Księga magii praktycznej

Rytuały i zaklęcia z Księgi Cieni do skutecznej ochrony i osiągania swoich celów

  • ISBN: 978-83-8171-402-0;
  • Cena katalogowa: 39.30 zł;
  • Ilość stron: 144;
  • Oprawa: miękka;
  • Format: 14,5 x 20,5 cm;
  • Data ostatniego wydania: 2023;
  • Nr wydania: I - dodruk;
Magdalena Kuźmiuk
Magdalena Kuźmiuk
15
0

Współczesna magia praktyczna może być tak prosta jak zapalenie świecy

Kiedy myślisz o astropsychologii, ezoteryce i magii, pierwszym słowem, które przychodzi Ci do głowy, jest czarownica. Z pewnością wyobrażasz sobie starszą kobietę w blasku księżyca, która miesza eliksir gotujący się w kotle. Obok różdżka i czarny kot. Myślisz, że magię mogą praktykować tylko wybrane, wtajemniczone osoby. Nic bardziej mylnego! Magia praktyczna jest dostępna na wyciągnięcie ręki także dla Ciebie! Współczesne czarownice uważają, że magia w dużej mierze opiera się na rytuale. Odprawianie rytuałów i rzucanie zaklęć nie musi być skomplikowane. Często już zapalenie świecy lub kadzidła czy użycie magicznego symbolu rozpoczyna proces rzucania zaklęć. Dziś czarownice używają magii do wykonywania wielu zadań. Ich magiczne praktyki – zaklęcia i rytuały ochronne – mogą chronić, oczarowywać, kształtować wolę, wzmacniać pewność siebie, odczyniać uroki, tworzyć talizmany oraz tchnąć magię w zwyczajne przedmioty. Ty również możesz wejść do tego magicznego, pełnego wróżb, zaklęć i rytuałów, świata!

Wykorzystaj magię z Księgi Cieni doświadczonej czarownicy

Autorka, która praktykowaniem magii zajmuje się od wielu lat, dzieli się z Tobą swoją osobistą Księgą Cieni. Co to takiego? W Księdze Cieni każda czarownica może spisywać i gromadzić swoje zaklęcia oraz rytuały tak, aby ocalić je od zapomnienia. Wiedźmy prowadzą takie księgi przez lata. W miarę jak czarownica doskonali swoje magiczne umiejętności, jej Księga Cieni rozrasta się. Zbiór może być również przekazywany z pokolenia na pokolenie i uzupełniany o nowe praktyki i zaklęcia. Autorka pokaże Ci, jak stworzyć własną Księgę Cieni. Jej książka wyjaśnia naturę magicznych rytuałów i sposoby, jak możesz wykorzystać te pradawne tradycje. Magiczne zaklęcia – w tym zaklęcia i rytuały ochronne – są tak skomponowane, że z łatwością mogą je rzucać osoby początkujące, jak również te, które już magię praktykują. Autorka, czerpiąc z ezoteryki i astropsychologii, omawia też znaczenie pradawnych symboli, jakimi są runy. Czy wiesz, że do wróżb możesz wykorzystać także runy?

Już teraz przekonaj się, jak działa magia praktyczna

Jeśli czasem brakuje Ci pewności siebie i martwisz się o to, czy Twoje cele zostaną pomyślnie zrealizowane, wypróbuj przygotowany przez Autorkę „Rytuał herbaciany przywracający pewność siebie”. Ten wykonywany rano prosty rytuał picia herbaty napełnia energią i ustanawia intencję, którą będziesz się kierował przez cały dzień.

Potrzebujesz:
– ulubionego rodzaju herbaty,
– ulubionego kubka.

Zwyczajnie zagotuj imbryk herbaty i przelej ją do ulubionego kubka. Wypowiedz następujące słowa:
„Pewny siebie, piękny, bezpieczny i wielki.
Trzymam swoją przyszłość w dłoni,
Niestraszne mi wyzwania dnia; będę zbierał nagrody,
Poruszam się zawsze do przodu”.
Odpręż się. Pijąc herbatę, wyobrażaj sobie wszystkie zadania, które uda Ci się dzisiaj wykonać.

Proste, prawda? Sprawdź, jakie korzyści przyniosą Ci inne magiczne rytuały i zaklęcia zgromadzone w księdze magii praktycznej!

Magia praktyczna do wykorzystania każdego dnia

 

Patroni:

  • Psychotronika
  • Talizman.pl
  • pobierz fragment książki
ZAPISZ SIĘ