Wielka księga Tarota

Wykorzystaj magię kart, a odkryjesz największe tajemnice życia. Współczesne czary

  • ISBN: 978-83-8171-909-4;
  • Cena katalogowa: 89.80 zł;
  • Ilość stron: 464;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 cm x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2022;
  • Nr wydania: I;
Magdalena Kuźmiuk
Magdalena Kuźmiuk
30
0

Tarot – wyrocznia, która odpowie na wszystkie twoje pytania

Co przyniesie jutro? Czy uda mi się zrealizować zamierzone cele? Cieszę się dobrym zdrowiem, ale czy już powinienem się martwić o przyszłość? Czy spotkam miłość swojego życia? Jeśli tak, to kiedy to nastąpi? Jeśli ty również zastanawiasz się, jaka przyszłość jest ci zapisana, wiedz, że nie jesteś w tym odosobniony. Od starożytności ludzie na całym świecie zwracali się do przeróżnych wyroczni w poszukiwaniu odpowiedzi na takie pytania. Jeśli interesujesz się wróżeniem i magią zapewne pojęcie wyroczni nie jest ci obce. Czy kiedykolwiek próbowałeś przepowiadania przyszłości za pomocą rozkładów Tarota? Czy wiesz, jakie znaczenie mają poszczególne karty Tarota?

Karty Tarota ujawniają drugie dno rozmaitych sytuacji i odkrywają, co dzieje się w ciemnych zakamarkach rzeczywistości. Tarot pozwala zajrzeć w przyszłość. Daje szerszą perspektywę, umożliwiając ci podjęcie dobrych decyzji w życiu zawodowym, miłosnym czy w sprawach finansowych. Działa niczym zaczarowane zwierciadło, życiowy doradca na ścieżce twojego rozwoju osobistego. I jest jak szczery do bólu przyjaciel.

Dlaczego wróżenie za pomocą kart Tarota jest skuteczne?

Na pewno zaraz zadasz sobie pytanie: czy Tarot działa, a przepowiadanie przyszłości z pomocą jego symboli się sprawdza? Czy rozkłady Tarota pomogą zrozumieć wydarzenia z przeszłości i podpowiedzą, jak powinienem postąpić? Czy dzięki kartom uda mi się rozwiązać codzienne problemy, poprawić relacje z innymi lub wykorzystać swój potencjał? Cóż, karty Tarota prawdopodobnie nie wytrzymałyby próby czasu, gdyby nie były skuteczne. Najlepiej będzie, jeśli przekonasz się o tym na własnej skórze! Z pomocą tej fascynującej książki pewnie wkroczysz w pełen magii świat Tarota. Autorka jest znaną tarocistką i ekspertką od czarów, a więc jesteś w dobrych rękach!

Jakie znaczenie mają poszczególne karty Tarota? Interpretacji szukaj w tej książce!

Skye Aleksander, autorka bestsellera Księga białej magii, przygotowała książkę, z której skorzystają zarówno profesjonalni tarociści, jak również osoby dopiero zaczynające swoją przygodę z wróżeniem, przepowiadaniem przyszłości i rozkładami Tarota. Nawet jeśli ten wywodzący się z ezoteryki system wydaje ci się być trudny, dzięki profesjonalnym poradom autorki już wkrótce będziesz rozkładać karty dla siebie i swoich bliskich. Wielką zaletą tej publikacji jest szczegółowe objaśnienie każdej z 78 kart Tarota stanowiących Arkana Małe i Arkana Wielkie. Do ich standardowych interpretacji autorka dołączyła swoje osobiste, zebrane przez lata doświadczenia. Początkowo, dopóki nie nabierzesz wprawy w samodzielnej interpretacji, będziesz opierał się właśnie na standardowym znaczeniu kart Tarota. Ale praktyka czyni mistrza i z czasem będziesz w lot rozumiał znaczenie poszczególnych kart, aż w końcu wypracujesz swój własny i niepowtarzalny sposób ich odczytywania.

Symbole, najpopularniejsze rozkłady, znaczenie kart Tarota, czary i zaklęcia w jednej publikacji

W książce znajdziesz też kilkanaście najpopularniejszych rozkładów kart Tarota, nadających kartom określony kontekst w trakcie wróżenia. Poznasz wróżbę z jednej karty, krzyż celtycki, pięcioramienną gwiazdę czy kosmogram, czyli rozkład, który najlepiej wyłożyć w dniu swoich urodzin. Autorka służy ci również praktycznymi poradami dotyczącymi między innymi tego, jaką talię Tarota wybrać, ile ich mieć, jak przygotować się do wróżenia, tasować karty oraz jak zadawać pytania. Odpowie na najważniejsze pytania o Tarota, jak na przykład: co to jest sygnifikator i co w rozkładzie oznaczają karty w pozycji odwróconej?

Tarot i biała magia? Tak! Przekonaj się, jak to działa!

Dzięki tej książce nie tylko poznasz znaczenie symboli poszczególnych kart Tarota i jego rozkłady, ale również najskuteczniejsze zaklęcia białej magii z osobistego grymuaru autorki, w których wykorzystasz karty. Autorka uważa, że nie sposób oddzielić Tarota od praktyki białej magii oraz pracy z zaklęciami, ponieważ są ze sobą nieodłącznie związane. Wystarczy, że spojrzysz na Maga, kartę z numerem 1, należącą do Arkanów Wielkich. Na pulpicie tuż przed nim leżą cztery insygnia, które trzyma w swojej „magicznej skrzyni”: różdżka, kielich, pentagram oraz sztylet. Z kolei cztery dwory (kolory) kart Arkanów Małych symbolizują cztery żywioły (ziemię, powietrze, ogień i wodę), które wiedźmy i czarnoksiężnicy wykorzystują do sprawowania magicznych rytuałów i rzucania zaklęć.

Tarot – twój najlepszy doradca w codziennych sprawach!

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ