Łącząc dwa światy. Nauka komunikacji z bliskimi, którzy odeszli

  • ISBN: 978-83-7377-933-4;
  • Cena katalogowa: 49.40 zł;
  • Ilość stron: 320;
  • Oprawa: miękka;
  • Data ostatniego wydania: 2018;
  • Nr wydania: I;
Patrycja Buraczewska
Ewelina Kuryłowicz
0
0

Kontakt z bliskimi po śmierci jest możliwy! Zobacz jak!

Szukasz odpowiedzi, na pytanie co dzieje się z Twoimi bliskimi po ich śmierci? Czy niebo istnieje naprawdę? A może miałeś własne doświadczenie parapsychiczne i zastanawiasz się w jaki sposób rozwinąć ten dar? Niezależnie od tego, czy jesteś praktykującym medium, kimś pogrążonym w żałobie po stracie bliskiej osoby czy człowiekiem pełnym wiary, ta książka dostarczy Ci wszystkich odpowiedzi na temat życia po śmierci!

Medium zdradza sekrety kontaktu ze zmarłymi

Udzieli Ci ich John Holland światowej sławy medium, nauczyciel duchowy i autor bestsellerów. Opierając się na dziesięcioleciach doświadczeń, opisuje inspirujące historie i studia przypadków, które pomogą Ci nie tylko zrozumieć Drugą Stronę, ale również bezpiecznie rozwinąć własne zdolności parapsychiczne. Sprawdzone porady pozwolą Ci odkryć, że mediumizm to nie tylko kontakt ze zmarłymi. Wykorzystując swoje zdolności możesz pomóc i uzdrawiać żywych!

Kontakt z duchami jest możliwy – dowiedz się jak nawiązać połączenie

Książka podzielona jest na dwie części. Pierwsza z nich skierowana jest do osób pragnących nawiązać kontakt z bliskimi po śmierci. Autor wyjaśnia w niej czym jest życie po życiu i jak wygląda bezpośrednia komunikacja pomiędzy duszami. Opisuje w jaki sposób przechodzą one ze świata duchowego na plan fizyczny. Dowiesz się również w jaki sposób samodzielnie komunikować się z Drugą Stroną np. w marzeniach sennych, dzięki medytacji czy z wykorzystaniem osobistych rzeczy zmarłego. Autor opisuje także kim jest medium, w jaki sposób odbiera informacje z zaświatów, a także kiedy powinieneś skorzystać z jego pomocy. Podpowiada jak odnaleźć właściwe medium oraz czego możesz się spodziewać po seansie spirytystycznym. Opisuje również różne rodzaje mediumizmu np. mediumizm mentalny, fizyczny, inspiracyjny, uzdrawiający, a nawet sztuka parapsychologiczna.

Rozwiń swoje zdolności parapsychiczne – praktyczne ćwiczenia na oczyszczanie aury i nie tylko

Druga część książki skupia się wokół rozwinięcia Twoich zdolności mediumicznych i parapsychicznych. Autor pomoże Ci je rozpoznać, a także podpowie, jak odczytywać spirytystyczne wiadomości odbierane przez Twoje ciało. Dowiesz się czym jest jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie (jasnoczucie) oraz odkryjesz praktyczne ćwiczenia pomagające rozwinąć te zmysły. Poznasz zależność między aurą a czakrami, nauczysz się wyczuwać, odczytywać i dostrajać się do wibracji aury. Praktyczne porady pomogą Ci wzmacniać i oczyszczać aurę oraz rozpocząć pracę ze swoimi czakrami. Wszystko to sprawi, że doznasz prawdziwego przebudzenia duchowego. Będziesz również w stanie nawiązać prawdziwy kontakt ze zmarłymi, którzy są po Drugiej Stronie!

Rozbudź swoją parapsychiczną świadomość!

 

Patroni:

ZAPISZ SIĘ