody uciszania wewnętrznego krytyka oraz sposoby radzenia sobie z lękiem i stresem. Odkryjesz, jak i dlaczego uzdrawianie stało się kluczowym punktem praktyki magicznej. Dowiesz się o fizycznych, emocjonalnych i duchowych zasadach uzdrawiania oraz o mocy, która kryje się w zaklęciach i rytuałach.

Ulecz swój umysł, ciało i ducha dzięki uzdrawiającej mocy magii

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
ZAPISZ SIĘ